По-различният конкурс: "Работилница за Великденски чудеса" - ГЛАСУВАНЕ!!!

  • 13 007
  • 359
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 835
Аз съм толкова каталясала, че чак сега влизам, и виждам голямо раздвижване в темата. Crazy
Всичко е подлепено и абсолютно готово за базара. За съжаление, днес ми изникна и допълнителна непредвидена работа, и едва смогнах, но вече съм готова. Някои ги направих малко по-луксозно. Mr. Green Аз си мислех, че трябва да ги предада на Дамаянти утре, сега разбирам, че може и направо в Петък по обяд, на Славейков. Обещавам най-тържествено, като ги подредим на масите, да ги снимам и после ще ви пусна снимките. Hug

51-ва е моя, разбрах, че вече се продавала, и съм много щастлива, специално за тази картичка, защото смятам, че това е най-хубавото нещо, което съм правила във ФШ. Thinking

Лулу снощи е разпечатала малко картички вкъщи, в по-луксозен вариант, но дошла една приятелка и ги купила. Mr. Green Така, че вече се продават, преди да са стигнали базара. Crazy Joy

Diddi,  картончетата ги режа, 10/15, с макетно ножче. Но снимките от фотото се оказаха с 1-2 мм., по-големи, та ги нагласях малко. После ги лепя със сухо лепило, в този случай специално става най-добре, но се маже повечко. А иначе ако искаш да ти станат малко по красиво, можеш да си купиш цветен картон, като си избереш подходяш цвят, и да си направиш някакъв вид паспарту.

# 301
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
дамаянти как да се разберем да ви ги дам когато и останалите бройки са готови ... оххх стражтни са поглеждам ги през 10 нина минути  Flutter
Ела направо там и ги донеси  Hug - петък сме на Славейков, а събота и неделя на двете места - Славейков и Св.Неделя  Hug
чудесно аз работя в центъра и Славейков ми е безсрамно близо ... ще ги донеса там  Peace
няма начин да ви объркам нали  Blush ... ще ги донеса в петък да мога утре да взема и останалите
тео специални поздравления за теб и усърдието ти   bouquet  ... както и на всички останали мамита  Heart Eyes

# 302
  • Мнения: 6 821
Браво Тео!  bouquetЩо не свиркаш за помощ ?Wink

# 303
  • Мнения: 3 835
Браво Тео!  bouquetЩо не свиркаш за помощ ?Wink

Да ти кажа честно, сега малко съжалявам, че не свирках. Crazy Joy Joy Ама нали са готови, дано се продадат, да не останат, че много ще ме е яд. Tired Много са красиви, ама съм ги прибрала надлежно в една кутия, сакън да не пада прашинка в/у тях. Mr. Green Joy

# 304
  • София
  • Мнения: 6 743
Тео, ГОРДЕЯ СЕ С ТЕБ  Hug  Heart Eyes

# 305
  • Мнения: 6 472
Тео върха си!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Следващият път ще ти го спестим това упражнение Hug Heart Eyes
Аз вчера проучвах как стои въпросът в една малко впечатница. За 400 бройки с предпечатната подкотовка се връзват към 120 лв. Това вправи по 30 ст на двойна картичка. Проблемът е че 400 е минималната бройка от вид. Днес ще звъня пак там да ми кажат как стои въпросът за цифровия печат. Предполага се че там ще могат да се пускат по- малки тиражи, но най- вероятно и цената ще излезе малко по- висока.

# 306
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
luluto, сега се сещам, че от работата ми се е налагало да пускам за печат обложки за рекламни CDта в Булгед. Бяха 100 бр, но не помня цената. Те също са с цифров печат.

# 307
  • Мнения: 3 835
Аз вчера проучвах как стои въпросът в една малко впечатница. За 400 бройки с предпечатната подкотовка се връзват към 120 лв. Това вправи по 30 ст на двойна картичка. Проблемът е че 400 е минималната бройка от вид.

Ами дори и този вариант, не е лош. newsm78 Това означава, да се съберем примерно шест човека, по 20 лв.. Мисля, че не е много. А ако са 400бр. картички, ще можем да разпечатаме примерно 40 вида по 10 бр. Така ще има по-голямо разнообразие. Grinning

# 308
  • Мнения: 11 327
Момичета, гордея се с вас!
От хиляди километри ми трепери сърцето и се радвам, че всичко е готово и чака само купувачи.
Рева си от кеф и гордост, че участвам, макар и с толкова малко  Hug

# 309
  • Мнения: 1 400
Момичета, дано не съм досадна вече, но много ми е интересно дали в крайна сметка се разпечата мойто пиле ( седми номер) и как е станало, ако да.  Embarassed

# 310
  • Мнения: 4 406
За следните номера става дума:

1; 9; 10; 24; 31; 39; 51; 52; 53; 56.
Коте, мисля, че това са разпечатаните номера

# 311
  • София
  • Мнения: 6 743
За следните номера става дума:

1; 9; 10; 24; 31; 39; 51; 52; 53; 56.
Коте, мисля, че това са разпечатаните номера
Tези са "не официалните" за църквата, а за другите които са от конкурса да кажат Тео и Лулу, че аз още не съм ги видяла   Mr. Green
До колкото знам, момичетата са отпечатали и други по свое желание  Hug

# 312
  • София
  • Мнения: 6 743
http://news.club.bg/97882.html                                                                               
http://society.actualno.com/news_97882.html
 Hug Hug   bouquet
Ще бъде отразено и в медиите, така, че гледайте в петък вечер  Hug

# 313
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Дамаянти, как вървят рамките? Има ли интерес там?

# 314
  • Мнения: 3 835
Момичета, дано не съм досадна вече, но много ми е интересно дали в крайна сметка се разпечата мойто пиле ( седми номер) и как е станало, ако да.  Embarassed

Ами май точно това пиле не е разпечатано, поне не си спомням да съм го виждала, като ги подлепвах. Лулу, спомена за някаква картичка, която била с много лошо качество (тя нали ги пусна пробно), за която се е отказала да я печатаме. Вероятно е това пиленце. Confused Дано не греша, ама сега не ми се рови, утре като ги занеса на базара, специално пак ще погледна. Hug

Общи условия

Активация на акаунт