Кое е първото

  • 1 748
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 649
нащо педи каза, че вече се препоръчва даването на жълтък да се забави, защото имало концентрация на ... (забравих какво, защото беше отдавна и не съм си поставяла за цел да го помня),  подпомагащо заболяването от салмунела, макар и приемането му в малки количества.
Дадох месо на 7месеца, а жълтък на 9.

# 31
  • Мнения: 4 621
Аз дадох първо жълтък Peace

# 32
  • Мнения: 4 473
Месно пюре - при навършени 8 месеца.
Жълтък - след годинка.
И не, никога заедно на едно ядене  Naughty

Абсолютно точно! Peace

# 33
  • Мнения: 2 616
Е, жълтък разбира се!!!!

# 34
  • Мнения: 4 668
А , откъде се разбира ? Хайде някой да обясни !
Слушате разни закостенели педиатри , които както каза Блонди не са отворили и една книга откакто са завършили , ами и съвети давате на всичкото отгоре  Sick

И не става въпрос да нямаш доверие на педиатъра си , но поне можеш да се опиташ да разбереш , когато някой иска да ти каже нещо за добро или да се посъветваш и с друг педиатър !

Както и да е ! Всеки си знае сам за себе си !

# 35
  • Мнения: 1 294
А , откъде се разбира ? Хайде някой да обясни !
Слушате разни закостенели педиатри
Добре де, вие които сте дали жълтък след годинката също не обяснихте защо сте изчакали? .По-горе в темата бях питала защо се отлага жълтъка и никой не обясни.Честно казано започвам да си мисля, че и някой от вас на сляпо са се доверили.Просто са избрали новото.

# 36
  • Мнения: 8
PraynigНезнам какви са тези глупости,които пишете!Изненадана съм от съветите,които дават другите! JoyЖълтъка се въвежда от 6 месец-по 1/4 през ден,така 10 дни и след това се увеличава на 1/2!За месните пюрета след 6 месеца!Аз също съм кърмила до 1год. и 2 месеца на моя син и той беше изключително на кърма през повечето време,но е хубаво да се въведе храненето с жълтък и месо,за да няма проблем с хемоглобина и да имате анемия,т.е. вашите бебета!

# 37
  • Мнения: 2 891
А , откъде се разбира ? Хайде някой да обясни !
Слушате разни закостенели педиатри
Добре де, вие които сте дали жълтък след годинката също не обяснихте защо сте изчакали? .По-горе в темата бях питала защо се отлага жълтъка и никой не обясни.Честно казано започвам да си мисля, че и някой от вас на сляпо са се доверили.Просто са избрали новото.

Как да не са обяснили, виж по добре!!!
Наистина е силен алерген!
Първо месо, после жълтък. Аз въведох месото 7м., а жълтъка на 1г., защото е силен алерген и може да даде реакция.

# 38
  • Мнения: 3 456
PraynigНезнам какви са тези глупости,които пишете!Изненадана съм от съветите,които дават другите! JoyЖълтъка се въвежда от 6 месец-по 1/4 през ден,така 10 дни и след това се увеличава на 1/2!За месните пюрета след 6 месеца!Аз също съм кърмила до 1год. и 2 месеца на моя син и той беше изключително на кърма през повечето време,но е хубаво да се въведе храненето с жълтък и месо,за да няма проблем с хемоглобина и да имате анемия,т.е. вашите бебета!
Много крайно ! Чак пък глупости !На моята дъщеря й дадох жълтък след година- всъщност направих един опит към 8 месец, но се обрина - така че оставих за по-късно. Не имала проблеми с хемоглобина.

# 39
  • Мнения: 2 631
Момичета,  Hug
спорът и в пряк и в преносен смисъл заприлича на спора за кокошката и яйцето... Joy

Нека не се караме - всеки споделя мнението и опита си, а кой какво ще избере за своето си дете, си е негово право и отговорност!  Peace

# 40
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Първо месото,жълтък чак като тръгнахме на кухня,т.е 10 месеца. Crazy

# 41
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз нямам много спомен кое дадох първо - май жълтък, към зеленчуковото пюре.

# 42
  • Мнения: 2 381
Месо въведох към 8-ми месец, а жълтък на 11,5.

# 43
  • Мнения: 1 101
Аз дадох първо жълтък и после месно пюре.
Също  Peace

# 44
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Жълтък дадох на 7 навършени месеца, а месото го почнах преди 2 дена, т.е. на 7 и половина.

Общи условия

Активация на акаунт