Що е това КАВАЛЕР и има ли то почва у нас ???

  • 5 113
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 877
Когато е искрено, е много мило.

Например много харесвам бащи, които се държат кавалерски с дъщерите си. Тогава си личи, че е от сърце - и цветенцата, и подаването на ръка, и т.н.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 917
Моя винаги ми дърпа стола за да седна, а аз глупавата си мисля, че си е избрал това място и се отправям към другия стол, а той трягва след мен Joy

# 47
  • Мнения: 1 483
Моят мъж е Кавалер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Embarassed

# 48
  • Мнения: 2 697
Ами както си ги направим - и мъжете, и синовете  Simple Smile Ако непрекъснато се юркаме да се доказваме колко сме ербап и справящи се сами с всичко, ако се скъсваме да слугуваме на синчетата си, чак докато ги предадем в ръцете на друга потенциална слугиня... няма какво да се чудим.

Така си е - кавалерството се възпитава Peace

# 49
  • Мнения: 5 577
Аз познавам доста кавалери, и съм доволна от отношението им.  Peace

# 50
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ми има - моят мъж е кавалер. Но само към мен  Laughing

Гадното е, че като малка, в основното, един приятел си носеше негативите от това да е кавалерче. Момчетата много го майтапеха (всъщност направо го съсипваха)...

# 51
  • Мнения: 1 998
Моят мъж също е кавалер- за всичките години през които сме заедно ,а те не са малко Laughing

# 52
  • Мнения: 4 733
Има много мъже, които знаят как трябва да се отнасят с/към жените. Кавалерството обаче отдавна не съществува в пълния му блясък.

# 53
  • Мнения: 196
Ами както си ги направим - и мъжете, и синовете  Simple Smile

А тъй! Брилянтна мисъл.  Peace А не да се оплакваме, че кавалерите били свършили. Ми каквото си отгледаме, това ще е..

# 54
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Омъжена съм за такъв. bowuu
А се познава, че е истински по това, че не прилага похватите избирателно.

Да се похваля и аз със същото.

Общи условия

Активация на акаунт