Див секс или Чичо Доктор

  • 19 389
  • 179
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 533
Аха, благодаря.
Мдам, възрастна съм за тази тема.

 hahaha И аз това щях да кажа. Също и да попитам младежите - къде затваряте децата по време на борбите, бре? Моите мангалчета все ми се пречкат из къщи, няма къде да се насиним на спокойствие!

# 76
  • Мнения: 3 423
Е как къде, мари, Калиноу,
насинват чаветата, връзват
се, за да не мърдат, скоч на
устата, пардон, тиксо, и айде
в килера. Това е първи вариант.
Молът е резервната банка.
И реферът свири.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 567
Една дефиниция май сте я пропуснали.
Секс вдън гори тилилейски, далеч от всякаква цивилизация;
или пък на друго диво място - например насред джунглата.

# 78
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аааа, какъв секс без топла вода?! Забрави Naughty

# 79
  • Мнения: 4 068
Вай, колко сте я развихрили тая тема докато съм дремвала обедно.

Калина, детето го приспивам да обед или вечер и......се почваме, но в другата стая, банята, кухнята или в коридора пред голямото огледало. И на терасата сме я вършили работата, но там само по тъмно, че иначе ще изкараме акъла на някоя баба комшийска. Обичаме и в колата, но там по-рядко ни се случва откак си имаме бебе ваденка.

Иначе да ви кажа верно сме извратенячки. И пак ще ни разнасят из нета като с ОНАЯ тема. Wink

# 80
Аха, благодаря.
Мдам, възрастна съм за тази тема.

 hahaha И аз това щях да кажа. Също и да попитам младежите - къде затваряте децата по време на борбите, бре? Моите мангалчета все ми се пречкат из къщи, няма къде да се насиним на спокойствие!
              Прати ги ,да прекарат ноща при някоя от бибите им.

# 81
  • Мнения: 3 447
Също и да попитам младежите - къде затваряте децата по време на борбите, бре? Моите мангалчета все ми се пречкат из къщи, няма къде да се насиним на спокойствие!
Ти пък! Децата на ССФ са изключително възпитани, тактични и досетливи; в петък вечер те казват "Мамо, тате, излизаме на стълбите, за да можете да се поплющите на спокойствие". Даже тапи в ушите си слагат, за да не се притеснявате.

# 82
  • Мнения: 4 068
Стига сега и вие с тая ССФ. Какво ви пречат децата не разбирам? Ми те като си заспят и ето ви и време и начини една камара. То иначе какво излиза? Като народим деца и приключваме със секса ли? Моето поне си спи милото и хич не му гърми какви ги вършат майка му и баща му по това време.

# 83
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Децата не са пречка за нищо. Въпрос на организация. И предпочитания, де Laughing

# 84
  • Мнения: 3 447
Какво ви пречат децата не разбирам? ... Моето поне си спи милото и хич не му гърми какви ги вършат майка му и баща му по това време.

Децата не са пречка за нищо. Въпрос на организация. И предпочитания, де Laughing

Уважаеми, забравяте, че на Калин@ са три  Grinning

# 85
  • Мнения: 4 068
Децата не са пречка за нищо. Въпрос на организация. И предпочитания, де Laughing

Баш. Те това исках да кажа и аз.

# 86
  • Мнения: 3 423
Уважаеми, забравяте, че на Калин@ са три  Grinning

Ми нямат ли домашни задължения тези три деца?
Не ходят ли на пазар? Не ремонтират ли колата?
Все някой трябва да ги постегне, не може така.

# 87
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Именно, именно. Калинините са големи - да им даде план-график и да дерзаят. Малката може да си седи в къщи, от мен да мине Mr. Green

# 88
  • Мнения: 2 792
  Проблемът с децата е, че след определена възраст много щъкат  Tired и вечерно време пият вода/пишкат/друго квот се сетите до към 11 часа...
  В този ред на мисли, съботно-неделните сутрешни детски блокове са чудесни, но не и за дивашки секс....
   

# 89
  • Мнения: 677
А стига с тея деца бре..
Винаги има начин..И винаги има наблизо чугунен радиатор..

Общи условия

Активация на акаунт