С Голямата си любов ли живеете?

  • 7 795
  • 179
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 386
Мечтая си един ден да стигна до прозрението на Nevada и La estrella...

# 151
  • Мнения: 1 250
Една любов измества друга  Simple Smile
И Слава Богу  Wink
Не знам. Мисля, че не. Имала съм човек до себе си, който мисля, че е бил най-голямата ми любов, но за съжаление - невъзможна.
Може би обаче, ако сме имали възможността да останем заедно, е нямало да чувствам вече така нещата.
Така че не съм сигурна. И да, и не.
Съвместното съжителство не е лесно. Тръпките, пеперудите в стомаха и прането на чорапите и бельото на любимия са леко несъвместими  Simple Smile
Важното е човек да намери сигурност, спокойствие и уют в един момент. Уважение и разбирателство. Останалото е до време  Peace

Блонди, сродна душа си ми...  bouquet

# 152
На моменти се съмнявам, че е Голямата...Но засега поне ,по-голяма не съм срещала. Ако е късметлия, може и да не срещна  tooth

# 153
  • Мнения: 1 163
 luvbedМи да,бяхме гаджета 8 г.и от9г;сме женени щастливо;

# 154
  • Мнения: 2 697
Тръпките, пеперудите в стомаха и прането на чорапите и бельото на любимия са леко несъвместими  Simple Smile
Важното е човек да намери сигурност, спокойствие и уют в един момент. Уважение и разбирателство. Останалото е до време  Peace

Колкото хора, толкова и разбирания за любовта...за щастие Peace
При мен...когато обичам няма чорапи и бельо, които да спрат пеперудите в стомаха ми - вълнението, очакването да го видя, да е близо до мен. Някакси битовизмите не заемат мястото на любовта, а тя самата - не се превръща в уважение и разбирателство.
Но както казах, не искам да се приема мнението ми като оценка, каквато то съвсем не е Blush

# 155
  • Мнения: 3 835
Да, но е 27г по-малък от мен  Laughing

 Shocked Shocked Shocked

Ти сериозно ли???

По темата, аз, не!

# 156
  • Мнения: 5 468
Да, но е 27г по-малък от мен  Laughing

 Shocked Shocked Shocked

Ти сериозно ли???
Говори за сина си Tired.

# 157
  • Мнения: 526
Вече 15г живея с човека, който грабна сърцето ми от мига в който го видях. През годините минахме през много изпитания исе надявам и през следващите още поне 40г да сме заедно. Само изпитанията ми доказаха колко много го обичам а и той също.  bouquet

# 158
  • Мнения: 120
Вече 15г живея с човека, който грабна сърцето ми от мига в който го видях. През годините минахме през много изпитания исе надявам и през следващите още поне 40г да сме заедно. Само изпитанията ми доказаха колко много го обичам а и той също.  bouquet

Поздравления!   bouquet А след 15 г. любовта превръща ли се в уважение, както се каза тук, или страстта не е отстъпила?

# 159
  • Мнения: 750
Не. И незнам дали е за съжаление.

# 160
  • София
  • Мнения: 6 803
Ха....знае ли Човек, никога не се знае.

# 161
  • Мнения: 1 335
Не знам. Това е труден въпрос и това е много тъжна тема след като прочетох страниците.
Мисля си че не, имах една неизживяна, не знам дали тя не беше голямата любов. Все още се чудя. Това което научих след доста богат житейски опит е че човек не трябва да има неизживяни чувства, защото си създава проблеми. Но го разбира късно.

# 162
  • София
  • Мнения: 5 781
Да, но е 27г по-малък от мен  Laughing

 Shocked Shocked Shocked

Ти сериозно ли???
Говори за сина си Tired.
Именно. А защо да не говоря за сина си? Живея с него и го обичам повече от всичко.

# 163
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
Една любов измества друга  Simple Smile
И Слава Богу  Wink
Не знам. Мисля, че не. Имала съм човек до себе си, който мисля, че е бил най-голямата ми любов, но за съжаление - невъзможна.
Може би обаче, ако сме имали възможността да останем заедно, е нямало да чувствам вече така нещата.
Така че не съм сигурна. И да, и не.
Съвместното съжителство не е лесно. Тръпките, пеперудите в стомаха и прането на чорапите и бельото на любимия са леко несъвместими  Simple Smile
Важното е човек да намери сигурност, спокойствие и уют в един момент. Уважение и разбирателство. Останалото е до време  Peace
      Много  добре  казано  Blondi !!!  Peace

# 164
  • Мнения: 3 835
Да, но е 27г по-малък от мен  Laughing

 Shocked Shocked Shocked

Ти сериозно ли???
Говори за сина си Tired.
Именно. А защо да не говоря за сина си? Живея с него и го обичам повече от всичко.

Няма нищо лошо, даже е повече от нормално, майката да обича детето си повече от всичко. Даже, ако не е така би било странно. Цитирала съм те, защото без да съм чела кой какво е писал, мисля, че повечето говорим за мъжете си. Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт