Разликите мевжду Вашите мъже и тези в БГ ?

  • 1 893
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Тъкмо щях да се изкажа (неподготвена  hahaha), защото реших че става дума за мъжете българи в чужбина, а не за чужденци.

Иначе, ако ще се мерим, моят е хубав, секси, никога не си оставя чорапите на пода, пере, готви, чисти, глези ме, носи ми червени рози всеки вторник и ме води на ресторант всеки четвъртък. Освен това си глади сам ризите, разбира от коли, опера, балет и плетки, а хобито му е да поправя пералнята и да ахка колко съм красива  Mr. Green. Като имаме бебе, той смята да го износи, роди и да сменя пелените  Mr. Green.
Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 2 907
Ааааа един огромен минус на немците_секнат си УЖАСНО силно носовете на обществени места. Sick

Аз също си секна носа мнооооого силно където ми падне, даже и в ресторант  Sunglasses Лош мъж ли съм, кажи?  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 199
Хопла, пак се почна....с меренето на мъжете, дано не се завихрят пак крамоли Rolling Eyes

Съжалявам ако намесата ми се е изтълкувала така. Все пак за да се прави сравнение между български и "чуждестранен" мъж трябва да се дефинира какво се има предвид под "български мъж". Иначе ако всеки го разбира както той си знае, как ще се прави общо сравнение. Аз повече в тази тема няма да се намесвям, да не говорим пък да участвам в крамоли Heart Eyes

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Хопла, пак се почна....с меренето на мъжете, дано не се завихрят пак крамоли Rolling Eyes

Съжалявам ако намесата ми се е изтълкувала така. Все пак за да се прави сравнение между български и "чуждестранен" мъж трябва да се дефинира какво се има предвид под "български мъж". Иначе ако всеки го разбира както той си знае, как ще се прави общо сравнение. Аз повече в тази тема няма да се намесвям, да не говорим пък да участвам в крамоли Heart Eyes
Упс! Твоята намеса си е на място, аз си спомних, че преди време имаше подобна тема за мъжете и в един момент стана една.... Confused

# 19
  • usa
  • Мнения: 2 113
Тъкмо щях да се изкажа (неподготвена  hahaha), защото реших че става дума за мъжете българи в чужбина, а не за чужденци.

Иначе, ако ще се мерим, моят е хубав, секси, никога не си оставя чорапите на пода, пере, готви, чисти, глези ме, носи ми червени рози всеки вторник и ме води на ресторант всеки четвъртък. Освен това си глади сам ризите, разбира от коли, опера, балет и плетки, а хобито му е да поправя пералнята и да ахка колко съм красива  Mr. Green. Като имаме бебе, той смята да го износи, роди и да сменя пелените  Mr. Green.

Искам първата награда сега Laughing

аз пък искам още по-първа награда, щото моят ги прави `сичките тези неща и на всичко отгоре е българин!!! само дето розите ми ги носи в четвъртък, а ме води на ресторант във вторник И събота и когато пералнята работи безупречно, поправя печката, за да не скучае, а вече износи, роди и смени пелените на `сичките ни три деца  smile3533 hahaha...

# 20
  • Мнения: 2 907
И пак е въпрос до поставяне на темата, защото разликата между моя мъж и всички останали мъже е ОГРОМНА. Той наистина в никакъв случай не би бил българин, нито друг ориенталец, но не и типичният германец, нито западноевропеец... той си е точно моят ЕДИСТВЕН мъж!

Точка.

А разлики....не смея скъпя девойко да пиша, никога не съм участвала в тези дискусии и няма да го направя ( а повярвай ми, имало е тук такива теми 10 пъти поне по 10 страници )

Аз вярвам в индивида. Не в националната принадлежност.

# 21
  • Мнения: 4 399
И моят, като вашите, върши всичко в домакинството и участва много активно в отглеждането на детето. Обаче не поправя печки, перални и коли и това го отличава от българските мъже.  Wink Не мърмори и не ме гледа на криво заради петте кила, които ми останаха като спомен от бременността и с които така и не успях да се разделя. Има и още, но темата е много деликатна и предпочитам да спра до тука.  Wink

# 22
  • Мнения: 3 521
Ааааа един огромен минус на немците_секнат си УЖАСНО силно носовете на обществени места. Sick

Аз също си секна носа мнооооого силно където ми падне, даже и в ресторант  Sunglasses Лош мъж ли съм, кажи?  Laughing

Най_лошия мъж си ти newsm47


Иначе, ако ще се мерим, моят е хубав, секси, никога не си оставя чорапите на пода, пере, готви, чисти, глези ме, носи ми червени рози всеки вторник и ме води на ресторант всеки четвъртък. Освен това си глади сам ризите, разбира от коли, опера, балет и плетки, а хобито му е да поправя пералнята и да ахка колко съм красива  Mr. Green. Като имаме бебе, той смята да го износи, роди и да сменя пелените  Mr. Green.

Искам първата награда сега Laughing

 Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 11 315
Ааааа един огромен минус на немците_секнат си УЖАСНО силно носовете на обществени места. Sick

Аз също си секна носа мнооооого силно където ми падне, даже и в ресторант  Sunglasses Лош мъж ли съм, кажи?  Laughing
Веднага та взимам! Mr. Green
Вие не сте чували моя пък как киха Joy
Стадо слонове биха му завидяли.
Иначе, ако ще се мерим, моят е хубав, секси, никога не си оставя чорапите на пода, пере, готви, чисти, глези ме, носи ми червени рози всеки вторник и ме води на ресторант всеки четвъртък. Освен това си глади сам ризите, разбира от коли, опера, балет и плетки, а хобито му е да поправя пералнята и да ахка колко съм красива  Mr. Green. Като имаме бебе, той смята да го износи, роди и да сменя пелените  Mr. Green.
Те това е идиализиран образ на съществата с УХхромозоми. Peace

# 24
  • Мнения: 1 909
Сещам се за една много основна разлика - българските мъже си пият ракията със салата преди (или вместо) ядене, а мъжете тука (моят е малко по-специален случай) я пият за дижестив.

# 25
  • Мнения: 2 907
Хора, малко е извън темата, дано авторката ме извини. Но така ме сърбят устните, не мога да не го напиша.
Днес в един друг форум си изказах мнението за двамата водещи на Мюзик Айдъл. Понеже изпитвам откровен отврат към тях. Даже не бих ги определила като мъже или момчета, а като мъжлета. Така наричам всичко на ниво по-ниско от най-ниското. Та освен, че надъханите фенки направиха фронт и защитиха подобава тези две гномчета, аз разбрах, че такива мъжлета много се харесват в България. Жените си падат по тях. А аз взех, че се възмутих, не ме е срам, лоша аз. С това исках да кажа, че действително има български вкус, български манталитет, който е вкоренен в мъже и жени. При някой повече, при някой по-малко.
Сега някой да не каже, че обиждам българските мъже, четете между редовете, не споделям тази случка случайно, но и не обобщавам.

# 26
  • Мнения: 1 242
Хора, малко е извън темата, дано авторката ме извини. Но така ме сърбят устните, не мога да не го напиша.
Днес в един друг форум си изказах мнението за двамата водещи на Мюзик Айдъл. Понеже изпитвам откровен отврат към тях. Даже не бих ги определила като мъже или момчета, а като мъжлета. Така наричам всичко на ниво по-ниско от най-ниското. Та освен, че надъханите фенки направиха фронт и защитиха подобава тези две гномчета, аз разбрах, че такива мъжлета много се харесват в България. Жените си падат по тях. А аз взех, че се възмутих, не ме е срам, лоша аз. С това исках да кажа, че действително има български вкус, български манталитет, който е вкоренен в мъже и жени. При някой повече, при някой по-малко.
Сега някой да не каже, че обиждам българските мъже, четете между редовете, не споделям тази случка случайно, но и не обобщавам.

Мистик, абсолютно същото чувство предизвикват и у мен гномчетата. С интерес ще прочета довечера доводите "за".

А по темата: разликата между моя мъж и немеца е, че моят мъж никога няма да проговори немски като немец. Разликата, между моя мъж и тези в Бг, е, че той е с мен.
Иначе и индивидите от двата типа влизат голи в банята.
Ако искате да поговорим за разликата между българин и българин. Mr. Green

Чудя се изобщо, как може да си решил остарееш с някого и да го гледаш през призмата "чужд/енец"

Общи условия

Активация на акаунт