ПОМОЩ-Ревматоиден артрит в много ранна възраст

  • 381 106
  • 1 509
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 898
Измисли някакво по рядко срещано име. Или примерно повтори два пъти буква на това име което имаш.

# 91
ВАНИНА пише,че трябва да активирам акаунт от писмото което е изпратено на адреса,а аз нямам още писмо.Къде да го търся на e-mail нали

# 92
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Наник на имейла който си дал при регистрацията си ще получиш писмо от което трябва да активираш акаунта си
Успех Peace

# 93
ВАНИНА все още нямам писмо в имейла си и не мога да се регистрирам. Ти ако можеш си направи скайп да си говорим или да ти дам имейла да ми пишеш там.

# 94
  • София
  • Мнения: 1 326
ВАНИНА не ни писа какви народни лечебни свойства използва и ти помогнаха
и отслабена имунна система.
Но не ми се навлиза в подробности тук.
Ванина нали знаеш че РА е автоимунно заболяване и не се дължи на отслабена имунна система Peace

Доста от артритите се дължат на паразити. А и това в предния пост не съм го казала като начин на лечение, просто информативно.
След всички тези неща които ти изброих в лични и още някои  шведски природни препарати аз нямам болки, а не можех да стана сутрин от леглото

Ванина, би ли казала тука във форума какво по-точно си пила и ти е помогнало........мисля ,че няма нищо лошо да споделиш .........та нали всички тука за това сме се събарали-да споделим опит с борбата със сполетелите ни болести

# 95
  • Мнения: 898
[quote
Ванина, би ли казала тука във форума какво по-точно си пила и ти е помогнало........мисля ,че няма нищо лошо да споделиш .........та нали всички тука за това сме се събарали-да споделим опит с борбата със сполетелите ни болести
[/quote]

По долу споделих че моите проблеми се оказаха най вече неврологични,  в много малка степен ревматологични. Тъй че излизам от темата на форума ако продължавам да пиша.

Намесих се тъй като исках да споделя мнението си за д-р Манушева - ревматолог от Варна.
При която ме прати невролог и  ходих известно време.  И ме уверяваше че имам еди си какви ревматологични проблеми и пих излишни лекарства, а всъщност съм ги нямала тези проблеми.
Разбрах че изписва еднакви лекарства на всички без много да се взира какво му има на човека.
Без значение с час или без час, чакаш с часове пред кабинета и.
По голяма е вероятността да научиш какво ще готви довечера, да научиш нещо за семейството и, да те информира колко е образована и колко специалности е взела,  да слушаш разговори с колеги, от колкото да научиш нещо за проблема за който си отишъл. И много други неща.Такава като нея наистина не съм срещала до сега

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 11:05 от ВАНИНАА

# 96
здравей ВАНИНА и всички останали.Направих си нови изследвания и всичко е в норма.но намерих позната лаборантка и отидох при нея.Ходих и при д-р Горева и останах много доволна.Тя ми каза,че предното изследване на с-реактивен протеин най-вероятно е лабораторна грешка и всичко при мен е на нервна почва и Наречен ще ми подейства много добре.Успех и на вас приятели

# 97
Клиниката на ул.Урвич проф.Шейтанов

# 98
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Клиниката на ул.Урвич проф.Шейтанов
не разбрах какво за клиниката по ревматология newsm78

# 99
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
ВАНИНА не ни писа какви народни лечебни свойства използва и ти помогнаха
и отслабена имунна система.
Но не ми се навлиза в подробности тук.
Ванина нали знаеш че РА е автоимунно заболяване и не се дължи на отслабена имунна система Peace

 Така е, и това опасно Автоимунно заболяване неличимо за традиционната медицина - там използват кортикостероиди за потискане на имунната система и противовъзпалителни, но това е палиация а не истинско излекуване. Истинското излекувани обаче, макар и не винаги, но е достижимо чрез хомеопатично лечение.  Peace

# 100
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
И до някаква ремисия да стигне човек пак е добре Peace

# 101
здравейте,аз съм на 19 ,страдам от гръбна4но изкривяване но от 5-6 месеца се появиха и други оплаквания  като скованост,преумора и болки в раменета ,краката и врата и тн. бяха ми правили снимки в плд. и поставиха диагноза сколиоза но болките се увели4аваха и така отидох в ревматологията на урви4 при проф. Рашков,които ми назна4и много изследвания вкл. при невролози и др.  направих ги болницата  иван рилски с направление от личния (клиника по ревматология лекарка беше др. решкова,мн симпати4на Grinning )  като в крайна сметка  диагнозата      ми  е спондилартрит. предписаха ми сулфасазалин 2 х 2 табл дневно както и алфамил 100мг дневно при по-силни болки. единственото ,което ме притеснява е ,че ми казаха ,че в урината нямам данни за това заболяване , та се тревожа да не е нещо друго и само да си губя времето в момента.
приветствайте ме с добре дошъл в клуба  bouquet

# 102
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
здравейте,аз съм на 19 ,страдам от гръбна4но изкривяване но от 5-6 месеца се появиха и други оплаквания  като скованост,преумора и болки в раменета ,краката и врата и тн. бяха ми правили снимки в плд. и поставиха диагноза сколиоза но болките се увели4аваха и така отидох в ревматологията на урви4 при проф. Рашков,които ми назна4и много изследвания вкл. при невролози и др.  направих ги болницата  иван рилски с направление от личния (клиника по ревматология лекарка беше др. решкова,мн симпати4на Grinning )  като в крайна сметка  диагнозата      ми  е спондилартрит. предписаха ми сулфасазалин 2 х 2 табл дневно както и алфамил 100мг дневно при по-силни болки. единственото ,което ме притеснява е ,че ми казаха ,че в урината нямам данни за това заболяване , та се тревожа да не е нещо друго и само да си губя времето в момента.
приветствайте ме с добре дошъл в клуба  bouquet
Добре дошъл в клуба и ти си от моята партия ,аз искарах с 2 години с диагнозата ревматоиден артрит ,но в последствие се оказа сподилопатия или така наречената болест на Бехтерев Peace

# 103
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Чародейка
Цитат
...аз искарах с 2 години с диагнозата ревматоиден артрит ,но в последствие се оказа сподилопатия или така наречената болест на Бехтерев

Болестта на Бехтерев е хронично прогресиращо възпалително автоимунно заболяване на гръбначния стълб, така че и тук алергичната, автоимунна реакция е първопричината, останалото са симптоми.

# 104
  • Мнения: 1 894
Имам спешно питане- майка ми от няколко часа е с много силни болки в десния крак около коляното. Като дете е била скована два месеца от ставен ревматизъм и доколкото си спомня болките са били подобни. Някой знае ли какво трябва или не трябва да се прави в такъв случай?

Общи условия

Активация на акаунт