Рицарки на бялото кантарче - 19.03.-25.03.

  • 29 243
  • 1 039
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 129
Здрасти  smile3507! Извинете ме за неугледния вид, но този час, който ни отнеха!, ужасно ми липсва  smile3516

Майче, макар и на патерица - да ти е здраво и много щастливо слънчицето!  Hug

Честито и на теб, Ванче, за годишнината!  smile3525 Пожелавам любовта във вашето семейство никога да не свършва!    loveuuu

Здрасти, Хъфи!  Hug Всичко е наред в групата на Шаро!  Mr. Green Удържаме рицарската си дума и резултат има  newsm47

За мен - уикендът мина без особени препядствия. В събота нормалното меню, а в неделя реших да луноводнича (каквото там е)  Mr. Green Получи ми се, но... до към четири следобеда  Thinking После много прегладнях и си хапнах пилешка пражолка с домат и малко сиренце. Че и после още нещо (пак по режим) хапнах. Получи се нискокалоричен ден, което не беше целта, но поне опитах  Crossing Arms Явно няма да стане мойта с лунуването, но поне малко изненадах организмуса  hahaha Днес бричката показва малко (грамово) намаление - стрелката тръгва на към 79  Mr. Green
Не съм се мерила сантиметрово, но смятам да го направя утре или вдругиден и ще докладвам.

Само да кажа на новите момичета: Белинеа, Тейс, много малко ядете!  smile3513 Това не е добре в дългосрочен план. Яжте, моля ви!!!

Пожелавам  приказен ден и седмица  на всички    bouquet

Здравей, Тани  Hug Жалко, че скоро няма да мога да си говоря с вас от работа  cry  Но ще ви се радвам и ще ви се обаждам вечер  Heart Eyes

Айче, честито намаление и на тебе! Много се радвам!  Party

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 11:27 от Tenderlady

# 1 036
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Надявам се също, да носите фотоапарати на срещата. Ще показваме после най-хубавите снимки (да издразним другите  Twisted Evil )
Наш ли как ша та издразня Crossing Arms! Както съм набрала пара - ей сига дразних един идиот от НОИ-то - представете си обяснява ми се с мазен глас "Мда, болничният ви е обработен и одобрен за изплащане ..." - викам му "Да зема да стискамм кълки и да родя догодина, дип до тогаз го изплатите #Cussing out" Оня хлъцна! Идиот #2gunfire!

Тъй. Отивам да майсторя новата тема - който има промени да свирка Whistling. После пак ша дойда...

# 1 037
  • Мнения: 129
Здрасти, Мариетке, не се ядосвай с глупави чиновници, не си струва, знаеш  Hug

Във всяка тема ли ще даваме мерки? Или само в началото на месеца? Нещо май аз не разрбрах  newsm78

Ех, как ви завиждам за срещата  Confused

# 1 038
  • Мнения: 1 531
танита, много мотивиращо звучи твоето отслабване. аз да си призная май малко се поуморих от тия 14 кг, в смисъл, не че ми омръзна диетата, ами започнах да чувствам малко умора, та отново ще започна витамините. а като си помисля още колко има, но ще дерзая. няма връщане назад.
днес кантарът се лашка между 99,1 и 98,7. та стискайте палци в следващите дни да преместя лентичката пак.

# 1 039
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лейди, пак ги сложих мерките, ако имаш за оправяне - казвай.

Новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176551.msg3537728#msg3537728

Общи условия

Активация на акаунт