машинка за хлебарки на ток

  • 53 793
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
Момичета, с този проблем се борих 13 години и накрая открих един препарат - гел на Globul /може и Globol да е, тубата е в къщи/.  Тубата е големичка и с нея мажа вече от три години местата от които предполагам, че излизат - капака на тръбите в кухнята, прага на входната врата от стълбището, прага на балконската врата. Цената му е 5 лева и го намерих в Бриколаж на щанда за препарати за дома. От три години спя, защото при нас ходеха и по лицето ми, спалнята ни е над кухнята на съседите, а те пък от своя страна нямаха доскоро вода в тоалетната и не бяха чистили вече 16 години. Та си представете за какъв ужас говорим - скоро по новините показваха подобен случай!  Мажа местата задължително април месец, защото те от началото на май бяха най-активни.

# 16
  • Мнения: 8 505
За един уж гел,който по цвят и консистенция прилича на едновремешното канцеларско лепило ли става въпрос?В бяла туба със зелени надписи.Ако е той-понамаляха от него,но за кратко.След това вече не им действаше Confused

# 17
  • Мнения: 640
При нас откакто се изнесоха едните гнусни съседи (жената приличаше на горски дух, не беше виждала вода от детски години, живееха с 4 котки и 3 болни кучета) никой не живее в апартамента. Вътре освен, че е мизерия е и студено. Та всичко се пренесе у дома. Вече нямаме активен (или по-скоро неактивен) период. На ден поне по 10 доста големи се убиват ръчно от мъжа ми и поне толкова се изплъзват. Това за пълзенето по лицето го имаме и тук. Мъж ми вечер подскача в леглото, щото имало "бръмбърчета". А за капак си намерих още в началото като се нанесохме в апартамента в буркана със захар една безцветна хлебарка (беше направо прозрачна). Оттогава доста неща ги пъхаме във вакумирани буркани, ма не всичко може да се държи в буркан...

# 18
  • Мнения: 5 790
Ползвам Глобол гел. Мори ги на секундата и не се появяват с месеци. А за машинка на ток не знам, не съм ползвала.

# 19
Тубата е жълто-зелена на цвят. При нас откакто я открих /по съвет на приятели/, за три години съм видяла една преди 2 дни и това ме подсети, че идва април. Кафява пастичка, като старото лепило е наистина.

# 20
Точно това е - Глобол гел. За мен това е препарат номер едно, но малко ме притеснява факта, че отнякъде чух, че гадините привиквали към него и след време не действал. Та съм изтръпнала - дали не са му вече свикнали за 3 години. Пожелавам си успех и тази година! Искрено го желая и на вас, защото бях изперкала и в два часа си взимах завивките и се изнасях към хола без да се събуждам, а когато през деня ги срещнех тия отдолу идваше ми идваше да ги подпаля живи. Извикахме фирма и те казаха, че може и да има ефект, но за нас /понеже сме над тях/, няма шанс - като им вдигнали килимите отдолу изпълзяли на пълчища, а под дюшека на бабата имало около 100. И новородено бебе гледаха, и второ им се роди и нямат течаща вода - в кухнята имат кофа, лятото се къпеха клекнали на терасата - абе, Хичкок!

# 21
  • Мнения: 1 341
майка ми вика фирма. За 20-30лв й напръскват цялото жилище и няма жива хлебарка 6 месеца

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Искам да попитам дали машинката ще е безвредна за домашното ми куче. И къде точно в Метро се продава, че отивам да си я купя веднага? При мен проблема са комшиите от горе (ние сме под тях). Там сигурно ХЕИ-то ще ги запечата ако дойде да види какво става, никой никога не чисти. За пример - мръсните съдове си накисват във ваната и я пълнят до горе. Сигурно не вярвате, че има такива мърльотини в днешно време. И аз не вярвах докато лично не го видях. От такава мръсотия тръгват хлебарки на пълчища по всички етажи.  Нямам думи просто ...

# 23
  • Мнения: 17 546
Кристал,имаш ли спомен дали машинката е БГ-производство?
Извини ме reflex, но чак сега сядам пред компютъра. Машинката е китайско производство, но е лицензирана и е със одобрение от БДС. Предполагам, че на всички ни е ясно че освен боклуци има и качествени китайски стоки. Момичета, повярвайте ми бях на път да откача от ужас! Ходих на лекар и го определиха като ентомофобия, защото изпитвам ужас от всякакви пълзящи и бръмчащи твари. Но това което ми причиняваха тези домашни животни просто няма описание... Sad  "Халек"-а и това нещо ми спасиха живота и семейството буквално! Исках да напусна дома си от ужас! Карах мъж ми да продава апартамента! Абе откачена работа...
За кучето
: в упътването пише само за хамстери и морски свинчета, не упоменават по-едри домашни любимци. Ако намеря къде съм завряла листовката ще ви пиша още по-точно.
Къде в МЕТРО се продава
: На този стилаж, на който са крушките и контактите.

Това е, ако мога да бъда полезна с още нещо - питайте!

# 24
  • Мнения: 4 202
... Момичета, повярвайте ми бях на път да откача от ужас! Ходих на лекар и го определиха като ентомофобия, защото изпитвам ужас от всякакви пълзящи и бръмчащи твари. Но това което ми причиняваха тези домашни животни просто няма описание... Sad  "Халек"-а и това нещо ми спасиха живота и семейството буквално! Исках да напусна дома си от ужас! Карах мъж ми да продава апартамента! Абе откачена работа...

Не можеш да си представиш, колко добре те разбирам, хлебарките ме докарват долудост, но според моя мъж се лигавя  Sick
Добре че поизчезнаха напоследък при нас.

Преди няколко дни, покрай темата "Кчегон", попаднах на това: http://www.dazer.biz/pestrepeller.htm
Предполагам, че е нещо подобно на това, за коетоговориш.

# 25
  • Мнения: 17 546
Малко офф...Само да ви се оплача! Онзи ден влизам в една темичка за домашните любимци... Заглавието май беше "Покажете вашия домашен любимец" и карам аз на ред. Стигам до Мис Бу, която затворила линк под името Рошко. Поста беше: Ето го и нашият Рошко. Кликам аз връз Рошко-то, щото съм жена, съответно - любопитна, следователно - така е редно, и какво мислите!? Една огромна от тези гадове в човешка ръка си стои кротко! Толкова се ошашавих, че не уцелих два-три пъти с мишката да кликна върху страницете и да я затворя, че изскубах кабела на компютъра за да угасне! Това ми дойде на ум спонтанно в лудостта ми!  ooooh! Момичета, предлагам да си основем "Клуб на ужаса от хлебарки". Просто никой, освен такива като вас и доктора, не разбира напълно ужаса ми!  Grinning Усмихвам се, ама никак не ми е смешно... А на Бу няма да и простя за тази гавра!  #2gunfire  Laughing

# 26
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ама Рошко хлебарка ли беше  Rolling Eyes

# 27
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
За кучето[/b][/color] : в упътването пише само за хамстери и морски свинчета, не упоменават по-едри домашни любимци. Ако намеря къде съм завряла листовката ще ви пиша още по-точно.
Къде в МЕТРО се продава
: На този стилаж, на който са крушките и контактите.
Това е, ако мога да бъда полезна с още нещо - питайте!

Благодаря   bouquet в събота ще се крачна до Метро. И мен също ме е страх, гнус и не знам какво още от тази гад.

# 28
  • Мнения: 17 546
Ама Рошко хлебарка ли беше  Rolling Eyes
Черна, пет сантиметрова...

# 29
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Лелееее ....  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Някой се чуди как да се отърве, друг си ги развъжда за кеф  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт