Като си пийнете, мяталили сте се ...... на врата на някой мъж?

  • 2 448
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 673
никога, винаги се контролирам...

# 31
  • Мнения: 42
аз не, но имам една позната(силно казано приятелка), която
може да притесни всеки мъж, щом  е рискувал да седне
до нея... то затова не я канят много по рождени дни, че съпругите
могат бурно да реагират  ooooh!

# 32
  • Майничка
  • Мнения: 12 583
Уви, не Cry, даже и на моя. Доспива ми се, почвам да се хиля любезно, че да не разберат другите колко ми се спи и така отцепвам, с усмивка...

# 33
  • Мнения: 4 733
това е лошо пиянство, лошо...

# 34
  • Мнения: 3 423
Много скромна тема, много.
И вече на втора страница.
Аз спрях да пия преди 2 години.
Историята помни някои от напиванията ми.

# 35
  • Мнения: 4 733
Всъщност индиректно зададения въпрос не е звучи ли в действиетлност така : " Чукате ли се с първия срещнат, когато сте се напили като мотики? " ?

# 36
  • Мнения: 10 758
Всъщност индиректно зададения въпрос не е звучи ли в действиетлност така : " Чукате ли се с първия срещнат, когато сте се напили като мотики? " ?
Всъщност индиректно, отговорът ми е - ДА.

# 37
  • Мнения: 2 495
Мяткам се и още как Mr. GreenТой алкохола си казва думата Blush

# 38
  • Мнения: 4 733
Преди да отговориш видя ли последното тълкувание на въпроса на авторката? Twisted Evil

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
аз си зачитам само моя мъжо..но не се мятам на врата му..а се мятам в леглото му Simple Smile
досега след алокохолна вечер само съм се мятала на мотора на един не по-малко алкохолизиран приятел..опс..май не беше приятел..дааам...запознахме се същата вечер  Whistling

# 40
  • Мнения: 2 495
Преди да отговориш видя ли последното тълкувание на въпроса на авторката? Twisted Evil
Видях bowuuАма да беше се уточнила още от самия въпрос на темата-"Като си пийнете, мятате ли се на врата на някой мъж?"Казвам-мяткам се Mr. Green

# 41
  • Мнения: 109
Еми, случвало се е  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт