От кои капки за нос сте най-доволни?

  • 10 896
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Стеримар при по-лека хрема, а като ни нападнат яките сополи и хрема по 10 дена само Коларгол  Peace от него съм най-доволна

# 46
  • Мнения: 3 205
Капките за нос са лекарство, а не дамски превръзки, за да съм доволна от тях. Ползвам каквото предпише лекарката на детето ми и не си правя интерпретации по темата. Хремата може да бъде причинена от различни микроорганизми, така че ако аз съм "доволна" от някои капки, защото те са помогнали на моето дете, това не означава, че същите капки ще решат проблема на друго. Всъщност, даже може да го задълбочат, да го направят нерешим, а дори и да навлекат един куп други проблеми.
Лекарствата не са бонбони.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 381
До преди няколко години въобще не ползвах капки за нос. Веднъж ми изписаха Виброцил и ги почнах. Доволна съм от тях, както и от Олинт. Обаче след 6 дни на Олинт хремата не ми се оправи напълно и още леко си подсмърчам. Нещо все не мога да се излекувам както трябва.  newsm78

# 48
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Капките за нос са лекарство, а не дамски превръзки, за да съм доволна от тях. Ползвам каквото предпише лекарката на детето ми и не си правя интерпретации по темата. Хремата може да бъде причинена от различни микроорганизми, така че ако аз съм "доволна" от някои капки, защото те са помогнали на моето дете, това не означава, че същите капки ще решат проблема на друго. Всъщност, даже може да го задълбочат, да го направят нерешим, а дори и да навлекат един куп други проблеми.
Лекарствата не са бонбони.

все едно аз съм го писала, дума по дума Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 3 927
кажете моля ви, за гъсти жълти яслени сополи-какво?
на 1 г 2 м сме, няма други симптоми освен тези гнусни сополи

Време, за да се адаптира детето. Моето беше така точно 2 месеца без никакви други симптоми.

Иначе - не съм ползвала и няма да ползвам. Лека хрема или малко по-цветни сополи оправям само със силна отвара от лайка + мед и Коластра, разтворена във вода. По много пъти на ден през 30 мин до 1 час.

# 50
  • Мнения: 422
Физиологичен разтвор и вит.Ц, до преди няколко дни имахме хрема и Виброцила изобщо не ни помогна.Правих и доста инхалации с лайка.Накрая след като две нощи се измъчихме, позната аптекарка ми препоръча Резоксим.Оправи се много бързо и си спеше спокойно през ноща.

# 51
  • 1st floor
  • Мнения: 9 110
Капките за нос са лекарство, а не дамски превръзки, за да съм доволна от тях. Ползвам каквото предпише лекарката на детето ми и не си правя интерпретации по темата. Хремата може да бъде причинена от различни микроорганизми, така че ако аз съм "доволна" от някои капки, защото те са помогнали на моето дете, това не означава, че същите капки ще решат проблема на друго. Всъщност, даже може да го задълбочат, да го направят нерешим, а дори и да навлекат един куп други проблеми.
Лекарствата не са бонбони.
Странна тема, като се има предвид колко различна може да бъде хремата  Peace


абсолютно вярно казано!!!

Общи условия

Активация на акаунт