За обезкосмяването

  • 1 489
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 402
Много са страшни тези деца сега, на моята дружка детето беше 5 за шести клас, когато и заяви, че ако отидат на море ще стои с дънките на плажа, защото имала косми по краката. Майка и я заведе на козметик и ги махнаха, обаче деня преди заминаването, детето решава, че на фона на гладките му крака, ръцете му са обрасли, и ги бръсне в банята тайно, че и веждите си оскубва, ама страшна гледка ви казвам.
На другата сутрин като я видях по пътя за морето се уплаших.

Боже, а мен какво ме чака с две моми незнам, трудно ми е да си го представя.

# 16
  • София
  • Мнения: 587
В 5-ти клас тайничко си ги обръснах със съмобръсначката на баща ми  Joy Joy Joy
Толкова ми е бил акъла тогава ooooh!
И доста години след това си използвах този метод са обезкосмяване........

# 17
# 18
  • Мнения: 3 537
не помня Embarassed

# 19
  • Мнения: 5 393
Май бях 6ти клас. newsm78Не помня точно, ама там някъде беше.Първо почнах с бръснача Sick, ама после накарах баща ми да ми купи епилатор.

# 20
  • Мнения: 1 666
7-8 клас някъде, не помня точно. Купих си тайно крем-депилатоар и с него се минах. Добре че така или иначе нямах много косми, щото половина си останаха. Оттам нататък - кола.

# 21
  • Мнения: 1 384
В седми клас до колкото си спомням, но това е защото майка ми не ми даваше  #Cussing out А аз наистина имах нужда, защото съм с дебел черен косъм  Embarassed Някой ден ако имам момиченце, няма да и забранявам, ами ако наистина виждам, че има нужда ще и помогна, а не както майка ми направи,  smile3515защото занам колко ми е било гадно и какъв комплекс ми беше  smile3518
Но втори калс ми се вижда наистина рано.  Thinking

# 22
  • Мнения: 9 865
В 4-ти клас ги обръснах на сухо ... на терасата. Пълна идиотия, ефектът беше плачевен... Нямаше кой да ме заведе на козметик... ако имам дъщеря при първите такива моменти ще я заведа в салон, така и така ще ги маха цял живот, поне да започне като хората.

# 23
  • Мнения: 5 475
Май в 8 ми!  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 4 473
В 7-ми клас. Моите косми никога не са били черни и дебели, и все пак ме дразнеха. Махнах ги със самобръсначка. Нямам спомен как е реагирала майка ми на това.

# 25
  • Мнения: 861
Лятото след 7 клас, тайно и на сухо със самобръсначката, докато зубрех теми по литература. Коментарът на майка ми: "Ти за изпит ли учиш или за краката си мислиш?" bambam А бяха руси...Другата глупост-чидях, че сестра ми си бръсне тези около бикините и аз направих същото, за да се чувствам по-голяма  smile3511

Дъщеря ми е на 7 и са по-тъмни и гъсти от моите на 14. Какво ще ги правим тези деца  newsm78 как ще изтраят болката от колата толкова малки?!

# 26
  • Мнения: 1 564
7-ми клас бях,когато ги махнах за първи път. Blush

# 27
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В 8-ми клас, със самобръсначка. Толкоз ми бил акълът, а и майка ми не се е чувствала длъжна да ме просветли по въпроса. Гледах от приятелки.

После си купих епилатор.

# 28
  • Мнения: 4 733
Моята дребна какво ще я правя с тия крачета идея си нямам.
Когато бях малка имах мустаци. Ако щете ми вярвайте, след много рев от моя страна майка ме закара на кола маска и изобщо никога не ми поникнаха отново. Та се чудя, това ли е резултата ако се махнат космите в ранна детска възраст?

# 29
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

И аз там някъде ходих на козметик и ми ги махнаха с кола маска-много ме боля!  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт