Див секс или Чичо Доктор

  • 19 405
  • 179
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 967
Дивия секс не винаги завършва с охлузвания, синини и други такива. Очудвам се, че всички натам клонят. Нараняванията може и да няма, но това което е задължително е приливът на енергия след това, чувството че сякаш си се преродил и няма и следа от умора, тревога и т.н., което те е тревожило преди това, абе ако се чувстваш като бебе след баня, значи сексът е бил наистина див.  Laughing

# 61
  • Мнения: 10 758
Дивия секс не винаги завършва с охлузвания, синини и други такива. Очудвам се, че всички натам клонят. Нараняванията може и да няма, но това което е задължително е приливът на енергия след това, чувството че сякаш си се преродил и няма и следа от умора, тревога и т.н., което те е тревожило преди това, абе ако се чувстваш като бебе след баня, значи сексът е бил наистина див.  Laughing
Тц, не мога да се съглася Naughty
Дай друго доказателство.

# 62
  • Мнения: 3 423
едно малко разглобено бебе след баня...

# 63
  • Мнения: 967
едно малко разглобено бебе след баня...

Това дали си разголбен или не зависи колко тренираш и в какваформа си   Mr. Green

# 64
  • Мнения: 677
Извратенячки..

# 65
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мда, а ти ги насъскваш.

# 66
  • Мнения: 10 758
Хаха, присмял се хърбел на щърбел Mr. Green

# 67
  • Мнения: 967
Дивия секс не винаги завършва с охлузвания, синини и други такива. Очудвам се, че всички натам клонят. Нараняванията може и да няма, но това което е задължително е приливът на енергия след това, чувството че сякаш си се преродил и няма и следа от умора, тревога и т.н., което те е тревожило преди това, абе ако се чувстваш като бебе след баня, значи сексът е бил наистина див.  Laughing
Тц, не мога да се съглася Naughty
Дай друго доказателство.

След като не се приема, ето друга дефиниция: див секс е, когато по време на секса (че и малко след това), изгубиш чувстово за гравитация, не знаеш кое са ти ръцете и кое краката, и тази ръка дето я виждаш твоята ли е или нечия друга, когато не усещаш целуват ли те или те хапят, а цели потръпваш от сладостно усещане... мога да продължа, но ми трябва червено кръгче с цифра 18 в средата  Embarassed

# 68
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И защо мислиш, че това не се случва при нежното докосване и тихия шепот? Защо само дивата страст да е зашеметяваща?

# 69
  • Мнения: 534
Защото има повече адреналин  Flutter

# 70
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аха, благодаря.
Мдам, възрастна съм за тази тема.

# 71
  • Мнения: 1 517
Диваци с диваци  Joy
Аз имах случка: докато се сексихме (не дивашки, щото бях с бронхит и не съвсем добре), мойто момче ме понатисна по реброто. На другия ден - адски болки, особено при вдишване, думи нямам да ви опиша, слетобеда вече бях посивяла, не можех да дишам добре, толкова ме болеше  Sick И понеже кашлицата ми беше спряла, си мислех, че съм оздравяла и тази болка е от сексенето. Надвечер моя ме метна в колата и в спешното. И тогава стана смешното - не стига, че ме пращаха от кабинет на кабинет, щото не можаха да разберат от къде е болката, ами и умрях от срам на 100 човека да разправям какво сме правили и какво станало. А една от всичките лекарки изгони моя навън и ме пита съзаклятнически: "Я ми кажи честно, моето момиче, тоя да не те е бил?"  Shocked  "Ей сега ще викна полиция, не се притеснявай"  #Crazy   hahaha
После му разправям и викам "Внимавай, че за едното еб..е в затвора отиваш"  Joy
Накрая се оказа, че неговия натиск в ребрата почти няма нищо общо със състоянието ми. Имала съм възпаление на мускула на белия дроб  Sick

Иначе ме кефи и дивото и питомното...както дойде, секс да е

# 72
  • Мнения: 534
тц не си  Naughty Де Ваня
просто си имаш предпочитания  Flutter

# 73
  • София
  • Мнения: 626
Сееекс,много секс! Laughing
По-ми харесва от чичо Доктор!
В банята,в кухнята,в леглото,оооооооо........навсякъде,всякакси!!!! newsm10 newsm44 newsm44

# 74
  • Мнения: 3 423
Диваци с диваци  Joy
Иначе ме кефи и дивото и питомното...както дойде, секс да е

... и варвари.
другото е все файда,
казва дядото на мъжа ми.

Общи условия

Активация на акаунт