без бельо..

  • 19 149
  • 123
  •   1
Отговори
# 105
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Откакто ходя без гащи забогатях.
1-во пестя време в тоалетната, а времето е пари
2-ро спестих от праха за пране и от това да си купувам бельо. Абе много съм доволна

# 106
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Анджелина,

това със сушилището ме разби smile3532

# 107
  • Мнения: 2 759
                 Веднъж, с цел. Предвид ефекта благодаря за напомнянето, ще повторя скоро  Peace.

# 108
  • Мнения: 3 405
Анджелина,

това със сушилището ме разби smile3532

Да, много се смях тогава Simple Smile

# 109
  • Мнения: 1 080
Преди бабите ни да не би да са носели гащи .ХМ ..Как мислите вие ?Моята баба пикаеше права . Crossing Arms

# 110
  • Мнения: 1 418
Мога да спя гола(и лятото го правя),
но да ходя без бельо по улиците-
не мога.Някак си ми е некомфортно.

# 111
  • Мнения: 2 152
Преди бабите ни да не би да са носели гащи .ХМ ..Как мислите вие ?Моята баба пикаеше права . Crossing Arms
ее стига вече, стига hahaha

# 112
  • Мнения: 2 891
Преди бабите ни да не би да са носели гащи .ХМ ..Как мислите вие ?Моята баба пикаеше права . Crossing Arms
ее стига вече, стига hahaha
Що се чудиш, така е.

# 113
  • Мнения: 2 152
Преди бабите ни да не би да са носели гащи .ХМ ..Как мислите вие ?Моята баба пикаеше права . Crossing Arms
ее стига вече, стига hahaha
Що се чудиш, така е.
Не ме карай да се обадя на баба и да я попитам, дали е правила малката нужда права, че ще ме помисли за луда жената...айде аман вече Crossing Arms

# 114
  • Мнения: 3 674
Не можах да дочакам петък да пусна темата  Grinning любопитството така ме е загризало, и извинявайте, ако вече (не) еднократно е обсъждано   Embarassed
покрай голите охлюви на парис, бритни и сие въпросът ми е: ходите ли без бельо извън вкъщи? сред знаменитостите е толкова популярно, че дори престана да се обсъжда  Laughing
срам ме е, като го пиша, но явно много съм назад с тенденциите- никога не ми се е случвало..
очевидното улеснение е с ходене на тоалетната.. хм..
не знам, аз лично не намирам комфорт в седенето по гол задник тук и там  Embarassed
Аааааа.....де тоз късмет  #Crazy Охххх,, ако бях  знаменитост  6тях да  ходя по задник..  Shocked  ама то си е хит бе хора Blush 
То вси4ки звезди ходят.. ooooh!....е та  аз няма да изоставам по-назад я  Tired Как 6те изоставаме от"модата" Joy   Joy Уффф.......ама пусто не съм звезда  Rolling Eyes  Joy

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 04:11 от roza66

# 115
Бахти, знаех си да не чета клюкарника alert newsm34 newsm34 alert
Пример за детайлна и информативна тема  Laughing

# 116
  • Мнения: 125
Дам. Веднъж ми се случи. Бях на морето с мъжа ми и реших да не си слагам бельо под рокличката.Няма да ви казвам като духна един вятър как бързо- бързо се прибрах в квартирата и си обух едни гащи.Мноого ме беше срам Blush. От тогава такива експерименти не правя. Naughty

# 117
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дам. Веднъж ми се случи. Бях на морето с мъжа ми и реших да не си слагам бельо под рокличката.Няма да ви казвам като духна един вятър как бързо- бързо се прибрах в квартирата и си обух едни гащи.Мноого ме беше срам Blush. От тогава такива експерименти не правя. Naughty
Мога да си представя Crazy Аз и с гащи се претеснявам като съм се подкъсила, а това да ми се вее "другарката" ooooh! Embarassed Stop

# 118
  • Мнения: 2 407
Не и не мисля, че ще ходя.

# 119
  • Мнения: 955
не ми е комфортно.не е хигиенично.дори и да си с панталон или дънки.все пак те са някаква преграда за бактериите.въпреки,че с тези прашки спокойно мога да кажа,че всички ходят голи.ами то за това се изпедерастиха мъжете.то като всичко е отвън ,какво да гледат и да търсят.
няма тръпка.когато съм с пола,без значение лете или зиме,съм с боксерки.иначе лятото слагам прашки под панталона.
ами защо ли вече не тръгнем като индианците - с по едно листо и готово.за какво да купуваме дрехи,като все едно нищо нямаш.само пари да се харчат. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт