Положителен тест ?! - възможна ли е грешка ?

  • 6 654
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 465
И двете ми деца са от съвсем ранен положителен тест за бременност, така че честито.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 423
Не. Бременнна си- честито   bouquet

# 47
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Най-вероятно си бременна, едва ли има грешка. Честито!
Иначе скоро четох, че грешен положителен резултат може да се получи при тест направен съвсем скоро след раждане. Това заради този хормон който отчитат тестовете и който минава малко време докато се изчисти от организма на родилката, нещо от тоя род беше  Thinking

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 16:56 от КорНиШонка

# 48
  • Мнения: 107
а възможно ли е при + тест да се окаже кухо яйце или пък че няма пулс ембриончето

# 49
  • Мнения: 7 723
а възможно ли е при + тест да се окаже кухо яйце или пък че няма пулс ембриончето

За съжаление е така.  Rolling Eyes
Имам три спонтанни аборта "кухо яйце" и трите пъти с положителни тестове  Rolling Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 4 590
Възможно е също, ако си пиемала някви ххапчета, които предизвикват отделянето на хормони, присъщи за бременност. При една позната така се получи.
Надявам се, че ти си бременна. Честито!  bouquet

# 51
  • Мнения: 11 319
Грешка е възможна при положителен тест!
Когато има киста на яйчника.
Аз го преживях лично преди година и половина.
Четете внимателно упътването - на всички опаковки го пише.

# 52
Привет и от мен! Току-що се регистрирах. Преди 2 месеца имах закъснение от 10 дни, направих си 2 теста в 2 различни дни и 2-та бяха положителни EFPEFP  и бях много щастлива. Защо бях ли? - Защото ми дойде Sad
Сега пак съм със закъснение от 11 дни, с 1 положителен тест EFP  днес дори бях на видеозон, но нищо не можа да се види - твърде рано е.

# 53
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Привет и от мен! Току-що се регистрирах. Преди 2 месеца имах закъснение от 10 дни, направих си 2 теста в 2 различни дни и 2-та бяха положителни EFPEFP  и бях много щастлива. Защо бях ли? - Защото ми дойде Sad
Сега пак съм със закъснение от 11 дни, с 1 положителен тест EFP  днес дори бях на видеозон, но нищо не можа да се види - твърде рано е.
Здравей, стискам палци този път всичко да мине благополучно и да гушкаш здраво бебче на финала!!!

# 54
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Тестовете за бременност са на хормонална основа.Има хормони, има бебе,няма хормони няма бебе.Затова и дават 99.99 съответствие,но ако пиете някъкви стимуланти(спорт) може и от тях да е дал положителен резултат.

Общи условия

Активация на акаунт