Комплекс "Бръшлян" Трявна

  • 8 313
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Да си побутна въпросчето, че никой май не го забеляза -
А цени на бунгалата някой да знае?

Не знам. Позвъни ще ти дадат информация, а после мое да споделиш с нас  Peace

# 16
  • Мнения: 4 076
Ходили сме няколко пъти в "Бръшлян",последно-миналия август и мисля,че беше 36 лв.за двама в бунгало и 42,ако е заето и третото легло,без закуска.Мнението ми е,че базата и ресторантът бавно,но сигурно западат като обслужване,чистота,мебелировка...всичко.Вчера се върнахме от Трявна,в бунгалата дивееше детска група и смятам,че съвсем ще довършат комплекса.Иначе горичката е прекрасна,спокойна,идеална за семейства с деца,чудесен изглед.До центъра е 5 мин.по надолнището,което е стръмно само,ако си с малки деца и 10 по заобиколния път,край"Панорама".Около 2 часа е до с.Боженци,лек и приятен път,извървявали сме го много пъти.В"Бръшлян"не ти искат цялата сума предварително,по банков път,за да ти направят резервация,както настояваха в "Чичо Томовата колиба",например.
Едно нещо ми направи много неприятно впечатление-имаше няколко комина,от които излизаше някакъв жълтеникав пушек,който вонеше и се стелеше над града.Не знам какво горяха-гуми ли,въглища ли,но това обгазяване хич не ми е идеята за чист планински въздух(в Трявна имат и санаториум за белодробни заболявания!).Истински ТЕЦ.Занапред ще избягваме отоплителния сезон и докато "Бръшлян"не го реновират,ще си стоим в "Ралица".

# 17
  • Мнения: 24 467
Ходила съм и не съм виждала досега жълтеникави пушеци. Най- много ми харесва обаче да отсядам именно в "Ралица". "Сезони" също е добре.

Общи условия

Активация на акаунт