В коя седмица може да се види

  • 2 395
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 219
Здравейте момичета ! Почти в 7 г.с. Бях на лекар и не се установи с вагинален е. сьрдечна дейност  само сакче с ембрион и започна да ме подготвя за оборт Аз се уплаших страшно и не отидох вчера да направя оборта Моля всяка която е приживявмала нещо подобно или знае нещо по моя вьпрос да ми пише

# 31
  • Мнения: 1 546
Честито, Вики!!Лека бременност, миличка! Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 3 524
Здравейте момичета ! Почти в 7 г.с. Бях на лекар и не се установи с вагинален е. сьрдечна дейност  само сакче с ембрион и започна да ме подготвя за оборт Аз се уплаших страшно и не отидох вчера да направя оборта Моля всяка която е приживявмала нещо подобно или знае нещо по моя вьпрос да ми пише
Защо не отидеш и при друг лекар? Не пише откъде си, ако си в София пиши ми на ЛС?

# 33
 Hug Благодаря ви за прекрасните пожелания! Но сега и аз започнах да се чудя кога трябва де се чуят сърдечни тонове. Доктора нищо не спомена за тях, само каза да отида другата седмица. Когато отидох на преглед и аз бях в 7ма седмица почти.

# 34
  • Мнения: 41
И аз искам да се включа, въпреки че питах по този въпрос и в друга тема:
Здравейте!
След missed в началото на април миналата година и два положителни теста на Sure Check през седмица, днес след като ме преглеждаха с вагинален УЗД (в началото на 6 с.) не можаха да открият наличие на плоден сак и някакви изменения говорещи за бременност... Изписаха ми Дуфастон и след 10 дни пак преглед?
Какво мислите - дали е рано или има някакъв проблем?

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 889
не можаха да открият наличие на плоден сак и някакви изменения говорещи за бременност...
Какво разбираш под "някакви изменения говорещи за бременност"? Най-малкото трябва да се види силно набъбнала лигавица на матката. Ако е и ексцентрична (т.е. по-дебела от едната страна), това говори, че на това място може би се имплантира сак, но още не се вижда.
Иначе в началото на 6 г.с. може и да не се види сак. Зависи от ехографа и от гледащия  Peace

# 36
  • Мнения: 560
Аз си видях сакчето в 6 г.с. с вагинален ехограф.Доки каза да дойда първия ден от 8 г.с. да чуем сърчицето.

# 37
  • Мнения: 15 592
Zdravei. Edin savet i ot men. Otidi na lekar. Az si pravih test pri 22 dena zakusnenie i be6e otricatelen. Sega otricatelniq mi test za bremennost e ve4e na 5 meseca. Ima slu4ai pri koito testovete ne pokazvat.

Общи условия

Активация на акаунт