База за устни

  • 5 272
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 241
Пробвах базата на MAX FACTOR и много щипеше на усните,магазинерката не ми повярва и тя се наклепа ,ефекта беше сьщия .След 2,3м. го истрих и незнам защо непосмях да си го купя.Ако има сьставка на ботокс може би щипе от нея.
опиши ми моля как изглежда
и 13 или 21 лв беше

# 61
Трудно бих ти го описала но прилича на балсам за устни .Видях го в магазин на главната от страната на пощата втори или трети магазин кьдето винаги са продавали бански на "Триумф"вьтре продават и козметика,до дьнкови облекла на ливайс,ох голямо обяснение но дано си ме разбрала.Цена 13лв.

# 62
  • Мнения: 1 241
Трудно бих ти го описала но прилича на балсам за устни .Видях го в магазин на главната от страната на пощата втори или трети магазин кьдето винаги са продавали бански на "Триумф"вьтре продават и козметика,до дьнкови облекла на ливайс,ох голямо обяснение но дано си ме разбрала.Цена 13лв.
мерси  bouquet
ако за пловдив говориш ще го намеря
а течно ли е или стик

# 63
  • Мнения: 158

нека момичетата които я ползват да кажат какво пише- Lip volumizer  или нещо друго?
Аз го ползвам и съм ммного доволна. Пише Lip volumizer.... Wink

# 64
  • Мнения: 2 631
В магазина на Триумф имат само от другата база за грим и устни - 8лв.
Такава като на картинката не са имали и не знаят дали ще имат.
Вече питах  Peace

# 65
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета,аз купих тази база на МаксФактор,наистина първите 1-5мин щипе леко и ефект има.Цената е 13лв и е същата от снимката,която е пусната по-горе в темата.
Търсих на Диор база,но казаха,че била лимитирана серия,а ако някой я е срещал скоро,моля да пише.

# 66
  • Мнения: 1 241
Момичета,аз купих тази база на МаксФактор,наистина първите 1-5мин щипе леко и ефект има.Цената е 13лв и е същата от снимката,която е пусната по-горе в темата.
Търсих на Диор база,но казаха,че била лимитирана серия,а ако някой я е срещал скоро,моля да пише.
честито
аз след работа ще ходя да я търся

# 67
  • Мнения: 131
аз ползвам гланца на арт деко исмея да твърдя,че това е любимата ми козметика.за жалост в русе(от където съм аз) им спряха вноса,а някои от сенките са ми на привършване.ползвала съм почти всички маркови гримове,но от арт деко и сенките съм очарована! Peace

# 68
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
В магазина на Триумф имат само от другата база за грим и устни - 8лв.
...:

Ако говориш за базата на АрдДеко, дето е 8лв. - тя е само за очи.

# 69
Това което ми показаха струваше 13.лева на MAX FACTOR и магазинерките ми казаха,че това е базата за устни.В никакъв случай не е 8лева.Това е информация от неделя.

# 70
  • Мнения: 8 917
Мъжът ми прави каталога на АртДеко, но не съм виждала подобно нещо вътре newsm78 Ще погледна  и ще пиша Peace

# 71
  • Мнения: 4 202
Стана ясно колко струва Манхатън, а колко е Арт Деко?

# 72
  • Мнения: 2 631
В магазина на Триумф имат само от другата база за грим и устни - 8лв.
...:

Ако говориш за базата на АрдДеко, дето е 8лв. - тя е само за очи.

Не съм сигурна, но мисля, че на кутийката пишеше *for eyes and lips.
 newsm78 Thinking

# 73
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Стана ясно колко струва Манхатън, а колко е Арт Деко?

Ами още го издирваме по магазините, за да видим колко е  Wink
Който пръв го намери - да пише къде и какви парички!

tesoro, това което показваш на снимката, е същата база от линка, който и Лейди даде още в началото на темата. Но в два магазина, където предлагат други продукти на Ард Деко, го нямаше, даже не бяха чували за подобна база за устни. И продължаваме с търсенето  Laughing

# 74
  • Мнения: 3 342
Доскоро в България базата за устни на АртДеко  изобщо не се внасяше - май все още я няма... Не съм чула някой да е успял да я намери тук.

Общи условия

Активация на акаунт