За обезкосмяването

  • 1 490
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 306
Лятото на 7 клас със самобръсначка и крем "Каро"!До ден днешен със самобръсначка и крем, но са редки,тънки и набождат след 5-6 дни!!!

# 31
  • Мнения: 1 540
На краката за първи път си ги махнах в 8 клас, с депилатоар, под наблюдението на майка ми  Simple Smile
Трябвало е да ме заведе на кола маска според мен!

# 32
  • Мнения: 365
В 6-ти или 7-ми клас.Майка ми ги махна с кола маска.Продаваха я на калъпи и тя си почистваше сама космите.Опита се да ме убеди,че са руси и редки моите,но разбра,че ще ползвам самобръсначката.Не че по-късно  не влезе в употреба и тя,но това е друг въпрос.

И при мен нещата стоят по абсолютно същия начин.

# 33
  • Мнения: 143
Аз в 5 или 6 клас май бях  newsm78 С епилатора - майка ми ми обясни как да го ползвам. След това пробвах май всички останали методи (освен фото- и лазерна епилация) - бръснач, депилатоар, кола от магазините, кола при козметичка и накрая пак епилатор.

# 34
  • София
  • Мнения: 461
хм, мен мама ме накара лятото преди седми клас, с един епилатор. моите си бяха определено за махане де. доста ме боля и половината рода възропта. какво било това нещо, а, мама каза на баща ми: какво да чакам, да пораснат още и да си ги прави на плитчици ли? #Crazy той човекът не е имал какво да каже срещу такъв солиден аргумент! Laughing

# 35
  • Мнения: 1 418
НЕ си ги махам Embarassed(защото нямам).
Има там някакъв мъх,който изобщо не
се забелязва.

# 36

Общи условия

Активация на акаунт