Носите ли козметика в чантичката си!

  • 3 557
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 622
Не нося пълен комплект козметика, но винаги имам червила поне две - три, огледалце, парфюм  Laughing

# 106
  • Мнения: 266
Гланц за устни, огледало и парфюм. Рядко се гримирвам

# 107
  • Мнения: 4 621
Да, нося си пълния комплект с гримове, стик притив изпотяване и парфюм Hug

# 108
  • Мнения: 5 475
Винаги нося червило и дезодорант!  Peace

# 109
  • Мнения: 164
Аз винаги си нося цялото несесерче с принадлежности- червило,молив,спирала,очна линия,молив за очи,молив за устни. Но май ще си кажа- Стига. И без друго нямам никаква нужда като съм навън от другите неща,освен от червилото или гланца. Иначе огледалцето,парфюм и четка са задължителни.

# 110
  • Мнения: 12 796
Често се гримирам чак след като отида на работа, така че всичко, което ми трябва за ежедневния грим, си стои в едно несесерче, което пък се мести от чанта в чантта, че постоянно ги сменям. В него държа и разни дреболии, които иначе лесно се разпиляват из чантата, а и е досадно да ги местиш едно по едно. Ревизията преди малко показа: огледалце, коректор, ФДТ, руж + четка за него, спирала, сенки, бял молив за очи, кремче против пъпки, балсам за устни, пиличка, две червила (тези, които ползвам най-често), крем за ръце, лепенки, дъвки, ментови бонбони, ластик за коса, понеже съм болна, сега има и пакетче Колдрекс и блистер Стрепсилс... Считайте, че като сложа в чантата и сухи и мокри кърпички,  голяма връзка ключове, телефон, портмоне (и то не е малко), калкулатор, гребен... със сигурност пропускам още нещичко   Rolling Eyes
И като си помисля, че имам приятелки, според които ползвам малко или почти никаква козметика... Те сигурно не ходят с чанти, а с ремаркета  hahaha

# 111
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
За който питаше - днес се ядосах и извадих всички козметики от чантата си. Това, да обърна внимание, не е всичката ми козметика, а само тази, която нося в чантата в момента!

Равносметката е:

4 гланца за устни
6 червила
1 балсам
3 молива за очи
1 спирала
1 двойни сенки
1 пудра

 ooooh!

# 112
  • Мнения: 5 577
Аз имам в несесер - 2 палитри сенки, пинсета, спирала, молив за очи и клечки за уши и зъби.  Grinning
Отделно нахвърляни - гланцове и червила.

# 113
  • Мнения: 2 255
нося
2-3 молива + острилка  hahaha, спирала, червило, балсам за устни, стик-коректор   Peace  май е това newsm78
Обикновено в къщи нямам време и се гримирам като стигна в работата  Joy

# 114
  • Мнения: 3 447
В чантата - несесерче с: огледало, гребен, пудра, червило, молив за устни и парфюм.

# 115
  • Мнения: 1 037
Винаги нося в чантата си червило и гланц,молив за устни,молив за очи,спирала,сенки,огледалце-това е само козметиката,плюс другите неща и в чантата ми настъпвам пълен хаос CrazyДобре,че е с повечко джобчета,щото иначе..... Whistling

# 116
  • Мнения: 661
Разбира се!Задължително нося огледало, гланц (или червило), черен молив, балсам за устни и пудра (не винаги)

# 117
  • Мнения: 1 951
Винаги имам червило и гланц, а коато случаят е по-официален или пътувам на по-дълго разстояние вземам и малък несесер с останалите гримове.

Общи условия

Активация на акаунт