Отчет на набор 2003 - 5

  • 12 625
  • 314
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 14 133
Ох, никак не си го представям Сашо на дълъг път с автобус. ooooh!Той не може и половин минута да стои на едно място. Затова ползваме татито да ни превозва с колата. Така и с пишането нямаме проблеми.  Peace А това със слушането при нас се получава сомо на градината. Извън нея е неуправляем. ooooh!

# 271
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте!

Нещо напоследък не ми остава много време да се разпиша в темата!

Туфи, разбирам те прекрасно! Crazy Дени изкара варицелата и полудях с двете в къщи по цял ден. Покрай нея не мога да изведа и малката и така 10 дни домашен арест. Тъкмо й свърши карантината излизахме два дни и айдееее малката се изшари. Вече 20 дни си стоим вкъщи. Аз полудявам за децата не знам! Добре, че поне Дени тръгна пак на градина и сега сме само с малката. Тя пък милата кара шарката много тежко. 5 дни не сваляше Т, пъпки навсякъде, не се хранеше, отслабна..... Абе добре че мина, остават още два дни да сме си в къщи и вече ще излизаме. Tired

Дени познава някои цветове, но не всички и често ги бърка. Ляво и дясно не ги знае! Да си връзва обувките е нещо мнооого далечно за нея в момента. Колело й купихме прди 3 седмици и тя учудващо за мен още на втория ден се справяше много добре. Само че няколко дни след като го купихме се разболя и така й не може още да му се нарадва.

На екскурзия не съм сигурна дали бих я пуснала, но тя едва ли ще иска.  Тя на градина като ходи напоследък мрънка и недоволства, пък на толкова далечно разстояние сама е абсурдно!

Вчера ми дадоха от градината покана за концерт на децата ходили на Латино танци, който ще се проведе в зала Хр. Ботев с участието на всички деца от 6 детски градини. Ама Дени още вчера ми каза, че  няма да танцува, не иска  и няма да ходи! ooooh! Та явно ще ходим само да гледаме децата как танцуват!

# 272
  • Мнения: 3 211
в неделя щяхме да ходим на пикник, обаче беше лошо времето и Габи само за това говори: "нали сега, след като дойде пак петък ще ходим на пикник"
най-любимо й е да каже "днес е петък, ще си вземаме пижамите" Laughing

Аз не съм пътувала с децата с автобуса с децата, но на Катерина не бих сложила памперс. Ще карам шАфиора да спира  Mr. Green newsm65
Целия уикенд не си подадох носа навън-нали си имаме баба шарка у нас...уф, Кейта вече съвсем изпращя от стоене в къщи, примяцала е като умирающия лебед, не яде, претенциите й за всяко нещо са се увеличили, пощурява...и толкова много пъпки има, защо така това дете? На всичкото отгоре й се появи кашлица и голям зелен сопол...мила картинка  Sick Очаквам в близките дни и Филип да бъде подхванат.... Tired
нали я лекуваш с хомеопатия, Рус ли се даваше? може затова да има сопол, да се чисти отпреди

# 273
  • Мнения: 4 967
Кога ще станат по-послушни????
Влади все още е малко неуправляем...
Щом е малко е добре Laughing!!! При нас ситуацията излиза извън контрол. Вече не знаем какво да го правим. Нищо не помага, заплахи, наказания, скубане - понеже не го бием, а му дърпаме дългата къдрава коса! Само с бой не сме пробвали, но..... Само да знаете какви проблеми ни прави като се заинати за нещо - в магазин например, то е тръшкане, реване и не се отказва.... Имате ли такива проблеми? Кога ли ще ги надрасне? Уф....
Морските хора, много ви завиждам, но с най-добри чувства Hug
И Косьо само чака да не е на детска градина - всяка сутрин ме пита "мамо, днес на детска ли съм". Иначе обича да ходи, принципно.  А за пътуването - винаги сме пътували с кола, с автобус сигурно ще ни побърка. Няма да издържи толкова дълго време. Пък тия шофьори как така няма да спират за пишкане?  Да се опитат на Косьо да откажат - като каже "ще пикая" и да се опитат да го спрат - тяхна работа  Joy
Хайде, радвам се, че всички (почти) са изкарали добре уикенда! Приятен ден!

# 274
  • Мнения: 2 125
Момичета, благодаря ви за споделения опит за пътуването с автобус.

Аз като знам каква беля е малкия, хич не ми се тръгва....има възможност даже да подкара автобуса  #Crazy

Реших да извикам свеки да го гледа, за да не го влача с мен горкия.
Пък и аз да се видя на спокойствие с приятелки в родния град (нали съм от лошите майки Mr. Green)
Пак благодаря Hug

# 275
  • Мнения: 14 133
Привет!!! Много назад ни е отишла темичката... Сашо отдавна ме врънкаше за маска на Спайдърмен и вчера най-после открихме къде ги продават.Човечето беше адски щастливо. Взехме я в комплект заедно с маски на други герои от анимационни филмчета на символична цена. Не си я махна маската до лягането. Днес със ставането отново се закичи с нея   Sunglasses и я занесе "да пази" гардеробчето му в градината. Grinning

# 276
  • Мнения: 811
Не мога да не се похваля-довечера съм на открит урок по английски  bowuu
Много ми е интересно,за първи път ни канят родителите,вълнувам се  Blush

# 277
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
уууууууу, браво Пеперуна...  Hug
Върна ми спомени...  Rolling Eyes

Дано се представи добре детето ти  Peace

# 278
  • София
  • Мнения: 15 228
Много рядко ми остава време да се разписвам в темичката ни, но... как да не споделя.
Честита ни първа шарка. Иво е с варицела.
Да знаете, че и такова чудо броди по София.

Дано скоро ми остане време да пиша повече за нашите подвизи.  Simple Smile

# 279
  • Мнения: 7 821
Виви, дано леко я изкара  Praynig . Моите също я преболедуваха скоро. Вики я мина много леко с няколко пъпки и почти без температура, но Дани беше доста зле. Пъпка до пъпка, по цялото лице, глава, дори по стъпалата отдолу имаше, милия. Наложи се даже 2 дни да давам противоалергичен сироп, че да го сърби по-малко и да спи по-леко. Добре че и на двамата почти не им останаха белези.
Как сте с градината, какво реши да правиш?

# 280
  • Мнения: 14 133
Днес нашите сладури пак ще гледат куклен театър.  Sunglasses
Пепруна, как мина откритият урок по английски? Аз съм в голяма чуденка на какви допълнителни занимания да запиша Сашо от есента- английски или някакви танци newsm78. Мисля си, че има време да учат, а и на танците ще изразходва енергия, която  му е в излишък.

# 281
  • София
  • Мнения: 3 421
 В групата на малчо вече 3-ти ден едната госпожа е болна.
 И затова ги събират заедно с втора група. Хич не му харесва.
 Не мога да разбера защо правят така - до сега при щерката обикновено едната учителка поемаше двете смени и после явно си ги връщаха по между си или викаха учителка да замества.
 А сега ...две групи(и то малките) с една учителка и нашите в друга стая...първо щеше да е само два дни, а сега се очертават 4.
  Отгоре на всичко казали на децата, че понеже не са слушали госпожата и тя затова се е разболяла. Това много ме ядоса - от къде на къде ще вменяват на децата чувство за вина. А нашият пък си го й преживява Sad.
 
 Втори път ходих по молба на малчо - Мамо моля те кажи им,че съм Люби, а не Любо - да говоря с госпожите.
 В същност грешката е моя, че още в началото чух, че така му казват, но си мислех, че ще свикне...обаче иска си човекът Люби, дядо му бил Любо.
 
 Аз съм с конюнктивит от сутринта(всъщност май от вчера, но не му обърнах внимание) и сега се моля да не са се заразили и децата. Praynig
 

# 282
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Vivi, добре дошли в клуба на Варицелата! Wink Какво ти броди, то варицелата е завладяла София направо, а и не само София както се разбира от Туфи! От групата на Дени вече 18 деца са болни! Тя "подкара влака" и след нея като се заредиха останалите, няма спиране! Ходят по 5- 6 деца в групата и госпожите са много доволни! Laughing Всички колежки им завиждали! Естествено покрай едните и братята и сестрите им ги изкарват и така, докато не минат всички по реда си!

Ellypr и при нас беше същото. Голямата я изкара леко, но малката направо се измъчи милата! Sad И аз й давах Кларитин, че то милото почти не спеше!
Което ме подсети, Vivi, ако Иво има много пъпки и го сърбят давай по 1 лъжичка, леко да го успокоява!

Етиа, наистина е много неприятно, че така вменяват на децата вина. Защо го правят? Едва ли това е начина да ги накарат да слушат, ама...! Confused

Хайде лек и спорен ден на всички!



# 283
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А моите не се заразяват и туй то. И на Василена в групата имаше, и на Дени - не, не се опъпчиха. Време им е вече, ама а де?! Баща им ще се разболее и той, сигурна съм - какъв имунитет може да има, след като я кара на 26г.

# 284
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Виви - леко боледуване. Дано Ивчо бързо се оправи.  Praynig

И ние устискваме. До кога ли...?  Rolling Eyes

Майки, да ви питам...
Групата на сичнето е до 23.04 по карантина заради варицела. Той имаШЕ 1-2 пъпки, но нищо повече...
Не бяха с връх, само го сърбяха. Минаха му. Сега сутринта пак ми показа 1 и каза, че го боли.
Дали е шарка?
Може ли чак толкоз незабелязано да я кара?

Общи условия

Активация на акаунт