Страхуват ли се мъжете....

  • 11 827
  • 165
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 447
Време е да обобщим: форумките се разделиха на два лагера.
От първия твърдят "Да, мъжете са страхливци. Я каква съм хубавица и никой не ме заговаря."
От втория ги опровергават: "Не, мъжете не са страхливци. Я каква съм хубавица и всички се скъсват да ме заговарят."
 Whistling

# 61
  • Мнения: 2 152
Ти от коя групичка си Дона Mr. Green Whistling

# 62
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Tired добре, добре...сигурно са прости тез ябълки и с ниска самооценка, разбрахме се.

Време е да обобщим: форумките се разделиха на два лагера.
От първия твърдят "Да, мъжете са страхливци. Я каква съм хубавица и никой не ме заговаря."
От втория ги опровергават: "Не, мъжете не са страхливци. Я каква съм хубавица и всички се скъсват да ме заговарят."
 Whistling
Не точно... по-скоро има и междинен вариант: "Я каква съм хубавица и никой не ме заговаря. Ако сам не си го направиш, няма кой."

А "Да, мъжете са страхливци." следва да се замени с "хората" според мен, защото това са неща, валидни и за двата пола - дискусията е на по-предните страници.

# 63
  • Мнения: 4 585
Кръц Кръц, цитирам, коментирам, НЕ обобщавам.

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 13:37 от Wolf

# 64
  • Мнения: 920
Ааа, аз съм си от грозничките. Затова мъжко внимание никога не ми е липсвало.
Но каква омраза си докарвам от красавиците.

# 65
  • Мнения: 3 447
Ти от коя групичка си Дона Mr. Green Whistling
Аз не съм сред изказалите се по темата  Mr. Green

# 66
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, то сега не върви половината форум да каже "Грозна съм", за да наблегне, че мъжко внимание не липсва... Mr. Green

# 67
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Принципно не обичам обобщенията. Има мъже и мъже...

# 68
  • Мнения: 2 152
Е, то сега не върви половината форум да каже "Грозна съм", за да наблегне, че мъжко внимание не липсва... Mr. Green
хахааа Mr. Green

Ти от коя групичка си Дона Mr. Green Whistling
Аз не съм сред изказалите се по темата  Mr. Green
изкажи се де Whistling Mr. Green Mr. Green

# 69
  • Мнения: 677
Неслучайно си има поговорка - хубавите ябълки свинЬете ги ядат.

Грух-грух-грух..

# 70
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ти си наясно, че твоята ябълка е хубава. Истинските прасета не го оценяват.

# 71
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Неслучайно си има поговорка - хубавите ябълки свинЬете ги ядат.

Грух-грух-грух..
Ти си ясен - виждали сме Барбалекс, напрао от дървото си я скъсАл.

# 72
  • София
  • Мнения: 4 423
stefani6 , благодаря ти, но практиката и живота показват друго нещо Rolling Eyes
рони , точно това ми направи впечатление - много пари, никакъв вкус или страх, не знам... Thinking
Liska , страдала съм сигурно в младите си години, вече не страдам, защото ме взеха Flutter
Illit , куклата с два езика изкарваше една средна месечна заплата за няколко часа в този бар, та при нея парите бяха на първо място, знаеше как да ги изкара и го правеше - това не я прави тъпа и ограничена. Така ти отговарям на въпроса какво правеше там.
От няколко години живее на Бахамите доколкото знам, нещастно омъжена за баровец - с много пари, но скучно. Crazy

# 73
  • Мнения: 2 152
От няколко години живее на Бахамите доколкото знам, нещастно омъжена за баровец - с много пари, но скучно. Crazy

Горкичката  Cry...... Mr. Green

# 74
  • Мнения: 534
Е, то сега не върви половината форум да каже "Грозна съм", за да наблегне, че мъжко внимание не липсва... Mr. Green
Peace Да защото една жена може да е красива,но от нея да лъха студенина.
По-важен е чарът,според мен,защото когато една е чаровна,забавна и предлага теми за разговор,няма значение дали е бивша мис свят или е обикновено момиче  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт