По-различният конкурс: "Работилница за Великденски чудеса" - ГЛАСУВАНЕ!!!

  • 13 002
  • 359
  •   1
Отговори
# 315
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Айдеееее и аз подлепих разпечатаните картички. Утре между 11 и 12 ще ги донеса на Славейков.

# 316
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

Ще бъде отразено и в медиите, така, че гледайте в петък вечер  Hug

Тази сутрин в 6:30, цъкайки между каналите попаднах на новините на телевизия Европа. Там точно даваха репортаж за Великденската "Работилница за чудеса". Дадоха Росица Букова, която обясни за сдружението и идеята за Великденската работилница, за кои дечица се прави, малки бебешоци дадоха и накрая репортажът завърши с нашата прекрасна ДАМЯНТИ, която вместо да гледа камерата симулираше дейност и ровеше и слагаше нещо в някаква торба....  Wink Само се усмихна загадъчно и свенливо на камерата.... разбира се и аз и отвърнах със същата усмивка, но тя не ме видя... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
БЕШЕ много мило!!

# 317
  • София
  • Мнения: 6 743
Нямам много сили да пиша сега, а искам и да си видя децата, но да ви кажа, че всички картички са У-НИ-КАЛ-НИ  Hug  Heart Eyes за жалост на снимките не изглеждат така както на живо.На живо са МНОГО по-хубави!!!!  Heart Eyes  БЛАГОДАРЯ ВИ!!!   bouquet  Heart Eyes  Hug
http://damaianti.multiply.com/photos/album/5

(извинете ме, че се цитирам  Embarassed )

# 318
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Дамаянти снимките са излизнали добре и придполагам че мамите които не са от София и с трепет очакват да видят нещата ще се зарадват много  Grinning ... но наистина на жживо атмосферата която се създава е уникална а творбите на мамита и деца са невероятни и заредени с много топлина  Heart Eyes
днес имах доста странични задачи за вършене но утре съм планирала да си правим голяма семейно-приятелска разходка до базара Grinning

# 319
  • Мнения: 3 835
Съжалявам, че чак сега пускам обещаните снимки и от мен, но чак сега смогнах да ги кача. ooooh! Страхотно изглеждаха подредени (или по-скоро небрежно разхвърляни) в/у масите, много красиви и артистични. Hug
Гледайте и се дивете, какво сте сътворили. Heart Eyes  newsm51

http://teo7777.multiply.com/photos/album/20

А и всичко останало, което ще видите, е просто невероятно красиво, особено сътвореното от дечицата. Имаше едни работи от глина, и рисунки, направени от дечица, от частно у-ще, "Петър Берон", е направо нямам думи, останаха ми очите. Купих си естествено. А на последните две снимки, ще ме видите пременена, с една невероятна престилка, която купих за щерка ми. Mr. Green Heart Eyes

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 21:13 от teo7777

# 320
  • Мнения: 3 810
Aуууууу, teo7777, с престилката вече те раздегизирам! Peace
Аз от 1/2 час зяпам и снимките на Дамаянти(но тя не знам коя е  Wink).
Калина гледа с мен и тя много се радва.
Браво!!!  bouquet

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 21:36 от mimi_kir

# 321
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
В ляво е Дамаянти, а в дясно, ако не се лъжа е Незито /от ретуша имам спомен  Embarassed/

# 322
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Първо разглеждах на Дамаянти албума и тъй като тя не е имала време и не е написала кой кой е... се влюбих в една розова престилка.... Mr. Green без да знам, че това била нащта ТЕо777777777 Mr. Green
Приятно съм очарована!!! Heart Eyes

# 323
  • Мнения: 2 271
Първо разглеждах на Дамаянти албума и тъй като тя не е имала време и не е написала кой кой е... се влюбих в една розова престилка.... Mr. Green без да знам, че това била нащта ТЕо777777777 Mr. Green
Приятно съм очарована!!! Heart Eyes

Между другото си го помислих!Не знам защо направих някаква асоциация WinkА престилката е от Sunnily*
Ей, за нас оставихте ли нещо? Mr. GreenУтре ако не вали идваме с малката на площад Св.Неделя

# 324
  • Мнения: 3 835
Приятно съм очарована!!! Heart Eyes[/i]

 Heart Eyes Hug

Много съм ти благодарна за милите думи, не можеш да си представиш, колко мразя да се гледам на снимки, мислех да ги изтрия, ама накрая се прежалих, само заради хубавата престилка, беше ми жал за нея. Mr. Green Joy Joy

# 325
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Моми4ета,благодарим ви  bouquet

да ви успокоя-престилки има още,ще има и на църквата.Дори и да вали ще сме под навеса на църквата след 12.00(уредено е).Сняг,дъжд-там сме Twisted Evil
Другите сме на библиотеката от 10.30 Hug

Тео,снимките ти са страхотни  bouquet

# 326
  • Мнения: 286
Страхотни сте момичета,благодаря за снимките!  bouquet  bouquet  bouquet
 Утре се надявам да мога да дойда да си накупувам разни нещица! Wink

# 327
  • Мнения: 3 835
Аз писаФ, писаф, и докато писаФ, сесията взе,че ми изтече. Mr. Green Joy

Та, исках да кажа:

Sunnily*, където и да си, в която и тема да се подвизаваш, да знаеш, че щерка ми ти е изключително благодарна.  bouquet Откак сме се прибрали, се е пременила с престилката, и домакинства из къщи, с един парцал. Счита се един вид повишена, по някакъв начин. Mr. Green

Lavander, мерси за снимките, да ти призная честно, постараФ се! То тука, във Фотошопските теми,  не е лесно, всички са толкова добри, че дори и едни снимки не можеш да си пуснеш спокойно, все ти е притеснено. ooooh! Tired Joy ......................... Thinking

# 328
  • Мнения: 623
 #Crazy #Crazy #Crazy
ау, страшни красоти!
браво!!!

# 329
  • София
  • Мнения: 6 743
Lavander, мерси за снимките, да ти призная честно, постараФ се! То тука, във Фотошопските теми,  не е лесно, всички са толкова добри, че дори и едни снимки не можеш да си пуснеш спокойно, все ти е притеснено. ooooh! Tired Joy ......................... Thinking

 Joy Joy Joy Сори за ОФФ-а, но Тео, ще те чакам в неделя - мноУ тЪ УбичЪм  Heart Eyes   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт