При нас са щъркелите подранили, за Август вече сме се уредили

  • 11 936
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
Beli4ka честито мъжленце и от мен!Много се радвам че всичко е наред и се надявам и при всички мами да е така!Аз съм в понеделник на преглед Във Фемина и се вълнувам безумно много.Значи все пак за CD се заплаща така ли?Защото прегледа е 50лв а ти си платила 60?

# 256
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Бобченка, Арвен, Честит Рожедн Ден!   bouquet Много здраве и спокойствие, милиони усмики и прекрасни моменти  Hug

Беличка, честито мила  Hug Много се радвам за теб. Ще си имаш хубав и здрав юнак, знам аз  Grinning
Дидка, таз бремелинска анемия  #2gunfire Яж месце и спаначец повече. Иначе и наш бебко има дни, като вчера, когато е много активно, има и такива, в които е по-кротичко и мноооого лекичко и рядко го усещам. Спокойно, сега са още малки бебчовците и може да не ги усещаме толкова осезаемо.  Hug
Ева, снимчицата е приказна. Бебо е сладурче от всякъде.  Hug
Мамите дето пият Аугментин - бе антибиотик е верно, не е хубаво и на никой не му се пие, особено през бременността. Но наистина е един от най-чистите антибиотици и най-подходящ през бременността. Зината съвсем не е по-безопасен - напротив, по-силен и не е толкова чист. Тъй че спокойно - по-важно е да се излекувате. Иначе Крокодилче, наистина при бременните курс от 3 до 5 дена се препоръчва. Стискам палци скоро да се оправите и повече никакви неприятни вируси, бацили, болести и други такива гадинки.
Мариетка, браво на вас. И аз съм твърдо за естественото дърво за мебели и то семпло изпълнение. И ние ще подновяваме ремонта на спалнята съвсем скоро и в момента мисля над мебелите, защото ще ни ги направят по поръчка във Велинград (нали мъжът е от там, та ни е лесно  Grinning) Обаче за разлика от теб, хич не ми се почват ремонтите, защото от 2 години сме в ремонт и още не сме завършили, а сега наново  ooooh!
V-twin, ако знаеш как благородно ти завиждам ... искам и аз така на чист въздух, в градинката, зеленчуците ... ама ще си почакам. Надявам се до 3 години да си направим къщата и тогаваааа....
Хари, много се радвам, че всичко е наред при вас. То бебонито като реши ще си покаже какво е. Важното е, че е здравичко и расте  Hug

Няма да ви казвам преди колко време съм започнала да пиша отговора - в 10:30 - един час  Shocked. Ааааа тази тенденция петъците да са толкова натоварени не ми се нрави нещо  Thinking
От мен спокоен и усмихнат ден   bouquet и дано синоптиците грешат за времето събота и неделя. Искам слънце и разходкииии  Grinning

# 257
  • Мнения: 564
Севдалина,50 лева е прегледа ФМ с 2Д, но нали ми пусна и 3Д и то струва +10..Иначе за записа на диск не се плаща  Peace.
Мерси за поздравленията, да ви се връща на всички, живи и здрави бебченца!!! На болничките мами ОЗДРАВЯВАЙТЕ и се пазете много  Hug!

# 258
Благодаря ти Beli4ka аз си мислех че самия преглед включва 2Д и 3Д и общата цена е 50лв но сега ти ми изясни нещата.

# 259
  • Мнения: 564
Благодаря ти Beli4ka аз си мислех че самия преглед включва 2Д и 3Д и общата цена е 50лв но сега ти ми изясни нещата.
Абе да ти призная и аз бях останала с това впечатление..но явно като пуснат 3Д-то се доплаща 10 лева, но си заслужават ОПРЕДЕЛЕНО!

# 260
  • Мнения: 564
Гита, мерси за сладурското меченце което си ми сложила  Hug!!! Ехх ще си имам момченце момичетаа, направо не съм на себе си от радост Crazy, всеки път като се сетя и ми става едно хубавооо  Crazy  Heart Eyes...

# 261
  • Мнения: 222
Добър ден!
Имах малки проблеми с интернета, затова чак сега се включвам.

V-twin
-В еленския балкан наистина е страхотно. Аз по принцип съм оттам. В момента родителите ми живеят в града, а аз си ходя когато съм по-свободна. На кое село ви е вилата?

Приятен ден!!!

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 12:54 от pivanov

# 262
  • Мнения: 222
Beli4ka-честито момченце!

[b]Bobchenka i Arven [/b]- ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Много здраве и късмет, много усмивки и пролетно настроение![/color]  newsm59 nbirthday

Дидка-не се притеснявай при много жени, хемоглобина спада от бременността, така че споко. Аз от един месец съм така и пия Ferro-Folgama. След 2 седмици ще видим как ще са ми изследвания. Дано всичко е наред. Що се отнася до бебето, то не всеки ден е активно, така че споко!

# 263
  • Мнения: 3 388
Ееехх, направо ви завиждам за тези вили в балкана  Crazy

# 264
  • Мнения: 4 546
аз сега се връщам от преглед. видях лицета на бебо! страхотно изживяване, все едно се запознаваш с малкият човек  Heart Eyes още не знам госпожица ли е или господин  Simple Smile

# 265
  • Мнения: 998
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Arven И Bobchenka!!! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ИМНОГО ЩАСТЛИВИ!!!  newsm67

beli4ka, честито ти момченце!!! Много се радвам за теб, защото ми беше малко гузно, че не разбра пола в понеделник!

# 266
  • Мнения: 183
Здравейте , мамчета Simple Smile

Bobchenka i Arven - Честит Рожден ден ! Да сте много щастливи  , здраве и късмет и най - голямото щастие да изживеете през Август с едно живо и здраво бебче    newsm51 newsm51  

И аз да ви кажа съм станала едно малко   261uu Animal Pig Simple Smile но с килограмите смятам да се боря след като родя.
И нашето бебче започна да става все по - активан , не само вечер , а и през деня Simple Smile

# 267
  • Мнения: 564

beli4ka, честито ти момченце!!! Много се радвам за теб, защото ми беше малко гузно, че не разбра пола в понеделник!
Герии, аз толкова се радвах за теб  Hug!!! Дано не съм "прозвучала" зле  Praynig и за това да си се чувствала гузна  Rolling Eyes..Просто бях доста притеснена за бебчето заради глупавото БХС...Благодаря за поздравчето  Hug  Hug  Hug

# 268
  • Мнения: 1 380
Здравейте и от мен. Аз съм в отпуска сащото уча за изпит, но в понеделник ще се включа за по-дълго. Честито на мамите бидели пола на бебчетата си, ние още се крием, но след 2 седмици сме на 3Д и вече ще знаем със сигурност.

# 269
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Здравейте момичета  Hug  bouquet страхотни са ви бебоците... които не са пускали още снимки от ФМ да пускат бързо, че са ми много сладки малкоте бебчовци  Hug

 Bobchenka и Arven  Честит ви Рожден Ден... да сте много здрави и щестливи  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт