София - кв. Гео Милев, Изток, Слатина

  • 47 804
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 524
брей, що така? аз не че съм търсила някога в квартала да си призная, де, но ми стана интересно?

# 271
  • София
  • Мнения: 2 181
А ми защото няма нито един свестен,особено пък да ти следят бременност,което е много важно нещо.

# 272
  • София
  • Мнения: 3 524
А ми защото няма нито един свестен,особено пък да ти следят бременност,което е много важно нещо.
аха, ясно. мислех че имате предвид някой конкретен лекар.

# 273
  • София
  • Мнения: 278
благодаря ви за бързите отговори момичета.
то за нашия район и аз така знам,ама все се надявах някой свестен доки да ми препоръчате.
е, явно на частно ще се ходи някъде из центъра,пък като стане време да избирам при кого ще раждам,ще я мисля тогава  Rolling Eyes

# 274
  • Мнения: 268
Здравей:)
На мен ми следяха бременността в "Майчин Дом"
След като родих ходих на гинеколог във "Вита", сравнително близо ми е.
Последния път, по съвет на личния ми доктор (който е и педиатър на малкия), ходих при доктор Коларова от 22 ДКЦ- "Бодимед". Прегледа ми съвсем нормално, но нямам повече наблюдения.

# 275
  • София
  • Мнения: 2 437
е, явно на частно ще се ходи някъде из центъра,пък като стане време да избирам при кого ще раждам,ще я мисля тогава  Rolling Eyes

Не, не. Запиши се някъде на държавна консултация. И то задължително. Ще ти пускат изследвания, болнични, ако се наложи. Няма смисъл тези неща да ги плащаш на частно.

В 17  ДКЦ чух добри отзиви за гинеколожката. Май Иванова беше  newsm78

А през това, ако ще раждаш с уговорка си избери лекар и ходи при него на консултации на частно. Хубаво е лекаря, при който ще раждаш, да ти следи и бременността.

Ти си "от района" ,което е едно много относително понятие за темата...

Успех ти пожелавам и си почивай, не се тормози...още ти е рано за записване на консултация  Wink

# 276
  • София
  • Мнения: 278
 Confused живея до зала универсиада,така че 17-та ми е на удобно място - с трамвайчето съм за нула време там.
аз вече си записах час при една много готина лекарка,която ме оперира от киста на яйчника преди 3 месеца,поне да видим дали ще се види точицата да се успокоя малко  Praynig кабинета и е до НДК- малко ми е далече,ама ще го преживея.
иначе мисля да те послушам за ЖК на държавно,поне изследванията няма да си плащам  Rolling Eyes
та така,ще ходя на две места засега.
ми мене малко ме е срам,ама като не съм наясно ще питам: какво значи да раждаш с уговорка? другия вариант какъв е - да родиш при който се падне на смяна ли?  уф,извинявам се за тъпите въпроси,ама като ми е за първи път.... Embarassed

# 277
  • София
  • Мнения: 2 437
Да, точно така, правилно си разбрала Simple Smile Или си плащаш за да родиш при някой избран (с уговорка), или раждаш при който се падне.
Ако при теб ще е първият вариант, започни направо при този, при който ще раждаш. И по принцип, нека този, при който ходиш на частно да е занимаващ се с бременни, а не частник с неизвестен опит в тази област  Simple Smile
Ама ти е много раничко още за такива мисли...отиди първо и виж дали има нещо в матката, после дали има сърчице и чак тогава действай с изоборът  Simple Smile Успех!

# 278
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Диана, твоят хубавец сега ходи ли на градина или си стои вкъщи. Имам предвид заради ушенцето. После ще ти издиря точното местоположение на скритата градинка, мисля че си съвсем близо до нея.

# 279
  • София
  • Мнения: 3 524
Диана, твоят хубавец сега ходи ли на градина или си стои вкъщи. Имам предвид заради ушенцето. После ще ти издиря точното местоположение на скритата градинка, мисля че си съвсем близо до нея.
искам и аз  Blush

# 280
  • София
  • Мнения: 2 437
Ама, Луда аз я знам, бре  Hug Та аз от детенце играя там  Hug и мъжО и той си играеше там  Blush
Да, Любака ходи на ясла и съм много спокойна! Такова доверие им имам на тези жени...страхотни са! В момента там съм по-спокойна за него и протезите, отколкото, ако е у нас.

А на теб съм ти пускала тел. ми на ЛС, така, че когато свършиш по-рано работа или си в района свиркай. Виж днес какво хубаво време беше  Grinning

elpet,
малко по-нагоре Луда я е описала къде е. Точно с/у новият ресторант (бившето "Куцо куче") има панелни блокове и м/у тях е градинката  Hug

# 281
  • София
  • Мнения: 3 524
тенкщ, шъ съ върнъ по нагоре  Laughing
вчера беше чудничко и чак ме фана яд че ен реших да се засилим към гео милев. може би днес ще го направим Grinning

# 282
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Диана, твоят телефон го имам, но се връщам в квартала след 21часа, а се очертава да работя и в почивните дни, тъй че по нататък.

За градинката ще се опитам да ви пусна карта. Освен това тук има една тема за детските площадки, в която обсъждаме как да се събираме и сами да си ги стопанисваме.



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268401.0;topicseen

# 283
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996



В карето между ул.Петър Митев и Атанас Узунов има голям празен паркинг и детска площадка.





http://imotimirela.com/maps/3/images/bg/map_1036.jpg

Общи условия

Активация на акаунт