Щрак Марийке на портрет или за фотография иде реч - 5 част

  • 15 846
  • 456
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 6 472
Рали, тук има , огромни количества четки и може да се изтеглят доста интересни неща - на намачкана хартия, имитация на стара лента, на прокъсана снимка и какво ли още не.

# 451
  • Мнения: 5 255
 hahaha Лулу, мойто дете е в твоя албум  Joy
По-късно ще селектирам снимки от развитието на Лора и ще пусна линк  Hug, може би в нова тема ?  newsm78

# 452
  • Мнения: 6 472
Обичааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааам ВИИИИИИИИИИИИИ!!!! Благодарение на тази идея с първа- последна снимка успях да изровя любимита ми първа снимка на Марта:) Мислех че по злощастно стечение на обстоятелствата е изтрита, но се оказа че преди да свърша тази глупост съм прехвърлила разни кадри на служебния сървър, за да могат да гледат колегите. Сега бръкнах да видя какво има там и си я отрих Joy Ша ла ла ла ла Whistling Whistling Whistling  Може да ме мислите за луда, снимката не е нищо особено, но за мен имаше много сантиментална стойност и ревах, като се затри Embarassed

След малко ще кача разни работи и ще пусна новата тема Grinning

# 453
  • Мнения: 2 575
Ми айде де - давай новата темичка, че нямаме търпение   bouquet

Браво за първата снимка - и аз мен е много сантиментална и първата и втората  Flutter

# 454
  • Мнения: 5 255
Имайте търпение - заемете нисък старт  Mr. Green

# 455
  • Мнения: 2 957
Рали имам една папка с около 30 четки от този вид.При първата магнолия използвах няколко,но честно казано нямам никакъв спомен кои точно бяха.Прегледах ги и мисля,че бяха тези:
http://www.rogepost.com/n/8711323950

Радвам се че ви харесаха и следващите ми магнолии.Снимката я обработих първо с Пикаса,след това с един action,който прави цветовете като "токсични" и след това пак с Пикаса.Общо взето експериментирах и горе-долу го докарах до това,което си представях.
Asinka сниката е правена на обяд в най-голямото слънце. И мен много ме дразнят прегорелите листчета,но просто не можах да ги оправя.Дразни ме също,че пъпката между двата цвята остана много тъмна,но щом на никой не му направи впечатление,значи не е толкова зле:)
Ние преди малко имахме инцидент на детската площадка:( Една люлка удари Дени и го събори по лице:( За щастие не беше много засилена,а и майката успя да я позадържи и отзад има само малка цицина,но лицето ....  Cry
Нослето,челото и бузката на малкото ми врабЧе са ожулени,а под едната ноздра си е бая рана  Cry  Супер много се изплаших (а и той де).Това е първият ни инцидент и ми е много виновно.
Извинявам се за off-а но трябваше да си споделя с някой  Cry

# 456
  • Мнения: 6 472
Хайде бързо тичайте да поствате хлапета в новата тема Joy

Общи условия

Активация на акаунт