По-различният конкурс: "Работилница за Великденски чудеса" - ГЛАСУВАНЕ!!!

  • 12 979
  • 359
  •   1
Отговори
# 60
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Всички са просто прекрасни и наистина гласуването беше  ужасно трудно, но пък трябва да позравя организаторите за начинанието.
Страшно сте мили  Hug

# 61
  • v nas
  • Мнения: 50
Всички са просто прекрасни и наистина гласуването беше  ужасно трудно, но пък трябва да позравя организаторите за начинанието.
Страшно сте мили  Hug
Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 1 544
Едно питане имам newsm78. С удоволствие  бих изпратила истинска картичка по пощата на приятели и роднини по чужбината. И съм сигурна че те ще се зарадват и на картичката и на инициативата. От къде мога по- рано да купя от тези прекрасни произведения? 
  В подписа на Дамаянти има банер с инфо за базара.  Wink
Аз това го видях, подробно разгледай сайта,   bouquet но картичките искам да ги пратя до щатите и тези дати са ми късни..затова питах дали по-рано има от къде да купя. Мерси. Явно ще ги получат със закъснение. Wink

# 63
  • София
  • Мнения: 6 743
Майка Зайка, ние тези дни ще вадим от тези, които Мама_З е харесала да се продават в църквата, ако някоя от тях ти хареса, мога да ти пратя някак  Hug

# 64
  • Мнения: 1 630
Аз това го видях, подробно разгледай сайта,   bouquet но картичките искам да ги пратя до щатите и тези дати са ми късни..затова питах дали по-рано има от къде да купя. Мерси. Явно ще ги получат със закъснение. Wink

Сигурно може  като с рамките
Кажи си кои номера искаш и авторите да ти изпратят фаила,
а пък ти на Дамянти парички   bouquet

# 65
  • Мнения: 3 835
Аз това го видях, подробно разгледай сайта,   bouquet но картичките искам да ги пратя до щатите и тези дати са ми късни..затова питах дали по-рано има от къде да купя. Мерси. Явно ще ги получат със закъснение. Wink

Най-добре пиши на Дамаянти, все ще измислите нещо, виждам, че си от София.

# 66
  • Мнения: 623
гласувах и аз, но моите фаворити за сега са с малко гласове  Sad
бих си купила от базара №4 - великолепна е  bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • Мнения: 1 064
Всички картички са много хубави и избора е труден, но и аз гласувах Peace

# 68
  • Мнения: 182
Всички са ужасно хубави ! Беше ми много трудно да избера newsm78 Защо е това ограничение ?????

# 69
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ами защото е конкурс първо и второ, защото ще се разпечатат само победителите с благотворителна цел!!

# 70
  • Мнения: 1 884
Ето, пускам линк с рамките за благотворителност. Под всяка рамко е записано името на автора, то отговаря на никовете с които се подвизаваме във форума. Който желае, негова снимка или снимка на някой близък да е в рамката, да се свърже на лични с автора, да му изпрати съответната снимка, която ще получи обратно на мейла си, след превеждането на сумата за благотворителност  на Дамаянти, тя ще се включи, за да обясни къде и как.

http://good-times.webshots.com/album/558101946hVYxWu

Рамките са на тема освен за Великден, още - пролет, поздравителни, Цветница. Ако някой желае да се добави текст или дата, да уточни това с автора.

# 71
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
гласувах  Peace
момичета поздравления на всички ви за усърдието с което сте сътворили такива красоти за да има повече детски усмивки bouquet

# 72
  • Мнения: 11 315
Избрах си!
Много ми беше трудно.
Разкошни творби!
Благодаря на всички оценили и моите неща!  Hug

# 73
  • Мнения: 315
 Поздравления, Дамаянти за идеята!   Hug

Много са хубави, и аз гласувах.  Peace

# 74
  • Мнения: 222
Избора беше страшно труден , но накрая дадох и аз своя глас Peace за няколко красиви произведения просто всички заслужават да бъдат избрани, много съм очорована от начинанието и целта на идеята   bouquet  bouquet  bouquet, ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ ,КОИТО СЕ ВКЛЮЧВАТ И ДАВАТ СВОЯ ГЛАС  newsm10 newsm10 newsm10!!!

Общи условия

Активация на акаунт