отново за коликите въпрос

  • 1 188
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 254
Не сме имали изобщо колики - малката пръцкаше постоянно но не е плакала или да се е гърчела, от 15 ден правех масаж на коремчето с омазнена ръка всеки ден при всяка смяна на памперси, бяхме на смесено хранене, аз ядях и пиех всичко и газирано и пържено и  зеле.

# 16
  • Мнения: 5 362
Диетата на майката дава отражение след около седмица.АЗ давах ЕСПУМИЗАН.Различнита деца различно се повлияват от лекарствата.
Peace

# 17
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
На нас относително леко ни минаха коликите  Whistling, може би донякъде и поради факта, че следвах строг хранителен режим /заради кърменето/, давах му и чай за добро храносмилане /почти всички марки на пазара пробвахме  Mr. Green, тези които не пиеше, аз пиех - нали пак отива в кърмата  Peace/, правила съм му и отвара от анасон и копър /която той не пиеше, но аз се наливах за негова сметка  Grinning/, както и капки против колики на Еспумизан, Дисфлатил, Инфакол и Саб Симплекс /от последните сме най-доволни/ ... Термофор рядко ни се е налагало да ползваме, тъй като сме лятно бебе ...Сокчетата ги отложихме за след 3тия  Peace, а за вода и чай ползвахме шишетата на Д-р Браун ....
И още нещо можеш да пробваш, най-вече за съня, тъй като нашият беше крайно неспокоен през 2рия месец и изключително малко спеше през деня  #Crazy - донякъде добре му действаше чая "Блевит Суеньо" /на Блевит за сън/

Една приятелка, нейното момиченце, на същата възраст като вас имаше много силни колики и също беше много неспокойно, това което я успокояваше беше шума на сешоара и дори топлата струя /разбира се за кратко и не директно/ на коремчето ....

Но в краяна сметка, всичко си е много индивидуално ..... дано скоро ви подминат ....

# 18
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Гушкането помага най-много,никакви капки,чайчета и други подобни не ни помагат.Със сешоара се успокоява,но за малко и после пак рев #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт