бременност-цвят-енергия ???

  • 1 263
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
аз съм на абсолютно същото мнение, просто реших да не би да пропускам нещо и да става въпрос за нещо на "енергийно" ниво , не на суеверно  Laughing

# 16
  • Мнения: 6 461
Носи това което харесваш Peace.

Това за енергията ...е нещо ново...не го знаех Mr. Green
Thinking Laughing

# 17
# 18
  • Мнения: 46
Подкрепям всички,това са глупости!Носи това,което на теб ти харесва и обръщай по малко внимание на тези суеверия.

# 19
  • Мнения: 701
Е това не бях го чувала,честно!
Ами аз обичам черните панталони и се чувствам добре в тях.
Според мен бебо ще се  чувства по неенергично,когато съм облечена с нещо което не ми е по вкуса или не ми е удобно!
Най-важно е да се чувстваш комфортно,ей това бебето го усеща!

# 20
  • Мнения: 1 364
Хихихихи, ДА КАЖЕМ НЕ НА СУЕВЕРИЯТА!!!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 11 607
Извинявам се много, ама да си призная - черното не ми е любимия цвят...... Нося черни панталони, ама...... А и да си призная, не от суеверна гледна точка, бременна с черно не ми е любима комбинация.... Та когато например сега дърветата вече цъфтят - всичко е в розово, бяло, а какво остава, когато една жена чака детето си ...... Живота, пък и особено идващия живот, никъде не съм срещала да се оприличава с черния цвят.

Избора е на всеки, но това ми е някак си странно - бременна с черно, или дори в тъмни цветове. Има толкова голям избор от дрехи в момента, дори и търговията с дрехи за бременната напредна доста, има много елегантни модели - развижени, разчупени. И който са в най-различни приятни, пастелни цветове.

# 22
  • Мнения: 4 621
Пълни глупости според мен. Носих черни панталони и блузи докато бях бременна, не виждам нищо лошо в това. Hug

# 23
  • Мнения: 105
Пълни глупости според мен. Носих черни панталони и блузи докато бях бременна, не виждам нищо лошо в това. Hug
Peace

# 24
  • Мнения: 3 069
Абсолютни глупости са това!
На мен любимия ми цвят е черния.
С черен панталон бях от 4-я месец до края и имам живо и здраво момченце.

# 25
  • Мнения: 311
Дали продавачката е била скоро на психиатър? ............. Или не си е изпила хапчетата?  newsm78

# 26
  • Мнения: 1 877
А защо има цветотерапия?Значи все пак цветовете влияят...но чак да влияят на бебчо през корема?

Общи условия

Активация на акаунт