Сушилня с пералнята

  • 3 200
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 546
бебешките дрехи като се пускат на сушилня може ли да не се гладят после? нали уж се сушат на висока температура  newsm78
Не знам дали може, но аз така правех  Laughing
Когато са умерено количество не се и мачкат, освен ако не са пресушени.
това още от самото раждане ли го прави или известно време си гладила долните дрешки?

# 31
  • София
  • Мнения: 2 952
бебешките дрехи като се пускат на сушилня може ли да не се гладят после? нали уж се сушат на висока температура  newsm78
Не знам дали може, но аз така правех  Laughing
Когато са умерено количество не се и мачкат, освен ако не са пресушени.
това още от самото раждане ли го прави или известно време си гладила долните дрешки?
Да, от самото раждане. Оставяла съм само бабите да гладят в първите дни, просто, за си спестя спорове и обяснения  Wink

# 32
  • Мнения: 2 039
Не мога да ти препоръчам марка, но знам, че не е хубаво сушилнята и пералнята да са в едно, по добре си вземи отделни уреди.
И що???Аз имам 2 в едно и съм страшно доволна!Зануси.Ми кат нямам място,така реших и не съжалявам  Peace А,и да добавя,всичко суши,има 2 програми за сушене-за естествени и за смесени материи  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 2 181
Моята сушилня си е отделно,на кондензационен принцип.Дрехите ги вадя изгладени Laughing и ароматизирани.Харчи ми към 20лв на месецкато я пускам 2-3 пъти в седмицата.

# 34
  • Мнения: 1 756
здравейте,
виждам че всички сте доволни от сушилнята.Само да попитам дали дрехите миришат на ароматизатор и колко ток консумират / чувала съм че горят много ток.../
Не,мога да кажа че консумитра много сушилната може би 15 лв някъде месе4но

# 35
  • Мнения: 2 039
бебешките дрехи като се пускат на сушилня може ли да не се гладят после? нали уж се сушат на висока температура  newsm78
Е,представяш ли си детето ми да ходи измачкано  Joy

# 36
  • Мнения: 4 546
бебешките дрехи като се пускат на сушилня може ли да не се гладят после? нали уж се сушат на висока температура  newsm78
Е,представяш ли си детето ми да ходи измачкано  Joy
аз нищо не гладя и не ходим измачкани. гладя единствено един летен панталон, който става на хармоника.

# 37
Аз имам 2 в 1 пералня и сушилня на Аристон Маргарита,забелязвам че на тези които са  отделно сушилните прането мирише на хубаво,а при  комбинираните не е така-дрехите миришат ужасно,именно поради тази причина не използвам моята сушилня,макар да имам нужда.

# 38
  • Мнения: 140
Наистина не е хубаво да е 2в1,по-добре отделно сушилня и пералня,особено при сегашното производство(имам предвид че преди нещата бяха доста по-качествени). На мен и пералнята и сушилнята са ми Аристон,много съм доволна и от  двете. Суша всичко,дори и дрехи,на които пише да не се сушат

# 39
  • Мнения: 204
Az sum jivjala dosta godini v USA i ne moga bez sushilnja, v BG purvo kupihme prelnja/sushilnja v edno, izobshto ne bjah dovolna. Posle kupihme samo suchilnja i sum mnogo dovolna. Drehite vinagi izlizat mnogo mekichki. Na vsjaka dreha ima znak za sushilnja i na kolko topul vuzduh da se sushi. No ne ti preporuchvam ot sushilnite koito kondenzirat vvlajnij vuzduh, a ot po obiknovenite koito izhvurljat vlajnija vuzduh - te sa po evtini i po prosti i njama kakvo da im se razvali. Vednij polzvash li sushilnja shte vidish che bez neja na mojesh.

Общи условия

Активация на акаунт