Положителен евтин тест. Дали е верен?

  • 6 531
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 119
Zdravei Kali prednia pat si imala polojitelni no i karvene...sega ne e taka nali...az samo moga da ti kaja za men 4e taka neviarva6ta pravih 3 testa...i sega malkata si spinka v drugata staia i e na godina i polovina...taka 4e si pozvoliavam da ti kaja 4estito...i spokoino...strahovete ni sa mnogo no vsi4ko 6te e nared ...6te vidi6...  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 422
   Ей мила бъди по-спокойна сигурна съм че има бебе.Виждала съм на кумата ми евтин тест как показва 2 черти на 1 ден закъснение така че бъди сигурна има бебе. ВЕРНИ са::::::: не цената е критерй лакмуса е един и същ опаковката е скъпа. А колкото до химичната или химическа бременност е за такова нещо май никъде не съм чула и чела това яде ли се ?????не вярвам. Пиши какъв е резултата. УСПЕХ  bouquet  bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 205
Ве4е сигурно си била при генеколога и пищи как е минало. Аз съм сигурна, 4е са ти потвърдили бремеността. Успеххххххххххххх   bouquet   bouquet   bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 1 248
Евтин или не-щом има две чертички, значи има и бебче. По-вероятно е евтините тестове да не отчетат, че има бременност, отколкото обратното. Не се безпокой, защото сигурно скоро ще ставаш мамче. Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 304
Здравейте !Ето ме отново .Радвам се ,че се интересувате за мен.Доктора ме извика още в сряда ,след 5 дневно закъснение.Успя да види плоден сак и дори ми го снима .Сега ме вика след 15 дни да види ембрион  с пулс.Проблема е ,че сега нещо съм алергична и кихам през 5 минути.Дане би нещо да стане?Пия утрогестан 3*1 и за алергията си назначих сама НАЗАЛЕТЕ./аз съм аптекарка/Той е пречистена целулоза .Пишете ,ако някои знае нещо по въпроса .Стискайте палци всичко да е добре.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 248
Ами честито от мен!!! Желая ти хубава бременност...За алергията-на и на мен ми откриха преди седмица, а никога не съм имала до сега, но ми назначиха Ксизал, а той май не трябва да се приема от бременни. По добре е нещо хомеопатично или най-добре отиди на алерголог той ще избере правилния медикамент в твоя случай.

# 36
  • София
  • Мнения: 626
Честито и от мен! Hug

# 37
  • Мнения: 1 104
Честито!Лека и спокойна бременност!

# 38
здравейте, аз не вярвам вече на никакви тестове. Трябваше да ми дойде в неделя и днес все още не ми е дошло.Правих си тест, ама по обяд /в обедната почивка/, естествено беше отрицателен.Взех от най-евтините, чудех се да взема ли престо, ама 5 лева не ми се даваха  SadСпоред мен трябва да се изчака седмица след датата, защото никои тестове на хващат бременост толкова рано

# 39
честито и от мен   bouquet.с пожелание всички съфорумки да се изненадат приятно с положителен тест EFP

# 40
  • Мнения: 151
100% съм сигурна ,че теста е верен.Може да се съмняваш ако е отчел отрицателен резултат,но при положителен:Съмнение няма.Честито.Много е хубаво.Толкова,че вече искам 2-ро.надявам се скоро и аз да видя положителен тест.  bouquet

# 41
  • Мнения: 245
Честито!
Лека и безпроблемна!
Много усмивки и положителни емоции!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 626
Честито и от мен! newsm44 newsm44 newsm44

# 43
  • Мнения: 356
Честито!Желая ти леко и безпроблемно бременеене изпълнено с много положителни емоции!

Общи условия

Активация на акаунт