Най-смешното нещо...

  • 5 428
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 162
Ния си изважда едно "боклуче" от носа и ме пита може ли да го мушне в моя нос. ShockedАз й казвам, че не може и я питам защо иска да го направи. Отговорът беше: " Искам всичко, което имам аз да го имаш и ти". Joy

# 61
  • Мнения: 5 877
Имаше алергия и по вратлето й бяха избили някакви пъпки, слизаха леко надолу от раменцата.
Аз съм я съблякла до кръста и я мажа с Алергозан според лекарските предписания.
Детето: "Тия две пъпки тука не ми ги мажи, че после откъде ще ми сучат децата!?" (за зърната на гърдите).

# 62
  • Мнения: 269
Александра е на 3г и както винаги й липсва един чорап и не можем да го открием:
Аз /възмутена/: Къде ти е чорапа?
Тя /лежерно/: Не знам, тука беше.
Аз /още по-възмутена/: И кой знае?
Тя /свивайки раменца/: Боб.
Тук избухнах в смях, защото си представих себе си как ходя и нареждам: "Бог знае къде е ...!" и то, горкото чуло - недоразбрало.... Joy

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Племеника ми много дълго време не можеше да казва "като" все си го казваше "токо".
Пак той на село, хората прибират кравите от паша, с едни напращели вимета и той с възторг крещи " бабо, бабо кравите имат много пишки"
След като сме го убедили да не мачка котката, че има бебета в корема, баба му го заварва да ходи по нея и упорито да я убеждава " хайде Чоко пу(тук се показва как се плюе с изплезване на езиче), пу, котетата. След като видя същата котка да носи едно от котетата в уста ми обяснява " тя иска яде го и поле пак оди(роди) го"

# 64
  • Мнения: 6 323
Дъщеря ми е много запалена по рисуването и на ден "произвежда" поне по две картини...

Това ми припомни още една случка.
Мони се прибира от детска градина и с гордост заявява:
- Виж какво рисувахме днес. - и показва листче с две странни изображения, приличащи на нещо средно между слънчица и паячета - сравнително големи кръгчета с по 6-8 чертички от тях, с очички и уста.
- Много е хубаво - въкликвам аз - какво си нарисувал?
- Как какво, бе мамоооо. Не виждаш ли - това сме Васил Левски и аз  Laughing


Мони е доста бурно реагиращо дете. Без причина никога няма да посегне на някого, но пък е вярно, че доста бурно реагира и се оплакват от него в детската градина.
След поредното оплакване, че е блъснал две момченца, ние го питаме защо е реагирал така.
Той обяснява:
- Сиянка (т.нар. му гадже) ми се оплака, че тези двамата я тормозят и аз полетях към тях като един истински Супермен с мускула напред и се приземих върху тях.

# 65
  • Мнения: 528
Тази тема  Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha Laughing Laughing Laughing Laughing,.Не мога да се сдържа вече.
Мойта е още малка,но онзи ден баща й е в тоалетната по нужда и му вижда чорката и тръгва да му прави боц,понеже го помислила за нос hahaha hahaha hahaha.Бащата се изчерви Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed,да не говориме че ми се накара на мене,че така едва ли не съм я била научила.Аз единствено съм я научила да прави боц на носът,сега каква вина имам че го помислила за нос.

# 66
  • Мнения: 534
Тази тема  Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha Laughing Laughing Laughing Laughing,.Не мога да се сдържа вече.
Мойта е още малка,но онзи ден баща й е в тоалетната по нужда и му вижда чорката и тръгва да му прави боц,понеже го помислила за нос hahaha hahaha hahaha.Бащата се изчерви Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed,да не говориме че ми се накара на мене,че така едва ли не съм я била научила.Аз единствено съм я научила да прави боц на носът,сега каква вина имам че го помислила за нос.
rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

# 67
  • БГ
  • Мнения: 352
ето и нещо от мен
Дъщерята (тогава на 3 ) съседката бременна в 7 м. и аз обяснявам откаде идват бебетата как растат в коремчето  т.н. и питам разбра ли сега, а тя ми отговаря:
-разбрах ,а дядо кога ще има бебе
 #Crazy и започна едно обясняване наново  за големите кореми   Laughing
 После когато беше на 8 и аз бях бременна постоянно разглеждаше една детска енциклопедия  "Чудото на живота" и там има картинки за развитието на плода през няколко седмици.представям си какво впечатление са и направили защото като видяла малкото си братче казала:
 -Тате, успокоих се то си прилича на човек.
а баща и питал:
- Е на какво да прилича
- Ми на извънземно в книжките на такова прилича
Синът пък ме пита:
-Мамо, аз като порасна ще имам ли цици
и аз казвам
- не ти си мъж само жените имат ( да уточня, че аз не съм от надаренте )
а той
- а тати защо има  Embarassed

# 68
  • Мнения: 3 537
В момента казва -
Майките и татките - майките и татковците
Милион - лимон
Муниау - камион
Лопатките - патките
Като се изака на гърнето и е по-голямо количеството ако и вика ,че бил изакал слон и лъв  Mr. Green
И една случка със мен като малка:
баща ми се преобува панталона и аз :
- Яяя, и тате има пелена на гъзето,колко е издутооо...... hahaha
От тогава баща ми е спяр да се преоблича пред мене Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 1 877
Не е най-смешното, но пък е от вчера.
Ровичкам си нещо в един шкаф в антрето, а вратата на детската отворена.
По едно време се чуват страхотни пъшкания и охкания. Дъщеря ми:
" Напъни, напъни още малко. Вече раждаш, виждам главата. Напъни, малко остана. "
Отивам аз и що да видя. Мечокът-раница проснат на кревата, а от джоба се подава главата на синьото куче. Тя го хванала за ушите и дърпа сантиметър по сантиметър. До нея приготвни пелена, памперс и биберон.



с мъжа ми много бясно се смяхме на това! hahaha hahaha hahaha

# 70
  • Мнения: 5 877
Мони се прибира от детска градина и с гордост заявява:
- Виж какво рисувахме днес. - и показва листче с две странни изображения, приличащи на нещо средно между слънчица и паячета - сравнително големи кръгчета с по 6-8 чертички от тях, с очички и уста.
- Много е хубаво - въкликвам аз - какво си нарисувал?
- Как какво, бе мамоооо. Не виждаш ли - това сме Васил Левски и аз  Laughing
Смяла съм се със сълзи на това!

# 71
  • Мнения: 2 716
Дъщеря ми (12г) разказва:
Прозорецът на класната ни стая се пада над салона по физическо. По история ни преподава студентка. На вратата се чука и момче от по-горен клас пита:
- Извинете, химикалката ми падна на покрива. Може ли да си я взема?
- Може - разрешава му студентката.
И човека минава през стаята, отваря прозореца и ...скача навън.
-Той къде отиде?  #Crazy
Според дъщеря ми, госпожата е изглеждала доста стреснато.
Покривът на салона е малко по-ниско от перваза и не се забелязва веднага.

# 72
  • Мнения: 3 674
Не е най-смешното, но пък е от вчера.
Ровичкам си нещо в един шкаф в антрето, а вратата на детската отворена.
По едно време се чуват страхотни пъшкания и охкания. Дъщеря ми:
" Напъни, напъни още малко. Вече раждаш, виждам главата. Напъни, малко остана. "
Отивам аз и що да видя. Мечокът-раница проснат на кревата, а от джоба се подава главата на синьото куче. Тя го хванала за ушите и дърпа сантиметър по сантиметър. До нея приготвни пелена, памперс и биберон.



с мъжа ми много бясно се смяхме на това! hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Ми ето готова бъде6та аку6ерка ...и знае как да дърпа...бавни4ко Mr. Green

# 73
  • Мнения: 836
За почивните дни сме отишли на едно село. И синът ни на около 3-4 години, впечатлен от необичайните за него звуци, дочул рано сутринта, ни съобщава:  Петела дзвънна! 

# 74
  • Мнения: 2 751
Ох, уморихте ме от смях  rotfImao rotfImao rotfImao
Калоян е на 3 и много често изръсва неща, на които се смея много, но нищо не помня после  ooooh! Embarassed

Само си спомням следното: Мъжът ми се връща от 3дневна командировка. И започва да разпитва малкия: Какво правихте с мама, ала-бала...
И Калоян: "Днес беше тук един чичо с чук и с мама вършиха някаква работа, а аз тогава спах"  Sick hahaha Joy hahaha Joy

При което мъж ми ме поглежда с повдигната вежа, а аз се чудя да се смея ли, да обяснявам ли...

А историята е следната: Слагам Калоян да спи и понеже той не ще да заспива и ми прави номера, аз отивам в коридора и започвам да чукам на вратата и казвам: Хайде, лягай, че чичото идва  hahaha Joy hahaha Joy

И от това той скалъпи горното доста съдържателно изречение  Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт