А ако "трябва"

  • 4 524
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 423
Ето, има случаи. Да продължим сега
по същество да обсъждаме темата.

# 61
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мисля, 4е не е лошо да се обсъди и обратният вариант, засрамена? жена с 2/3/ 4 мъже, поне откъм секс няма да се опла4е, пък има на4ин да се организира правилно ,за да няма смесване при децата! така всеки носи на мама, татита работят и като се съберат вси4ки хапват и пийват и се радват поне на 1/2деца!така или ина4е ще те носят на ръце!желаещи или пробвали?

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 10:46 от marsy

# 62
  • Мнения: 534
 Naughty Немога да си представя как някоя друга ще ми се мота из къщата,ще ми рови в шкафовете и ще ми маже из кухнята,
освен това като се жени за мен,мъжо ми ще си прави сметка може ли за цял живот да е с една жена(на теория,надявам се и на практика) или не .
Да е мислил у време   Crossing Arms

# 63
  • Мнения: 8 999
Аз затова съм си взела християнче!

# 64
  • Мнения: 4 965
Ако умее да глади ('щото това нито го умея, нито го правя) и се навие да мие прозорците и да ходи на вилата с мъжО (и това хич не го обичам - дори няма да ми пука дали там "правят нещо" или не), а и да гледа децата в събота, че да излизам по магазините... Вземаме я. Mr. Green

# 65
  • Мнения: 920
мисля, 4е не е лошо да се обсъди и обратният вариант, засрамена? жена с 2/3/ 4 мъже, поне откъм секс няма да се опла4е, пък има на4ин да се организира правилно ,за да няма смесване при децата! така всеки носи на мама, татита работят и като се съберат вси4ки хапват и пийват и се радват поне на 1/2деца!така или ина4е ще те носят на ръце!желаещи или пробвали?

Ба, а колко ризи трябва да изгладиш?!Или оная дългата бяла нощница - не знам как й е името.

И всички се въдворихте в правото на първата жена. Тя определя кой ще глади, кой ще чисти.А ако си втора.

# 66
  • Мнения: 920
убедена съм, че повече мъже във България си имат любовници, отколкото тук мъже са женени за 2 жени Peace
вие ми кажете, кое е по-добре?
вместо да злобеете си погледнете в собствените дворове.

А дали едното изключва другото?

# 67
  • Мнения: 1 655
Ох засрамена не си седна на дупето, все такива теми раздухваш,послещо имало обидени!
корана НЕ ПОВЕЛЯВА!Моля зане просветенитеданесе изказват неподготвени!
Втора съпруга може да си вземеако има ОСНОВАТЕЛНИ ПРИЧИНИ!например-не може да има деца първата съпруга,защо да се развеждат ако си я обича ами иска да си вземе и друга и нея да обича и уважаваи да има деца,а теб няма да те захвърли като ялова!
А това за многоженството е възникнало по време на войните, мъжете са отивали на война и са оставали с деца сами да ги гледат, и съответно по заможен мъж е вземал такава невеста да се грижи занея а и деца да правят за да се увеличава племето и да има войни за войните!Има закони и ако мъжа се ожени без съгласитето на първата тежко му горко!Може първата да се разведес него и да му вземе ВСИЧКо,и последната риза дори!Та мъжете като го правят да му мислят!
Аз съм живяла там и не съм видяла мъж с две жени, това е вече отживелица!Аз лично познавам кувейтка женена за американец, никои нищо не им е забранил!
Аз лично не съмм съгласна въпреки че съм женена за мисюлманин, и съм се съгласила с религията му, но за втора съпруга не съм съгласна,катосе е женил да му е мислил и той не смее и да си помисли за втора естетвено, дори той казва че това састари работи и никои не прави сега така!
Нима в българия навремето не са се омъжвали бабите ни и майките ни девствени, плащало се е нива за булка и т.н. питайте бабите си!просто там традициите са се запазили!

# 68
  • Мнения: 1 655
Ба, а колко ризи трябва да изгладиш?!Или оная дългата бяла нощница - не знам как й е името.

И всички се въдворихте в правото на първата жена. Тя определя кой ще глади, кой ще чисти.А ако си втора.
ох неси седна на дупето, кво са ти трън в очите арабите незнам!
Ама аиде любопитстваи си!
А за ризите, се гладят по лесно и от носна кърпа материятас им е такава че се глади много лесно!Аи аз съм гладила само веднъжзащото се дават на лондри да се перат и гладят и ти ги носят до вратата!НЕКА МИ Е ЗЛЕ А?
а и като гледам всеки втори мъж в бг е с младичка любовница да не казвам ученички дори!
засрамена какво толкова си наранена от мисюлманин че така ги плюеш винаги!
навсякъде има черни овци и добри хоря, я колко мъже са наръгали женаси убили децата си колко много ревнуват тук, неса по миризливо цвете мисля!

# 69
  • Мнения: 920

Втора съпруга може да си вземеако има ОСНОВАТЕЛНИ ПРИЧИНИ!например-не може да има деца първата съпруга,защо да се развеждат ако си я обича ами иска да си вземе и друга и нея да обича и уважаваи да има деца,а теб няма да те захвърли като ялова!
 запазили!


Страхотно! Значи това е основателна причина. А ако винат е в него, пак ли е основателна.

# 70
  • Мнения: 3 423
мацки, що чинят бисирити тъдява?

ай, да оставим на мира религията.
да поговорим за културно-масовата
дейност, като груповото четене на
кама-ти-сутра. там религията не играе.

# 71
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
засрамена, що пък ризи да гладя аз, то си има бониш за туй! newsm78 с толкова мъже и пари4ки, за какво са ми освен да се кипря и се моткам по моловете! аз само щ? готвя,4е го оби4ам това и малко ред може да въдворявам!  Mr. Greenа, знаем, 4е си падаш по арабска мръвка, ами като не искаш да ни навестиш! колко те  каня и се дърпаш! зарежи бройкането в бг, ела насам!

# 72
  • Мнения: 920
засрамена, що пък ризи да гладя аз, то си има бониш за туй! newsm78 с толкова мъже и пари4ки, за какво са ми освен да се кипря и се моткам по моловете! аз само щ? готвя,4е го оби4ам това и малко ред може да въдворявам!  Mr. Greenа, знаем, 4е си падаш по арабска мръвка, ами като не искаш да ни навестиш! колко те  каня и се дърпаш! зарежи бройкането в бг, ела насам!

Ко туй бониш? Ризите на мъжете имах навпредвид. 1,2,3,4 или там колкото ще позволи нашта религия. Или вашта.
Не съм я опитвала тая арабска мръвка. По-добри ли са от наште?

# 73
  • Мнения: 920
!
Втора съпруга може да си вземеако има ОСНОВАТЕЛНИ ПРИЧИНИ!например-не може да има деца първата съпруга,защо да се развеждат ако си я обича ами иска да си вземе и друга и нея да обича и уважаваи да има деца,а теб няма да те захвърли като ялова!

Тука има и секция Проблемно забременяване. . Какво утешение за тях.

# 74
  • Мнения: 1 655
не е толкова лесно да се вземе втора жена!а истината е че не искат!
питала съмдоста мъже приятели, и къде нашега къде на истина са казвали аз на 1 не мога да насмогна ти за 2 говориш!
ами една арабка развихрила се из магазините и по почивки верно не можеш да и насмогнеш!е то и българките го правим това ама май сме по съвестни защото си обичаме половинките май

Общи условия

Активация на акаунт