Хайде да си направим тема ПРОТИВ ДИЕТИТЕ?

  • 6 186
  • 144
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 601
Най-вероятно баба ти, както и много други жени от предишни поколения е била религиозна и е свикнала на правилото за ядене на неблажна храна или направо постене всяка сряда и всеки петък. Но пък може и да не е така... Rolling Eyes
Не беше пост. Просто в един момент реши, че не се чувства добре физически и реши да си избере един пречистващ ден от седмицата.

Всяка сряда-да, но зелевата супа е минимум 7 дни по мой данни.

Затова го написах. Вместо да се мъчи katkat 7 дни и накрая да се чувства като парцал, по-добре един ден в седмицата да е на чай и сухари, например и резултат със сигурност ще има, но ще е след месец-два най-вероятно, а не след седмица както ще е със зел. супа.

# 121
  • Мнения: 8 505
Нито спортувам,нито пазя диети...нямам нужда.Но определено спортът е по-добрия и по-здравословния избор.

# 122
  • Мнения: 484
Цитат
Нито спортувам,нито пазя диети...нямам нужда.Но определено спортът е по-добрия и по-здравословния избор.
Нямаш нужда от диети, това горазбирам. Но нямаш нужда от спорт? Защо? Защото си слаба? Слабите хора спортуват за здраве и тонус

# 123
  • Мнения: 8 505
Цитат
Нито спортувам,нито пазя диети...нямам нужда.Но определено спортът е по-добрия и по-здравословния избор.
Нямаш нужда от диети, това горазбирам. Но нямаш нужда от спорт? Защо? Защото си слаба? Слабите хора спортуват за здраве и тонус

Защото достатъчно "спортувам" покрай хлапето.

# 124
  • Мнения: 601
Защото достатъчно "спортувам" покрай хлапето.
А бе, то и аз "спортувам" след 2, но още нямам плочки на корема! Laughing

# 125
  • Мнения: 8 505
Ставаше въпрос за здраве и тонус Simple Smile А и мускулите ми са такива,че им трябва минимум усилие,за да се стегнат и увеличат обема си (изобщо не е хубаво за жена това).

# 126
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Колко е хубаво, че има такава тема  bouquet  bouquet  bouquet
От мерак за малко дупе и сваляне на тия килца, дето са ми прилепнали като пояс на сумо-борец, се записах в темата за мами над 60 килца и...стартирах. Ама не със свалянето на излишни килограми, ами с комплексарското оглеждане по не знам си колко пъти в огледалото, теглене на кантара пет пъти на ден, като след всяко качване очите ми бяха така Shocked и после така #Crazy #Crazy
Вследствие на което ми стана крив целия свят и вместо да отслабвам, аз качих още едно кило ей така - "от въздуха" ooooh!
Преди да родя спазвах един куп диети, ходех на антицелулитни масажи, хвърлях луди пари за антицелулитни препарати и за фитнес, а вкъщи допълнително правех упражнения дори и след смазващ работен ден #Crazy #2gunfireИ като цяло бях слаба, но си развалих стомаха и нервите ми все бяха опнати от  напрежението hahaha
И реших: нИ щЪ ДИЕТИИИИ! Ще се храня като човек - разумно и културно, без да прекалявам, но и без да се лишавам от нищо, защото диетите носят не само стрес на организма, но и на нервната система и всичко, което си отнел на тялото си, то после ти го връща като бумеранг. Naughty Това не го измислих аз, ами го слушах по радиото от един доцент, който се занимава с проблемите на правилното хранене. Peace
The same muself,  very, very thank you Hug
Няма за какво, в темата очаквах да пишат точно такива хора като теб, които са решили да кажат не на диетите, поради собствения си опит с тях и стигането до извода, че нещата не се получават така. Някой хора погрешно бяха разбрали, че пропагандираме яденето на мазня и тлъстиня, но вече надявам се се разбрахме. smile3525
Мда, така си е Peace
А що се отнася до опита, опитвала съм ги всякакви - разделно хранене, зелева супа (която, между другото е пет дни и на която и досега помня добавките за кажи-речи всеки ден #Crazy), въглехидратна диета, протеинова (жулиш месо, яйца и мляко като невиждала хала Mr. Green), плодово-зеленукова........... Shocked И то много прилежно и съвестно Naughty
Малеей, чак аз се учудих на колко диети съм им видяла сметката - а после и те на мен, до известна степен. Sick

# 127
  • Мнения: 5 362
Записвам се в тази тема Peace

# 128
  • Мнения: 601
Днес ми е ден за ядене на корем, а още нищо не съм яла. Не, защото не съм гладна, а от затъпяване! Нищо вкусно не ми ражда главата! Пуууу, ще се пукна от яд! #Cussing out

# 129
  • Мнения: 1 952
Аз ядох цяло бурканче домашен течен шоколад...нема такъв кеф  Joy

# 130
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Аз не знам дали схващам идеята на темата все още Tired Но освен, че съм яла шоколад, съм обядвала със зелена салата.

# 131
  • Мнения: 1 952
Значи ти е готино на корема Wink

# 132
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Ути Бъчваров беше казал- "Цял живот гладни и дебели", ама и той книга за отслабване написа.... Joy

# 133
  • Мнения: 1 952
Мда...и аз познавам много такива, цял живот гладни и дебели..по тоя въпрос сме тука и ние.

# 134
  • Мнения: 1 952
Къде сте, мамиии... Joy
Да не сте всички на диета днес newsm17

Общи условия

Активация на акаунт