Domestos и пролетни цветя?

  • 8 008
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 668
Интересна работа - от поне 4 вида карамфилчета, на които направих разсад, единствено градинския карамфил от Cif е поникнал хубаво newsm78
Ето тук се вижда, в по-предното сандъче за разсад (така ли се казва?) Grinning

# 76
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Момичета, и от моите семенца Гипсофил излязоха детелинки  Laughing

# 77
  • Мнения: 3 640
Kia, благодаря!   bouquet
kiticat, сигурно ще цъфнат. Моите доста време си стояха на листенца и изведнъж започнаха да се издължават и да цъфтят - междувременно нацъфтяха още 2-3 стръка.  Grinning
schneee, и аз оставих семенца от петуния за догодина.  Peace
honey13, и моите карамфилчета така изглеждат.  yes

# 78
Здравейте, нека и аз се включа в темата за "пролетните цветя" Simple Smile Паднаха ми се едни семена, дето уж трябваше да са Петуния, и аз естествено си ги посадих. Само дето листенцата които излязоха нещо не ми приличат на Петуния  #2gunfire А и гледам в нета - петунията не е като моята , 4удна работа  newsm78

# 79
  • Мнения: 2 591
така като чета явно повечето са боклук  #2gunfire, така че няма да възлагам големи надежди на моята гипсофила  Blush

но между другото аз си бях домъкнала едни семенца от теменужки чак от Австрия и първия път не изникнаха, втория бяха бурени, така че...........  Mr. Green 

# 80
  • София
  • Мнения: 2 381
Моят карамфил още прилича на детелинки, само дето се поиздължи.  Joy

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Моят импациенс /циганче/ порастна, но много хилавичък и.......  загина.
Не бяха много качествени тези семена на пролетни цветя.  Thinking

# 82
  • Мнения: 240
Моите карамфили хич не приличат на показаните, никакви ги няма - едни хилави, и на детелини не го докарват дори! Laughing

# 83
  • Мнения: 4 176
При мен гипсофилът цъфна.Не е лош. Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 2 381
При мен гипсофилът цъфна.Не е лош. Peace
Ехе, честито!

# 85
  • Мнения: 668
Интересна работа - от поне 4 вида карамфилчета, на които направих разсад, единствено градинския карамфил от Cif е поникнал хубаво newsm78
Ето тук се вижда, в по-предното сандъче за разсад (така ли се казва?) Grinning

Хъм, това което мислех за карамфил, се оказа, че е гипсофила и, понеже изобщо не ми хареса, ей така си изсъхна в сандъчета... Само че сега нещо не мога да дам снимки... Но, ако някой иска семена - да свирка!

Общи условия

Активация на акаунт