Отговори
# 45
  • Мнения: 822
Всеки знае да вика Ура! и Да живей!
Зависи и кой е водачът,който първи ще извика:Ура! и Да живей!
Виж,за това дори и форумът може да даде представителна извадка...

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Естествено. И национализмът, като всичко друго, се продава по-добре, ако е опакован по-изящно.

# 47
  • Мнения: 4 916
Зависи и кой е водачът,който първи ще извика:Ура! и Да живей!
Виж,за това дори и форумът може да даде представителна извадка...

и ти си права  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 7 837
Няма как да не ми изникне отново като мини пример в нашето мини общество, казусът "детски конкурси" И форумката се юрва да спасява нечие самолюбие...
За какви глобални национални въпроси, говорим изобщо  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 6 167

ЛЕни 4ак дотам за БГ Хитлери да говорим - аи стига Simple Smile  Wink

Лиска, не Лени) Wink

Аз не се отказвам от корените си, неподкрепяйки всяка БГ инициатива.  Stop
Просто мисля, че имам свободна воля и не ми е присъщо да се съгласявам и боготворя всичко с етикет 'българско'.
Особено , след като в Египет ядох баница и се почувствах сериозно измамена и дори провокирана да си отговоря на въпроса ' какво е  българска национална кухня, всъщност" Mr. Green

# 50
  • Мнения: 843
      Да!!   
 особено при твоите примери.
   1.  Защото песента ми харесва.
   2. Защото медиците са невинни, поне за заразяването на деца със СПИН. За останалите обвинения  - не коментирам.

    Но дори и да не ми харесва  песента в Евровизия, ако съм в друга държава  бих ги подкрепила.. Дали това е двулично??
 Вероятно, но ми е мило. Е, значи, и душата ми го иска.  Всъщност мога на повече от страница да  обясня защо. 
    Надявам се да не се наложи, както върви спора.
     Иначе си имам мнение и си го отстоявам, но понякога ми се иска да дам "Крила"...на нещо и някого. 
 

# 51
  • Мнения: 2 195
Не ! Не давам гласа си за неща , които не са ми по вкуса ! Песента ми харесва долу - горе , ако няма по-добри от нея , ще гласувам . За медиците ни съм за Пълна подкрепа , защото съм убедена в невинността им.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 423
Не, не и на всяка цена, само защото е родна инициатива Peace

# 53
  • Мнения: 1 629
Всичко друго е бошлаф и въздух под налягане, мисля аз. Всеки знае да вика Ура! и Да живей!

Буто, почти там си. Само дето на другото му се вика интернет. Той е виртуален, следователно можем там да сме други. Там и патриотизмът е виртуален и престъпленията също.

# 54
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Като заговорихме за стоки родно производство ..... не подкрепям каузата да ме мамят или да ми продават лошокачествени неща ..... но и производителя има избор ....  според мен е по- патриотично да държиш на качеството .... така се проправя пътя на истинските неща

# 55
  • Мнения: 7 837
И аз да си кажа патриотичната болката за сиренето... Много ме е яд, като виждам в магазина опаковки Фета, на които пише с голям гръцки шрифт - Feta cheese for greek salad, а най-отзад с миниатюрен шрифт пише product of Bulgaria...

# 56
  • Мнения: 1 432
Да!
И не защото съм националистка или патриотка, а защото съм българка!


Тоест, ако един БГ-Хитлер реши
да оноди целия свят, ти току ще
се затичаш да му свалиш гащите.
На Хитлер, де, че и на света.
Когаааато бях овчаааарче...

 Twisted Evil А така

# 57
  • Мнения: 1 866
Да. Без даже да съм чувала българската песен бих я подкрепила. И за българска миска бих гласувала, даже и да е най-грозната. Въобще за такива неща, с по-малко световно значение като конкурсите без да се замисля бих гласувала. (на практика не гласувам, малко гледам телевизия и не съм в час) За по-сериозни неща - не. За тях ще постъпя според разбиранията си. Медиците подкрепям, защото на мен специално ми е болно за тях. Ако бяха пакистанци пак щеше да ми е болно.

# 58
  • Мнения: 6 624
Категорично бих  Peace

# 59
  • Мнения: 5 228
         Но дори и да не ми харесва  песента в Евровизия, ако съм в друга държава  бих ги подкрепила.. Дали това е двулично??
 

Какво значение има дали си в България или в друга държава, за да ги подкрепиш?

Общи условия

Активация на акаунт