превод на пари до България

  • 4 700
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 379
Как може да твърдите ,че е абсолютно вярно , след като винаги нашите са получавали парите в евро? 4 години им превеждам така пари и винаги ме питат в каква валута искате да се получат парите.

# 16
  • Мнения: 3 388
Как може да твърдите ,че е абсолютно вярно , след като винаги нашите са получавали парите в евро? 4 години им превеждам така пари и винаги ме питат в каква валута искате да се получат парите.

Именно, нали за това говорим / поне аз де/  Crazy

# 17
  • Мнения: 1 379
Извинявай понеже си цитирала и двата поста и останах с впечатлението,че е вярно за превода в долари. doh

# 18
  • Мнения: 3 388
Извинявай понеже си цитирала и двата поста и останах с впечатлението,че е вярно за превода в долари. doh


Нали затова съм болднала текста, с който съм съгласна  Wink

# 19
  • Мнения: 1 379
Ами болднала си, ама кой да се сети Wink.Още веднъж се извинявам

# 20
  • Мнения: 3 388
Ами болднала си, ама кой да се сети Wink.Още веднъж се извинявам

Приема се  Wink Hug

# 21
  • Мнения: 1 363
Аз превеждам пари на майка ми чрез Мънибукърс.
Пробвала съм и Уестърн Юниън и Мъни Грам и в банката съм питала. Понеже не превеждам големи суми, най- удобния вариянт е Мънибукърс.
Плаща се едно евро до дадена сума. Много лесно става.
Малко на принципа на Пей Пал.  Peace Peace
ПС. парите се получават единствено в лева

# 22
  • Мнения: 636
miravmbd, а как физически си получават парите чрез moneybookers?

Нещо не мога да схвана - пращат на получателя е-mail, че има да взима пари ли? И от къде ги взима? Таксуват ли го нещо?

# 23
  • Мнения: 1 363
Зареждането в твойта сметка- става чрез превод. От твойта банкова сметка, изпращаш превод за дадена сума в сметката си в Мънибукръс. като в референс поставяш номера си, даден ти от Мънимукърс.
Ипращаш парите до емаил адрес.
Получателя получава и- мейл, че има превод. Той също трябва да има сметка в мънибукърс. отива в сметката си в Мънибукърс и натиска уитдроу фъндс. (май беше). КОгато се е регистрирал обаче трябва да даде адрес на банка и ИБАН номер- който е номер за международни директни преводи и банката на получателя трябва да поддържа такъв номер, за да може да стане превода. Парите автоматично отиват в сметката.
Обясних ли го ясно.

АЗ какво направих, за да спестя ходене на майка ми, възрастна е, по банки етц. отворих и сметка, имеил, и я накарах да попълни молба за онлайн банкинг. Та аз си и движа нещата без да я ангажирам. МЪНИБООКЕРС ипзращат малка сума от едно евро в сметката за вертификация, и референс номера, който се вижда на извлечението ще трябва да се въведе в акаунта на мънибукърс. И вече ще могат да се изпращат големи суми. До дадена сума отдържат 3лева за превода. и това е само Confused
Бъразам, извинявам се ако не съм много подробна.  Embarassed

# 24
  • Мнения: 636
Благодаря ти  Hug
На практика отиват от твоя банк акаунт в банк акаунта на получателя, но през акаунтите ви в мънибукърс. Така го разбрах. Звучи добре ако таксата им наистина е само толкова.

Само дето аз още не мога да си заредя сметката там, защото верификационната сума ми е в канадски долари на стейтмънта, а те искат сумата в евро  ooooh! Аз не мога да я отгадая.

Общи условия

Активация на акаунт