Почистване на фугите

  • 56 480
  • 40
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 30
много са добри и Саво и Доместос,но таи като синат ми е астматик,много зле му деиства миризмата.започнах да ползвам един препарат на фирма Meglio.Много е добар и тази фирма има за всякакво почистване.Пробвала сам всичките и много барзо деистват.Но проблема с фугите го реших,като ги запалних сас силиконова фуга.

# 31
  • Мнения: 2 427
Кабината на душа редовно мухлясва.Плочките се чистят лесно но фугите остават черни.Ты като са бели реших да пробвам да ги изчистя като ги мина с белина.Направо се изненадах от невероятният резултат.От черни станаха снежно бели,все едно сме ги правили сега.Белината е ок ! Peace

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Но проблема с фугите го реших,като ги запалних сас силиконова фуга.
Какъв силикон си използвала, ако помниш разбира се? И не мухлясват и не потъмняват фугите - вярно ли?

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Има един препарат на Knauf , всъщност е киселина разрежда се най-много 1 към 5 аз съм слагала 1 към 1, плочките се мажат по фугите оставя се 15 мин и всичко разяжда. Позлвахме го след като майсторите оакаха фугите с фугираща смес. Всичко разяде, чисти страхотно фугите. Продава се в Практикер и Бриколаж струва 10лв 1 литър

# 34
  • София
  • Мнения: 310
От форума бях разбрала за микрофибърните кърпи и най-накрая си взех. Вчера почистих цялата баня с такава кърпа, само с вода. Фугите се изчистиха великолепно. Само да вметна, че не бяха много замърсени, но все пак може да се пробва. Преди и аз чистех с Доместос и яко се надишвах с "аромата" му. От 3 дни имам микрофибърна кърпа и не мога да спра да чистя  Crazy, толкова е лесно и без препарат. Препочървам с 2 ръце  Peace

# 35
  • Мнения: 360
fearyfly, преди колко време импрегнирахте фугите в банята и как точно,с четчица ли става?И най-важното има ли ефект?
Не знам мила, на мен майстора който ми поставя плочките ги импрегнира. Съжалявам. Но определено има ефект. Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 2 381
От форума бях разбрала за микрофибърните кърпи и най-накрая си взех. Вчера почистих цялата баня с такава кърпа, само с вода. Фугите се изчистиха великолепно. Само да вметна, че не бяха много замърсени, но все пак може да се пробва. Преди и аз чистех с Доместос и яко се надишвах с "аромата" му. От 3 дни имам микрофибърна кърпа и не мога да спра да чистя  Crazy, толкова е лесно и без препарат. Препочървам с 2 ръце  Peace
А каква им е цената на микрофибърните кърпи?

# 37
# 38
  • Мнения: 5 475
 С парочистачка.  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 5 285
А каква им е цената на микрофибърните кърпи?

Има и по 2 лв., и по 25 лв.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 381
А каква им е цената на микрофибърните кърпи?

Има и по 2 лв., и по 25 лв.
Мерси.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт