С коремите вървим напред, МАЙ-ски мами сладки като мед!

  • 10 543
  • 295
  •   9
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 225
Цената е 50 лв, нали?
Че аз като се записвах преди две седмици - нищо не питах  Embarassed

# 286
  • Мнения: 1 531
абе да ви питам:
1. в шейново ехографът нали е добър и колко струва нормален преглед и дават ли ти нещо като документ4е след прегледа за констатациите?
2. нали е логично преди да родя, макар и да не избирам лекар/екип, да отида на преглед в болницата, в която ще раждам??? да си ми измерят ширина на таза, да видят за нормално раждане ли съм, туй-онуй... незнам моята ЖК дали ще ми препоръча подобно нещо, като ми даде обменната карта, ама аз поне си мисля, че е редно да отида в Шейново веднъж примерно към 2-3 седмици преди термина  Peace  а вие как мислите? и ще ходите ли?

иначе, днес бях на лекцията на 9 месеца, където беше и temp (ха, този път съм сигурна за ник-а  Crazy ), за хранене на бременната и кърмачката и беше мноооого безполезна  Crossing Arms   за сметка на това, обаче, даваха най-накрая шише авент за подаръче  Laughing   то ми е първото шишенце  Heart Eyes  даже две си имам, щото бяхме този път двамата с мъжо  Heart Eyes  и те и на него дадоха и папка и торбичка  Mr. Green  отидохме заедно уж да знаем как да се храня и как не, докато кърмя, ама и двамата си знаем повече, отколкото казаха  Thinking

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 17:42 от ninochka

# 287
  • Мнения: 1 531
+
какво мислите за студената стерилизация??? нали е ефективна и не вонят после отвратително нещата? аз знам две: на чико и на амукина 
Rolling Eyes

# 288
  • Мнения: 16
Ей, забравих да кажа!

Като прочетох поста на Милеенка и се сетих!

Имам за следващата седмица записан час във Фемина при В. Димитрова, но няма да ходя. Ако някоя мама тук иска да иде в моя час, нека ми каже, за да й изпратя точен ден и час!

# 289
  • Мнения: 1 531
вече съм тоталмно изкушена!!!
ще помисля много, макар и кратко, и ще ти кажа, тони
  Hug

# 290
  • Мнения: 3 089
тони, кой ден и в колко часа е часът ти? ако е удобно за съпружеското тяло, гледачката и прочие, и ако ниночка се откаже, ще се включа.

# 291
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Честита рожденичка на ина_ана!  bouquet
ninochka, няма нужда да ходиш по-рано в болницата, освен за собствено успокоение. Всички измервания, решение за секцио и т.н. се взимат, когато те приемат. Иначе ти пак може да отидеш, да огледаш, стига да има кой да ти обърне внимание. Wink
Аз съм стерилизирала с хапчетата на Чико, когато сме били на път, на мен лично ми миришеха на хлор. Много други са доволни, но май е по-добре течност да се ползва, по-малко мирише. newsm78

# 292
  • Мнения: 1 531
тази течност, макар и пак на хлорна основа,мирише по-малко, така ли? 

ааа, те като те приемат, ги решават набързо набързо, така ли? тогава и те гледат на ехограф включително??? ми примерно, ако ми е тесен тазът и не ми е мерен до момента, те едва ли дори и това правят точно като съм с родилните болки или ...?! Rolling Eyes   ооо, аз иначе не се и надявам да ми обърнат внимание просто ей тъй и си мислех да мина просто на един платен преглед... то има ли такива всъщност???

да, тони, аз докато мисля, кажи за кой ден и час става въпрос, че и на мен мъжо е частично зает
  Wink

# 293
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
ехооооооооооооо как сте гълъбчета
Аз нямях нет и за това ме нямаше.
Майче нали се отказа да раждаш  Wink няма да ме изпреварваш я  Naughty
Ние сме на преглед утре и според размерите на човечето ще видим кога ще е секциото и ще влизам ли в болницата още от началото на 9-тия.Иначе да ви се похваля тия дни само веднъж ме хващапа болките.Иначе коремеца ми тежи доста и движенията ми са ограничени.
Ще взема апарата утре от сестра ми и ще се пощракам малко да видите що е то  smile3535
Иначе имам малко стрии от страни по любовните дръжки.
А за срещите в Б-с ми то аз нали бях с постоянни болки пък и едната среща беше в кръчма пък аз не съм за там.
Еееееййййй много се радвам че имам нет вече и да ви кажа за първи път преди няколко дни се зарадвах истински че съм бременна и започнах да си мисля че коремчето ми наистина е хубаво нещо.До скоро мислех че имам проблем и дори си мислех че не съм нормална но след като ми се появиха тия хубави усещания последно време се успокоих.

# 294
  • Мнения: 1 924
Ехей ,да се разпиша и моя милост.
Честито племенниче на Какичка passifier и рожденничка на Ина Ана! nbirthday

Да се оплача , че както е тръгнало, май ще трябва да раждам със  секциоsmile3518 заради зрението smile3515

А , и да питам - на някой дадоха ли му вече направление за раждане? Въобще кога би трябвало да се издаде това направление? Някъде четох, че още след 28 седмица се издава newsm78
Просто ме преследва налудничавата мисъл,че няма да устискам до май...

# 295
  • Мнения: 83
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=177090.0
Направих опит да пусна новата тема,май успях   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт