Кратко тестче - виж какъв си

  • 2 782
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 674
Харесах си СИН...

Анализ:

"Син - Вие сте благородна и нежна личност, мечтател и романтик. Винаги следвате желанията си. Това, в което вярвате на първо място е любовта."


Абсолютно вярно  Peace



# 46
  • Мнения: 2 616
Зелен - Човек на творчеството сте, на новостите - обикновените неща не ви допадат. Често привличате останалите с изобретателността си, любознателността и добрия си вкус.

По-скоро е вярно!

# 47
  • Мнения: 3 405
не е...след моста има още тестове  ....отдолу се кликва на следващ ...и продължаваш  Peace

следващият е с бутилката
http://www.triada.bg/tests/welcome.asp?testid=kratki29

тестовете са незвисими един от друг, всеки за отделна черта от характера Simple Smile

# 48
  • Мнения: 12
Адски е Вярно!

# 49
  • в Низината
  • Мнения: 705
Зелен - Човек на творчеството сте, на новостите - обикновените неща не ви допадат. Често привличате останалите с изобретателността си, любознателността и добрия си вкус.

Много, много вярно! Party


# 50
  • Мнения: 1 432
Кафяв...
Но не съм съгласна 4е не съм гъвкава.....особено в отношенията си с хората  newsm78

# 51
  • Мнения: 3 219
Зелен - Човек на творчеството сте, на новостите - обикновените неща не ви допадат. Често привличате останалите с изобретателността си, любознателността и добрия си вкус.


# 52
  • Мнения: 2 716
Вие сте сериозен и работлив човек. Смятате, че правилата не бива да бъдат нарушавани. Почтена личност сте, но не и подвиждна, гъвкава.
Хахаха - точно обратното: лигла, мързелана и в движенията съм ненадмината. Нямаме участник, позвал верния отговор. Отивам да се пробвам с бутилката  Flutter

# 53
  • Sf
  • Мнения: 808
Вие сте сериозен и работлив човек. Смятате, че правилата не бива да бъдат нарушавани. Почтена личност сте, но не и подвиждна, гъвкава.

Верен е тестът донякъде. Само първото изречение. Когато има възможност бих нарушавала правилата, ако никой не ме хване. А, да и почтена съм. Но подвижна и гъвкава съм, както в пряк, така и в преносен смисъл.


Дали да не запитам и аз да правя такива тестове. пари да изкарам Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 975
"Кафяв - вие сте сериозен и работлив човек. Смятате, че правилата не бива да бъдат нарушавани.Почтена личност сте, но не и подвижна, гъвкава."

Смятам, че е вярно  Peace

# 55
  • Мнения: 3 447
Бял - Вярвате в добротата, в ясните и чисти неща. Лошото е, че когато нещата не са такива, каквито вие искате, всичко се обръща наопаки. Някъде сред вашето мълчание се крие арогантност.

Хм...

# 56
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Зелен - Човек на творчеството сте, на новостите - обикновените неща не ви допадат. Често привличате останалите с изобретателността си, любознателността и добрия си вкус.

# 57
  • Мнения: 852
Черен - Вие сте прекалено много загрижен за това да се покажете пред останалите newsm78 не съм много сигурна,че е така newsm78

# 58
  • Мнения: 1 273
Син - Вие сте благородна и нежна личност, мечтател и романтик. Винаги следвате желанията си. Това, в което вярвате на първо място е любовта.

# 59
  • Мнения: 467
Кафяв - Вие сте сериозен и работлив човек. Смятате, че правилата не бива да бъдат нарушавани. Почтена личност сте, но не и подвиждна, гъвкава.

  Вярно е.

Peace
И аз тъй. Има голяма доза истина....

Общи условия

Активация на акаунт