Стик, рол-он или спрей?

  • 6 175
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 446
Рол-он на Дав и стик Нивея. Спрейоаве отдавна не ползвам имам алергия.

# 76
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

Мерси   bouquet
Ще се пробвам и аз.

# 77
  • Мнения: 1 428
От години ползвам само сухите стикчета на Нивея и съм много доволна.На рол -оните нямам вяра.

# 78
  • Мнения: 402
Ползвам нещо фантастично, казва се SPIRIAL roll-on.
Води се медицинска козметика, напълно прозрачно, без никакъв аромат, намалява потенето и предпазва от неприятна миризма.
Това е единственото удоволствие, с което се чувстам свежа и не ми създава алергични реакции /те са най-често от ароматите или от консервантите/.
Освен това като си сложа парфюм не мириша на няколко неща едновремено.
Не цапа, не е лигаво и попива веднага.
Абе с една дума СУПЕР!

П.С. Мисля че е на някаква френска фирма SVR се казва.

# 79
  • Мнения: 2 152
Ми и трите, но по-рядо спрей или стик, защото остава много бяло
Най-много рол он използвам Peace

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Определено стикът при мен върши най-добра работа. За лятото ползвам геловете с различни аромати на Лейди Спиид Стик, като предпочитам този с алоето. Иначе и стикът с тъмносинята капачка на Дав ми харесва, но оставя бели следи. Също и от стиковете на Виши и Клоран съм доволна.

# 81
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз съм с DOVE, този който е като гъбка, излиза кремче от него, той не е нито стик, нито рол-он Hug

# 82
  • Мнения: 13 512
Смятам сега да си поръчам крем против изпотяване на биотерм. Като го получа,ще докладвам

# 83
  • Мнения: 1 069
В последно време спрей, но ще се ориентирам към споделеното от geri.pl, впечатлих се!

# 84
  • Мнения: 13 512
В последно време спрей, но ще се ориентирам към споделеното от geri.pl, впечатлих се!

# 85
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Използвам само рол-он.............!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 86
  • София
  • Мнения: 7 020
В момента съм със зеления рол-он на Виши.Много ми харесва,не цапа,не ми лепне и предпазва по-продължително от използваните досега от мен продукти  Peace

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 3 079

Това купих последно и не смятам да сменям в скоро време! Изключително доволна съм! Без алкохол, подходящ за чувствителна кожа и за след епилация.   Peace

# 88
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828

Това купих последно и не смятам да сменям в скоро време! Изключително доволна съм! Без алкохол, подходящ за чувствителна кожа и за след епилация.   Peace
На цена...?

Общи условия

Активация на акаунт