Българска козметика

  • 13 867
  • 170
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 733
Благодаря! Днес ще ходя да го потърся.

# 31
  • Мнения: 2 237
Продуктите на Българска роза ги има в подлеза на Президентството и във всички сувенирни магазини предполагам.Много се търсят от чужденци (така съм чувала) Тези дни ги видях и в аптеката на Плиска (от страната на кино Изток) .Наистина са добри и на нормални цени.

# 32
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
 Сега ползвам "Талодерма "и вече  съм влюбена само  в нея Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 208
Продуктите на Българска роза ги има в подлеза на Президентството и във всички сувенирни магазини предполагам.Много се търсят от чужденци (така съм чувала) Тези дни ги видях и в аптеката на Плиска (от страната на кино Изток) .Наистина са добри и на нормални цени.
Мерси   bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 4 588
Ползвала съм и мисля, че доста неща не отстъпват на чуждата козметика.

И аз съм на същото мнение. Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 10 858
Преди една седмица си взех балсам за коса на Арома и много, наистина много ми хареса. 2 лв. - 500мл.

# 36
  • Мнения: 806
Преди една седмица си взех балсам за коса на Арома и много, наистина много ми хареса. 2 лв. - 500мл.
Можеш ли да го опишеш? Какъв е точно?

# 37
  • Мнения: 298
Извинете за офф-а, но моля кажи  с какво ти помага това кремче за около очите? кожата ми е ужасно суха и чувствителна там и вече съм се видяла в чудо...
При мен проблема беше, че сутрин много ми подпухваха очите, а сега след като си измия очите и нанеса гелчето, вече имам свеж вид. Но моята кожа около очите е нормална, и не знам дали ще помогне на сухата ти кожа, може би по-добрия вариант за теб, ще е околоочния крем, предполагам е по-мазничък. 

# 38
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Извинете за офф-а, но моля кажи  с какво ти помага това кремче за около очите? кожата ми е ужасно суха и чувствителна там и вече съм се видяла в чудо...
При мен проблема беше, че сутрин много ми подпухваха очите, а сега след като си измия очите и нанеса гелчето, вече имам свеж вид. Но моята кожа около очите е нормална, и не знам дали ще помогне на сухата ти кожа, може би по-добрия вариант за теб, ще е околоочния крем, предполагам е по-мазничък. 
Да и аз мисля че ако е суха кожата е по- добре кремчето,а не гелчето.Поне при мен е така.
Пробвах най-напред с гелчето и малко ми "опъваше",но сега с кремчето ми е супер/кожата ми е много суха/ Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 1 626
В момента като че ли почти всичко ми е българска козметика /с две изключения/.
Талодерма, Българска роза Карлово - доволна съм изключително много.
Останалите марки българска козметика няма да коментирам, защото не съм се престрашила все още да ги пробвам.

# 40
  • Мнения: 4 733
Благодаря. Реших да взема и двете неща и ще пробвам да видя кое ми действа по-добре, че очите ми са станали неузнаваеми Sad

# 41
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Има едни кремчета Seasons. Мисля че също са на Карлово. Единия - жълтия е с авокадо,  това е рядкост. И е добър кремът.
Някой ползвал ли лавандуловия балсам на Лавена?
Продуктите за крака на Талодерма са супер според много мой познати. Аз съм еднакво доволна и от крема и от лосиона за сега.

# 42
  • Мнения: 17 407
От това, което съм ползвала- единствено Талодерма мога да похваля. Антицелулитният крем е наистина страхотен, гелчето  с рой бос, крема за крака- също.
А, сещам се  още за кремовете против стрии на Дева( но мирише ужасно) и Кокона&майка- той ми харесва повече.

# 43
  • Мнения: 2 039
естествено, че не отстъпват!!!
 Имам приятел, който работи във Франция за Ланком и ми е разказвал, че всъщност, голяма част от скъпите кремове са скъпи само заради марката и рекламата. Във най-скъпия крем съставките не излизат повече ит 40Евро за доза и останалото на горе е илюзията, че е уникален!!!
 Разбира се, някои български продукти просто са си ретро от към формули но дано дойде време да започнем да си се мацотим с модерни БГ козметики  - особено от към декоративната, че там май сме най-зле...
Това е просто нелепо  Mr. Green Предварително казвам,че не искам да засегна никого,просто споделям мнение  Peace Смятам,че е безумие да се сравняват родните "кремоварни" с марка като Ланком.И не съм съгласна,че ефектът е един и същ  Naughty Работата малко ми прилича на оная приказка,дето лисицата казала,че гроздето е кисело,защото не можела да го стигне  Whistling
Иначе понякога съм вземала някой крем за крака или ръце на бг марка,но като го сравня с подобен на Шол например и разликата е убийствена.Единствено признавам за незаменим крема Здраве,ползвам го при разни кожни раздразнения и помага  Peace
  bouquet

# 44
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Преди една седмица си взех балсам за коса на Арома и много, наистина много ми хареса. 2 лв. - 500мл.
Можеш ли да го опишеш? Какъв е точно?

Най-вероятно става дума за балсама от серията Натурал. Няма друг балсам с такава разфасовка.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт