Зачеване в Космоса

  • 2 055
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 610
А защо стюардесите след полет забременяват по-лесно? Чувала съм , чела съм и се носи слух сред медицинските помагала на споменатите/ сиреч стюардесите/ , че матката се увеличава след полет..дъра -бъра ....не че имам идея какво спомага това, но в последствие по-лесно се зачева.  Outta Joint
Та какво казвате Космоса? Що да не може да се забременее в безтегловност? Все едно да не може да се забременее в асансьор, ако мъжът еакулира в момента, когато асансьора потегля... Joy  Joy Това представихте ли си го? Както и да е, идеята не е в липсата или наличието на гравитация. Нали все пак не е само това характеристиката на Космоса и космическите кораби .
Последно една иранска американка-туристка си организира ваканция в Космоса, но не писаха вестниците дали не я е опънал някой астронавт. За експеримента.  bowuu
Лиске, пък ние се чудим къде се затри newsm78 . Ти да не пускаш предекспериметални постинги от Байконур?

# 31
  • Мнения: 1 610

Уважаеми другари и другарки,
 на вашето внимание предлагаме "Случаят Анюта"!

# 32
  • Мнения: 4 585
Някъде и във фантастиката ми се мярна темата.
Сексът като спорт в безтегловно състояние.
"Среща с Рама" ми изплува пред погледа,
авторът не изплува.
Откакто мярнах темата, само 69-та в
безтегловност ми е пред очите.
Иде ми да вия. Ауууууууууууууу.

# 33
  • Мнения: 5 468
  typeuu Казах ви, че това няма да стане.
Вълк ще завие, но бебе в Космоса няма да стане.

# 34
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Нали знаете, че на космонавтите мусклулите им атрофират .... дори да бъде заченато детето няма да бъде износено, а камо ли пък родено

За Валентина Терешкова се говореше, че е забременяла в Космоса от Герман Титов. По-късно е родила дете, момче,  със сериозни увреждания, което е починало на 12 години. /Но не съм сигурна дали не бяха само слухове/

# 35
  • Мнения: 4 585
"Нортън, командирът на кораба, отдавна бе решил, че някои жени не трябва да бъдат допускани на борда; безтегловността правеше с гърдите им неща, които действително влудяваха. Бедата бе достатъчно голяма дори когато те стояха на едно място; щом се раздвижеха нанякъде, започваха едни приятни полюлявания, които не би могъл да понесе никой мъж с гореща кръв. Нортън бе дълбоко убеден, че най-малко една сериозна катастрофа в космоса е била причинена от внезапно разсейване на екипажа, след като някоя дамаофицер без сутиен е преминала през кабината за управление.

Веднъж той сподели тази своя теория с корабната лекарка офицер Лаура Ърнст, без да й открива кой именно е насочил мисълта му натам. Всъщност не бе и необходимо, тъй като те се познаваха достатъчно добре. Бяха се любили веднаж на Земята, макар и много отдавна, в момент, когато бяха самотни и угнетени. Толкова много неща бяха се променили и за двамата, че вероятно никога нямаше да го повторят; все пак в тия работи човек никога не е напълно сигурен. И когато добре сложената военна лекарка се залюля в кабината, командирът усети летящия отклик от старата страст ; тя го разбра и двамата бяха щастливи."
    Намерих го.

# 36
  • Мнения: 3 423
Как, Ню, ще стане бебе, като вълкът
вие в неправилна откъм поза посока.

"Ех, този Курягин! Умееше да се пласира, копелето недно.",
според "Случая Анюта" бебе може да стане. И още как.  Laughing

# 37
  • Мнения: 3 405

Уважаеми другари и другарки,
 на вашето внимание предлагаме "Случаят Анюта"!

Художествена измислица  Peace

# 38
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Няма "не искам" няма "недей".
Бебе в космоса ТРЯБВА да стане.
Иначе сме загубени.

Опитите продължават.

# 39
  • Мнения: 11 315
Умирам от смях.
Няма да се учудя да са пробвали вече пози в изкуствена безтегловност.
Спомнете си побойничката от астронавтките, дето наскоро я уволниха за нападение над конкурентката.
А плановете са били да ги пускат заедно в следващата совалка и да видим какво ще излезе Mr. Green

# 40
  • Мнения: 3 405
Най-приспособените ще оцелеят  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт