Мокри кърпи ?

  • 2 412
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 999
Памперс Peace.От всякакви други дъщеря ми се подсича.Кърпичките са им добри, за разлика от памперсите.

# 17
  • Мнения: 6 164
Опитах различни, но откакто открих Baby Crema съм само с тях. Най-хубаво миришат и почистват най-добре, най-мокри са. Тези на Памперс /и зелените и с лилавото сензитив/ са ужасно сухи и нищо не мога да почистя с тях, а за мириса им да не говорим. Sick

Пробвай сама няколко марки и ще видиш.

# 18
  • Мнения: 2 978
На мен любимите са ми на Нивеа

Аз също.
Много ми харесват, защото ухае на чистичко. Wink

# 19
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Ние ползваме Памперс  

# 20
  • Мнения: 338
Използвам различни марки-не съм имала проблем досега нито с по-скъпите, нито с по-евтините Peace

# 21
  • Мнения: 2 159
Ами ние изпозваме всякакви, които са за бебета и до сега няма алергия към нити едни. Иначе в повечето случаи използваме Pampers soft  или Дайперс , а памперсите са ни Молфикс и Леберо Peace
и ние сме така Нивеята са ми малко сухи, но пък някои мами точно такива искат

# 22
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Въобще не е задължително кърпичките да са същата марка като памперсите. Аз съм ползвала много видове, но съм най-доволна от кърпичките на Памперс, но тези най-старите изцяло зелените, а не новите с лайка и лавандула. Молфикс също са хубави, както и  тези на Нивеа с мечетата.

# 23
  • Мнения: 568
Аз палзвам всякакви, но само навън.

# 24
  • Мнения: 4 629
На мен любимите са ми на Нивеа

Аз също.
Много ми харесват, защото ухае на чистичко. Wink

Да много е приятна миризмата и на допир са много нежнички  Peace

# 25
  • Мнения: 510
Аз съм ползвлала най-различни видове и най-доволна съм от едни кърпички на Event. Pampers са много сухи и не ми вършат работа.

# 26
  • Мнения: 2 197
Използвам само Nivea Toddies. Първо, защото са с много готина кутия. Второ самите кърпички са малки и са ми по-удобни. И трето за разлика от други, които съм пробвала не са толкова силно ароматизирани.

# 27
  • Мнения: 49
И ние сме с Нивеа откакто се е родил.Тези с мечетата!Миришат толкова на чисто.

# 28
  • Мнения: 1 448
Бейби Крема, зелено-синята опаковка, любими са ни  Hug

# 29
  • Мнения: 1 555
Мокрите кърпи на Памперс и на Нивея само тях ползвам !!!

Общи условия

Активация на акаунт