По-различният конкурс: "Работилница за Великденски чудеса" - ГЛАСУВАНЕ!!!

  • 13 034
  • 359
  •   1
Отговори
# 285
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ха, сега Тео да ми каже в какъв размер реже картоните и как ще лепи картичките, че аз извадих 20 от моите (дето не се класираха) та да ги направя и аз така и да ги донеса на базара.

# 286
  • Мнения: 2 270
МОМИЧЕТА-КОКИЧЕТА,ще ми каже ли някой къде и кога ще се продават картичките,че нещо не разбрах,а не ми се рови назад във темите Laughing

# 287
  • Мнения: 1 134
Момичета, всички картички са невероятни! Изборът не само е труден, но и невъзможен, според мен. Всяка има собствено внушение и послание, така че може да се отсеят само според "адресатите" им.
В този смисъл, избрахме няколко, които вече се продават в храм "св. Наум Охридски" - ж.к. "Дружба" и храм "св.св. Константин и Елена" - ул. "Пиротска".
Исках лично да благодаря на авторите им, но Дамаянти ви пази в тайна като някой ковчежник.
Надявам се, поне накрая досиетата да се отворят.  Laughing

Благодаря ви!  Hug

# 288
  • Мнения: 1 400
Ще попитам срам не срам...  Embarassed Моето прословуто пиле отиде ли в крайна сметка на печат?  Embarassed

# 289
  • Мнения: 11 337
Lulu, за моите лалета ли говориш? Embarassed newsm78

# 290
  • София
  • Мнения: 6 743
Lulu, за моите лалета ли говориш? Embarassed newsm78
Двете лалета в близък план
 - ако са твои - извадихме ги и вече се продават в двете църкви  Hug   bouquet

# 291
  • Мнения: 11 337
Lulu, за моите лалета ли говориш? Embarassed newsm78
Двете лалета в близък план (че не ми се рови) - ако са твои - извадихме ги и вече се продават в двете църкви  Hug   bouquet
Вие ме убихте! Blush Blush Blush
Нека, нека всичките да се продадат! Peace

# 292
  • Мнения: 1 630
храм "св. Наум Охридски" - ж.к. "Дружба"

Това, да не е в Дружба 2 църквата?

# 293
  • София
  • Мнения: 6 743
храм "св. Наум Охридски" - ж.к. "Дружба"

Това, да не е в Дружба 2 църквата?
Тази на езерото е  Hug

# 294
  • Мнения: 1 884
Еххх, ако знаете че това е един от моментите в които наистина съжалявам че съм от провинцията... Ужасно много ми се иска да ги видя "наживо", разпечатани и пуснати за продажба. Уви, нямам този късмет.

# 295
  • Мнения: 1 134
За следните номера става дума:

1; 9; 10; 24; 31; 39; 51; 52; 53; 56.

За всички, които не могат да видят как се продават на живо: обещаваме да ви покажем радостта на дечицата в Златица от новите придобвки, които ще са факт, благодарение на вас!  Hug

# 296
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
оххххххххххххххххххххххххх мамита като ви чета постингите ме обзема една "безумна " радост за всичко което се получава  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes направо както е писала лулуто усещането е страхотно да държиши картичките в ръцете си   bouquet  bouquet  bouquet което значи днес взех и мойте бройки  Grinning наистина са страхотни   bouquet
сега отчета : трябваше вчера да са ГОтови но имаше някакъв проблем с файловете и не бяха ... от двата вида картички имам по равен брой както говорихме с лулу само лалетата на вечерница пуснах пробно един брой защото незнайно кък въпреки преправянето и консултирането с нея файла ставаше прекалено голям ... накрая го преправих отново и пуснах за проба с изричната молба и уговорка с мацката от фотото да коригира и тя доколкото е възможно да не се реже от лалетата ... мисля че е добре се е получила ... лулуто при тебе имаше ли проблем с файла да е твърде голям  Thinking някакви идей мамита
утре сутри нще пусна и пълната бройка лалета и ще са готови сза следобяд ... как да стане предаването на щафетата и на кой
П.С. отивам да си сипя чашка винце за наздраве  Embarassed Whistling Joy

# 297
  • София
  • Мнения: 6 743
 smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 smile3525
Нямам търпение да ги видя на живо и аз  Hug

# 298
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
дамаянти как да се разберем да ви ги дам когато и останалите бройки са готови ... оххх стражтни са поглеждам ги през 10 нина минути  Flutter

# 299
  • София
  • Мнения: 6 743
дамаянти как да се разберем да ви ги дам когато и останалите бройки са готови ... оххх стражтни са поглеждам ги през 10 нина минути  Flutter
Ела направо там и ги донеси  Hug - петък сме на Славейков, а събота и неделя на двете места - Славейков и Св.Неделя  Hug

Общи условия

Активация на акаунт