Формата на прасеца

  • 2 968
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Глезенът ми е широк в сантиметри, колкото е и на мъжа ми. Вярно, че краката ми не са криви, но според мен са с несъразмерни пропорции. И се чудя как, по всеобщо мнение на познатите ми, имам хубави крака.  Това, което ние си мислим, че е грозно, не винаги е грозно и за другите. А хубавата рокличка, за която мечтаеш и си знаеш, че ще ти стои чудесно, ако не бяха глезените, може да ти стои чудесно и с не толкова съвършени глезени. Поне си струва да опиташ. Просто избери стила, модела и формата на обувката, която най-добре стои на твоя крак.

# 16
  • Мнения: 1 120
Глезенът ми е широк в сантиметри, колкото е и на мъжа ми. Вярно, че краката ми не са криви, но според мен са с несъразмерни пропорции. И се чудя как, по всеобщо мнение на познатите ми, имам хубави крака.  Това, което ние си мислим, че е грозно, не винаги е грозно и за другите. А хубавата рокличка, за която мечтаеш и си знаеш, че ще ти стои чудесно, ако не бяха глезените, може да ти стои чудесно и с не толкова съвършени глезени. Поне си струва да опиташ. Просто избери стила, модела и формата на обувката, която най-добре стои на твоя крак.

напълно си права  Peace

# 17
  • Мнения: 472
Глезенът ми е широк в сантиметри, колкото е и на мъжа ми. Вярно, че краката ми не са криви, но според мен са с несъразмерни пропорции. И се чудя как, по всеобщо мнение на познатите ми, имам хубави крака.  Това, което ние си мислим, че е грозно, не винаги е грозно и за другите. А хубавата рокличка, за която мечтаеш и си знаеш, че ще ти стои чудесно, ако не бяха глезените, може да ти стои чудесно и с не толкова съвършени глезени. Поне си струва да опиташ. Просто избери стила, модела и формата на обувката, която най-добре стои на твоя крак.
  Peace Пробвай с високи елегантни обувки.Оптически издължават крака и изтъняват глезена.

# 18
  • MUC
  • Мнения: 297
Хора, мерси много за съветите!  Simple Smile

Мда, май ще се примиря със ситуацията. Може пък и на никой друг да не му прави такова впечатление, както на мен.  Laughing

Сега остава да се науча да ходя и на високи, елегантни обувки...  ooooh!

# 19
  • Мнения: 2 386
Абе,момиче.....хич да не ти пука-носи си красиви полички  исе усмихвай на света....Я какви хора има по улиците-ум да ти зайде......А за глезена имам идейка-ако носиш някоя малка гривничка  на него ще изглежда по-секси  Peace Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт