Какъв омекотител ползвате?

  • 5 511
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 004
Ползваме предимно Lenor и Silan.
Последният беше Semana - зелен, невероятна миризма Heart Eyes
Сега мисля да пробвам и Sano за бебешкото пране.

# 31
  • Мнения: 226
Сано Максима! Белият най-много ми харесва. Гарантирам ти, че дрешките ще миришат не само на простора.

# 32
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Някои прахове имат съставка за омекотяване - което помага на машината, а за миризмата - по добре кърпа в сушилнята, отколкото капки в ютията. Сложете малко масло в арома лампа и ще видите, че оставя маслени следи след нагреването и изпаряването.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Благодаря ви момичета за отговорите.   bouquet
Ще пробвам със Сано Максима.

# 34
  • Мнения: 40
Отскоро пера с омекотител на Чико. Мирише невероятно, много е приятен. Преди това белия Ленор, който също ми харесваше, но не мирише така дълготрайно като Чико-то.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Отскоро пера с омекотител на Чико. Мирише невероятно, много е приятен. Преди това белия Ленор, който също ми харесваше, но не мирише така дълготрайно като Чико-то.
а би ли споделила откъде се снабдяваш с него? Аз за пъври път чувам, че имат омекотител. smile3555 Иначе ползвам за малката само тяхна косметика и ми стана любопитно. Много бих искала да взема да пробвам. Аз иначе ползвам омекотител на Сано за нейните дрехи. За нашите Ленор или Силан.

# 36
  • Мнения: 865
Семана зелена.Но често сменям ароматите че ми омръзват, май свиквам с тях и не ги усещам.

# 37
  • Добрич
  • Мнения: 207
Отскоро взех да ползвам на Апта невероятен аромат и много дълготраен.

# 38
  • Мнения: 1 520
Аз използвам Силан. Преди това ги въртях, но на този се задържах за дълго. Харесва ми.
Пробвах ги в периодите всичките им цветове, но най-си харесвам Белия. Мирише ми ненатрапчиво, на "чисто", особено свежо. Ползвам го още откакто Теди беше бебе.
Сега ми допада и този новия аромат с алое, зелен е. Също много свежо мирише, особено за пролетта.  Peace

# 39
  • Мнения: 40
 LaDiDa, от магазина на Чико в Пловдив. Вносители и на омекотителя са АТЕКС, така че може да питаш в магазин, който е добре зареден с Чико. Аз също го видях съвсем случайно, въобще не знаех, че има. Към 8 лв. струва концентрат 1,5 л.

# 40
  • Мнения: 4
Sano Maxima - Бял. Супер е.

Общи условия

Активация на акаунт