Брюнет или блондин?

  • 3 624
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Ох,аз нали цял живот все по блондин тичах,та се и омъжих за него даже...И сега ми се ще нещо чернооко и чернокосо,ама много ми се ще.Та някой ако има да даде малко назаем плийз,да пробвам и аз,бедната душица .С две думи заменям рус за черен  smile3503
blizna4e предлагам да пуснем тема за замяната белким някой се навие.Ми сега и ние искаме кат едни компетенции да се изказваме де. Laughing Laughing Laughing.Ма то тая работа с опити става(с повечко опити де ). newsm03

# 46
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
тъмната боя е по-скъпа

# 47
  • София
  • Мнения: 787
Предпочитам брюнети, блондините нещо са ми бозави.  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 1 172
Блондините.

# 49
  • Мнения: 179
какво да говорим по въпроса? Все едно да сравняваме Джони Деп Crazy с Леонардо Ди Каприо ooooh!

# 50
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
брюнети, определено, ако запъстрят и малко за цвят, светло око на матова кожа, просто нямам отлепяне!

# 51
  • Мнения: 920
А бе, коса да има. Не знам защо, не ме привличат плешивите. Не че имам опит.

# 52
  • Мнения: 179
А бе, коса да има. Не знам защо, не ме привличат плешивите. Не че имам опит.


И аз нямам опит с плешивците, но докосването на темето събуждало страстите у жената Thinking
Обаче, ако темето му е "деликатна тема"? Кел файда, че ми е въздействало еротично... newsm78

# 53
  • Мнения: 15 619
Абе, като ти се премрежат очичките, кой ти гледа окраската?!?! Wink

# 54
  • Мнения: 183
брюнети, определено, ако запъстрят и малко за цвят, светло око на матова кожа, просто нямам отлепяне!
о-о и аз съм така  Peace

# 55
  • Мнения: 803
Имала съм само един мъж блондин, всичко останало тъмноооо (и косата и очите).
Може би тъмнокосите ме привличат повече, защото са ми пълна визуална противоположност. А и тъмна бира повече обичам Mr. Green
И сегашният ми приятел е тъмнокос, с тъмни очи и сме пълни противоположности откъдето и да го погледнеш. Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 929
честно казано незнам Embarassed, а ма маи предпочитам тези с по-тъмни коси

# 57
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Цял живот си мислех, че харесвам блондини....докато не се събрах с брюнет Mr. Green...и то много тъмен балкански субект Joy....изводите правете сами....
Блондините миришат на русо Wink.

# 58
предпочитам брюнети-мъжа ми е брюнет.но го разменям за малко за някой блондин.ако има някой съгласен за размяна да ми каже

# 59
  • Мнения: 1 798
Брюнети, определено.

Общи условия

Активация на акаунт