Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 421

За да се задържи един брак или  човек на  който държиш ,трябва да се полагат усилия- включително и за външния вид.Неможе да решиш ,че вече ти е вързан в кърпа и да спреш да се грижиш за себе си,разчитайки само на вътрешната красота.
Първо го правиш заради някого, а постепенно свикваш да го правиш винаги.От хубаво  момиче се превръщаш във винаги добре изглеждаща и поддържана жена.За себе си,за приятелките си,за децата си...Уважавайки себе си-показваш уважение към другите.
Винаги съм се възхищавала на жени при които личи ,че се грижат за себе си - независимо на каква възраст са.

# 61
  • Мнения: X

За да се задържи един брак или  човек на  който държиш ,трябва да се полагат усилия- включително и за външния вид.Неможе да решиш ,че вече ти е вързан в кърпа и да спреш да се грижиш за себе си,разчитайки само на вътрешната красота.
Първо го правиш заради някого, а постепенно свикваш да го правиш винаги.От хубаво  момиче се превръщаш във винаги добре изглеждаща и поддържана жена.За себе си,за приятелките си,за децата си...Уважавайки себе си-показваш уважение към другите.
Винаги съм се възхищавала на жени при които личи ,че се грижат за себе си - независимо на каква възраст са.

Ией!
Явно не съм сама в разбиранията си Wink Flutter

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 12:15 от Анонимен

# 62
  • Мнения: 484
Не знам, какво лошо има в това, че темата е повърхностна.
Да, има много по-важни неща от това как ще си направиш косата днес или какви точно прашки ще си сложиш. Всъщност има много по-важни неща. Но аз никъде не прочетох, че някой твърди обратното. И след като тези неща са част от ежедневието ни, не виждам защо да не се обсъждат.
Не може да си говорим само на философски, дълбокосмислени, разумни или тревожни теми, нали така?
И дори и да е повърхностен, разговора си е разговор и след като има желаещи да се включат в него - ЗАЩО НЕ? Heart Eyes

Аз лично винаги съм се възхищавала на жени (колкото и рядко да се срещат), които въпреки дългогодишния си брак, порастналите или не деца, са запазили идентичността и личността си. Към това спада и външния вид. Не е най-важната част, но все пак е част.

# 63
  • Мнения: X
Не знам, какво лошо има в това, че темата е повърхностна.
Да, има много по-важни неща от това как ще си направиш косата днес или какви точно прашки ще си сложиш. Всъщност има много по-важни неща. Но аз никъде не прочетох, че някой твърди обратното. И след като тези неща са част от ежедневието ни, не виждам защо да не се обсъждат.
Не може да си говорим само на философски, дълбокосмислени, разумни или тревожни теми, нали така?
И дори и да е повърхностен, разговора си е разговор и след като има желаещи да се включат в него - ЗАЩО НЕ? Heart Eyes

Аз лично винаги съм се възхищавала на жени (колкото и рядко да се срещат), които въпреки дългогодишния си брак, порастналите или не деца, са запазили идентичността и личността си. Към това спада и външния вид. Не е най-важната част, но все пак е част.

Това се опитвах да обясня няколкократно - не искам да зарежем всичко за да станем топ - бг мамма модели, но да направим малки неща, които ще вдигнат самочувствието ни и ще ни накарат се издигнем във своите очи, като съм далеч от мисълта това да е резултат само на външността, защото както е казал някой "Красотата стига до под кожата, но грозотата се разпростира до мозъка на костите." Wink

# 64
  • Мнения: 3 447
Чакайте сега, не бъркайте личността, идентичността и самоуважението с това да си секси нон-стоп. Да си "секси" означава да предизвикваш желание за секс - точно това, ни повече, ни по-малко. То не означава да си добра събеседница, равностойна интелектуална партньорка и мъдър съветник... не означава да си чаровна, забавна, да се смееш заразително и да прогонваш облаците от небосклона му... не означава да го окуражаваш и вдъхновяваш, да си вятърът в платната му и спокойното му пристанище.
Ако смятате, че мъжете се женят само за да гледат настръхнали зърна в къщи... жалко  Simple Smile

# 65
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Доне ле...  Joy
След 19 години брак определено заявявам, че настръхналите зърна в къщи имат обратен ефект на желания от вас, момичета.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Grinning много ме радва тази тема...не знам защо  Grinning  Hug
също не мисля, че личната хигиена трябва да се обвързва с това дали си с някой или си сама, дали мъжът ти си е у дома...или е в командировка...а това да се къпеш всеки ден, да се обезкосмяваш, да ползваш лосион за тяло, да употребяваш парфюм и да се обличаш чисто и спретнато у дома и неща в тоази дух си е чиста проба ЛИЧНА ХИГИЕНА  Grinning  Peace

# 67
  • Мнения: X
Чакайте сега, не бъркайте личността, идентичността и самоуважението с това да си секси нон-стоп. Да си "секси" означава да предизвикваш желание за секс - точно това, ни повече, ни по-малко. То не означава да си добра събеседница, равностойна интелектуална партньорка и мъдър съветник... не означава да си чаровна, забавна, да се смееш заразително и да прогонваш облаците от небосклона му... не означава да го окуражаваш и вдъхновяваш, да си вятърът в платната му и спокойното му пристанище.
Ако смятате, че мъжете се женят само за да гледат настръхнали зърна в къщи... жалко  Simple Smile
Хайде сега пак забихме в неизвестна посока - посочи ми къде по - горе сме споменали че се женят за нас за това. И дай сега като имаме прекрасна душевност да си разговарят с нас на всякакви теми, а във фантазиите им да е онази натокана съседка.
Все си мисля, че когато един автор пуска тема има долу - горе представа за какво иска да се дискутира - аз съм го посочила още в първия постинг- за практични съветчета, а не "за и против епилацията" , "най- важна ли е външността" " да се поддържаме ли у дома" и прочие newsm78

# 68
  • Мнения: 9 865
Секси 24/7 ми звучи адски максималистко, като ултиматум.
Идеята на темата не е лоша, но това е почти като обобщение на целия подфорум.
За да сме апетитни за мъжете си (което баш си е секси, а не останалите положителни качества) наистина трябва да полагаме усилия. Не знам как е след 19 години брак, когато го постигна ще мога да се изкажа.
Понякога си правя маски с натурални продукти (кисело мляко, краставици, моркови и др.), опитвам се да преборя пресния си целулит Simple Smile. Обличам се според МОЕТО настроение, понякога съм клошарка, друг път секси, разнообразие преди всичко. За хигиена няма да говоря, това е на първо място.
Усмихвам се много и са ми казвали, че това е секси!

# 69
  • Мнения: 306
Зизи топ,БРАВО ЗА ТЕМАТА!!!
Полин бг,съгласна съм с теб!!!!
Аз, обичам да се глезя и правя всичко първо за себе си,но това рефлектира върху всички около мен /мъж,дете /, не съм егоист - глезя и семейството си и околните!!!Когато, аз съм добре и духом и тялом, всичко е СУПЕР!!!!Уважавам себе си,слушам сърцето си,правя каквото и когато си поискам,смея се,лудея и разумно живея!!!
Ако мъжа е главата,то ЖЕНАТА е шията - накъдето се завърти ТЯ, натам и главата!!!!

# 70
  • Габрово
  • Мнения: 366
 newsm74 темичка.

# 71
  • Мнения: 287
мелее, женици, вий сте изпращели бря!!!
 таз тема заприлича на клюкарника!!!
 Я се стегнете и на показ трикове вадете а не гъзовете да си ядете Joy Joy Joy

# 72
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Все си мисля, че когато един автор пуска тема има долу - горе представа за какво иска да се дискутира - аз съм го посочила още в първия постинг- за практични съветчета, а не "за и против епилацията" , "най- важна ли е външността" " да се поддържаме ли у дома" и прочие newsm78

Ами аз се оттеглям тогава в покоите си, за да си епилирам краката за петъчния секс маратон. Щото не трябва да му остават сили се заглежда в съседката, нали? Mr. Green

# 73
  • Мнения: X
Вчера се разхождахме със съпруга ми и минавайки покрай една витрина на магазин за бельо той зяпна и само измънка - малиии как ще ти ходи това...

Аз обаче исках да си намеря някаква нощничка от този тип:
- уви - никъде нямаше подобен модели то само едни бабешки цветове...

За косата... и аз харесвам пусната коса, но младежът е фен на врата ми (както казва Маркиз дьо Сад "Той е ничия територия между плътта и разума") -връзвам я на кок пускам някой небрежно закачлив кичур и става много секси прическа Simple Smile

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 13:04 от Анонимен

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Зизитоп, я дай снимки от сватбата, да те видим, стана ми интересно.

Общи условия

Активация на акаунт