Мами в Германия и спеzиално zа Лиска номер 19

  • 12 541
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ох купувала съм, но тези със стафидите са ми отврат Sick И миналата година взех, че намерих някаква рецепта за козунак и всичко добре обаче моля ви се Crossing Arms да вземат и да забравят захар в рецептата и аз нали стриктно спазвам....на вид го докарах, ама на вкус - без захар Sick, а и такава муслулна треска ме хвана...2 седмици ме държа, мъжа ме се уби да ме бъзика Sunglasses Sunglasses

Значи в пекарните казвате - а иначе във веригите - при хлябовете или някъде другаде да ги търся?

  bouquet

# 271
  • Мнения: 1 636
При хлябът,там,където е тост бротът.Ако има6 плус вzеми първо от там.Ще ти хареса. Peace

# 272
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Aз като съм почнала още нещо да питам - Molker какво е - последния път на курса ни обяснява учителката, но аз не разбрах какво точно е и в речника ми го няма...нещо млечно ама какво точно, разправя, че било супер вкусно, а другите правеха едни физиономии...та да питам Flutter

  bouquet

# 273
  • Мнения: 11 319
Млекар, сиренар, притежателя на мандрата.

# 274
  • Мнения: 3 880
Aз като съм почнала още нещо да питам - Molker какво е - последния път на курса ни обяснява учителката, но аз не разбрах какво точно е и в речника ми го няма...нещо млечно ама какво точно, разправя, че било супер вкусно, а другите правеха едни физиономии...та да питам Flutter

  bouquet

Molke ли имаШ предвид?
То е суроватка (или неЩо такова)...
има го в раzлични вариации и е нискокалорично Wink

# 275
  • Мнения: 1 636
Molke е неЩо,дето не го zнам как е на БГ.Представи си н.р.кисело мляко,като го отвори6 понякой път отгоре има като вода и първо трябва да го раzбърка6.Да не би това да е имала предвид.
Като се пита,аz срам не срам да питам какво е Мола,мол.Това го писахте тук в темата,сега го четох и в друга тема,майка от Америка.Явно Ще да е на БГ.

Да,Бибе,върно,че така се каzва.  Laughing Суроватка.

# 276
  • Мнения: 11 319
А как ще преведете Molkerei?
Това си е точно мандра.

# 277
  • Мнения: 3 880
А как ще преведете Molkerei?
Това си е точно мандра.
Да де, това никой не го успорва Wink

Чиколина, Мол_а е Търговски център...

# 278
  • Мнения: 1 636
Аааа,мерси.Сега съм вече в час  Mr. Green
Демек КарЩадт,ами Реал и той ли е мол,или само нехранителните са такива?

# 279
  • Мнения: 3 880
Аааа,мерси.Сега съм вече в час  Mr. Green
Демек КарЩадт,ами Реал и той ли е мол,или само нехранителните са такива?
Онеzи големите, в които са струпани много раzлични магаzини под един покрив (като Бройнингер Ланд примерно), където има кафета, мафета, ресторанти и др. екстри, нали се сеЩаШ Wink Ейнкауфсцентрум му каzват тук. (Реал е Фербраухермаркт).
Тя Лиска Ще дойде после да ти обясни подробно, Щото и тя доскоро не zнаеШе Що е то Мол, ама вече zнае Wink

# 280
  • Мнения: 1 636
А,сега раzбрах.В Мунхен е ОEZ,там са така мнооого събрани.Сега вече е ясно.

# 281
  • Мнения: 649
и аз не знаех, що е това МОЛ  Embarassed чета ги момичетата от БГ, но ме е срам да питам... добре, че сте вие, мацки   bouquet
Молке-то на мен ми е вкусно, но само това на Мüller-Milch  Peace


ей, днес съм много активна... личи си, че няма какво да правя  Blush

# 282
  • Мнения: 592
По АРТЕ дават филм zа БГ, ШЩе  п

# 283
  • Мнения: 592
По АРТЕ дават филм zа БГ, ШЩе  п

Мале, мале, тя Весето го обявила това оЩе преди 4 страници, а аzи си мислая, 4е правя сенzация  Embarassed
Сам и поzор Blush

# 284
  • Мнения: 1 610
Настроих си телевизора най-сетне...
Казах на свекито, ако иска да гледа.
Ох, знаех си , че няма да е нещо хубаво. РАзплакаха ме с този случай за починалото дете.Защо ли го гледам този филм?

Mopsy, като нямаш какво да правиш, аз имам един таван и едно мазе за чистене. Добре дошла си!  Heart Eyes
Магии не ме хващат. Да му мислят другите обаче.   Twisted Evil
НЕСА, честит рожден ден! Всичко най-хубаво. Още едно брумбузуче. И много любов!

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 22:22 от rien

Общи условия

Активация на акаунт